سربازگیری و گروگان گیری حزب کارگران اوجالانpkk از مردم عفرین سوریه

سربازگیری و گروگان گیری حزب کارگران اوجالانpkk  از مردم عفرین سوریه

ارائه دهنده: مصطفی کورد

حزب کارگران اوجالان که در طول تاریخ سیاه خود برای تمام دشمنان ملت کورد جاشیگری و مزدوری کرده است هم اکنون در حال مزدوری برای آمریکا و متحدینش در خاک سوریه است . این حزب جهت پیشبرد اهداف آمریکا و صاف نمودن مسیر حرکت آمریکائی ها و متحدین آن در خاک سوریه جوانان و مردم کوردستان سوریه را قربانی می نماید.

حزب کارگران اوجالانpkk   تا به حال چندین مورد سربازگیری اجباری در کوبانی ، حسکه و قامیشلی انجام داده بود و در اقدامی جدید اقدام به سربازگیری اجباری از خانواده یهای کورد عفرین نموده است. این حزب که شهر عفرین در شمال حلب را در اشغال خود دارد اقدام به سربازگیری اجباری در بعضی از روستاهای این شهر کرده است، به این صورت که از هر خانواده بالاجبار باید یک زن یا مرد به عضویت نظامی آنها در آید.

بسیاری از ساکنان این مناطق که حاضر به همکاری اجباری با این گروهک نیستند به کوه های اطراف و مناطق دورتر این شهر پناه برده اند.حزب کارگران اوجالانpkk  پدر ده ها تن از جوانانی که از عضویت اجباری فرار کرده اند را گروگان گرفته است.

این کار را نه آتاتورک، نه صدام حسین و نه حافظ اسد و نه بشار اسد بر سر مردم کورد نیاورده اند اما این مزدوران روی تمام جنایتکاران محلی را در خدمت به امپریالیستهای خارجی و خیانت به ملت خود سفید کردند .

1 دیدگاه دربارهٔ «سربازگیری و گروگان گیری حزب کارگران اوجالانpkk از مردم عفرین سوریه»

  1. نامەیەکی تايبەتم هەیە بۆ مولحيدەكانی پەکەکە ودەڵێم پێتان بەئيزنی اللە 🔪 #ڕەقە دەکەين بەگۆرستانتان 🔪 ، جوندييەكانی ئێمە خواردنيان جەستەی ئێوەیە وخواردنەوەيان خوێنی ئێوەیە بۆیە خۆتان ئامادەبكەن وكۆبكەنەوە ، ئێمە ئامادەین و اللە تعالی مان لەگەڵە و پەیمانی سەرکەوتنمان و دۆڕاندنی ئێوەی پێمان داوە وجگە لەپەيمانی اللە هيچ شتکی تر جێ بەجێ نابێت

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید