جنگ تحمیلی آل سعود بر یمن و خطر فراگیر شدن ابتلاء به وباء

جنگ تحمیلی آل سعود بر یمن و خطر فراگیر شدن ابتلاء به وباء

 

به قلم : صلاح الدین الکردی

رژیم فاسد ودست نشانده ی آل سعود – به قول ترامپ- همچون گاو شیره ، در حال خدمت رسانی پولی و مالی به آمریکا و تمام کفار سکولار جهانی در جنگ با مسلمین است؛ و در برابر، میلونها انسان بی گناه اهل سنت را در مرزهای جنوبی خود در یمن مورد هجوم بی رحمانه قرار داده و هواپیماهایش از آسمان و مزدورانش از زمین تمام امکانات زیر بنائی مسلمین آن دیار را نابود کرده اند .

رژیم فاسد آل سعود به بهانه های واهی یمن را به گورستان اهل سنت آن دیار تبدیل کرده است. بمبها و موشکها و گلوله ها تا به حال جان هزاران مسلمان را رگفته است و همگان با این بیماری های ناشی از سوء تغذیه و وباء نیز که ناشی از جنگ تحمیلی آل سعود است به صورت روزانه قربانی می گیرد .

امدادگران می‌گویند شمار مبتلایان به وبا در یمن به بیش از ۳۰۰ هزار نفر رسیده است.کمیته صلیب سرخ جهانی می‌گوید روزانه ۷ هزار مورد مشکوک به وبا در یمن گزارش می‌شود. تا کنون ۱۶۰۰ نفر در اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند. شیوع این بیماری به دلیل جنگ داخلی شدت پیدا کرده است. خدمات و امکانات پزشکی در این کشور در آستانه نابودی است. حدود دو هفته پیش سازمان ملل اعلام کرده بود که تعداد مبتلایان به وبا در یمن از مرز ۲۰۰ هزار نفر گذشته است.  آمار جدید صلیب سرخ نشان دهنده شیوع بسیار سریع این بیماری است.گزارش شده است که بیمارستان‌ها بیش از ظرفیت خود مریض دارند و کمبود شدید غذا به سوءتغذیه گسترده منجر شده که به ویژه کودکان را در برابر وبا آسیب‌پذیرتر می‌کند.

این رژیم فاسد آل سعودی است که تا به حال حتی یک گلوله هم به سمت اسرائیل شلیک نکرده است. در حالی اسرائیل در نزدیکی مرزهای آن واقع شده است . بلکه علاوه بر آن در موقعیتهای مختلف تا به حال میلیاردها دلار به آن کمک کرده و حتی حماس را نیز که بعضی اوقات مزاحمتی برای اسرائیل ایجاد می کند را گروهی تروریستی معرفی نموده است .

این همان عربستانی است که چندین شبکه ی ماهواره ای فارسی زبان را برای اهل سنت ایران پشتیبانی می کند و لاف دفاع از اهل سنت را می زند. اهل سنت ایران باید هوشیار باشند و بدانند که این شبکه ها را با یک واسطه توسط آمریکا، انگلیس و اسرائیل هدایت می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید