تصرف شهر لیگو در شمال سومالی توسط القاعده

تصرف شهر لیگو در شمال سومالی توسط القاعده

به قلم: ابومصعب موکریانی

ساکنان شهر “لیگو” واقع در شمال غربی موگادیشو پایتخت سومالی گزارش دادند که مجاهدان شاخه القاعده در ساعات اولیه صبح دیروز جمعه این شهر را به کنترل خود درآوردند.  یکی از ساکنان این شهر گفت که نیروهای سکولار اوگاندایی وابسته به اتحادیه سکولاریستهای آفریقا و نیروهای دست نشانده ی حکومتی در ساعات اولیه صبح دیروز جمعه از این شهر عقب‌نشینی کردند و به محض عقب‌نشینی آنها, نیروهای جنبش_شباب_المجاهدین این شهر را به تصرف خود درآورده و در سراسر شهر استقرار پیدا کردند و اکنون شهر آرام است.

شیخ «عبدالعزیز ابومصعب» سخنگوی نظامی جنبش شباب المجاهدین نیز اعلام کرد که شهر استراتژیک “لیگو” اکنون تحت سیطره آنهاست. هفته گذشته مجاهدان در مرگبار‌ترین حملات علیه نیروهای سکولاراوگاندایی وابسته به اتحادیه سکولاریستهای آفریقا، دستکم ۵۱ نفر از این نیروها را به قتل رساندند.

اخوان الشیاطین (شاخه انحرافی جریان مبارک اخوان المسلمین) جهت کسب قدرت و کرسی بیشتر با سکولاریستهای کافر خارجی بر علیه ملت مسلمان خود متحد شد و تا کنون هزاران مسلمان بی گناه توسط متحدین اخوان دالشیاطین به شهادت رسیده اند و سرزمین مسلمین تاراج و به ویرانه ای تبدیل شده است .

کارنامه ی اخوان الشیاطین در همه سرزمینهای مسلمین مثل سومالی سیاه و ننگین است، مگر انها را در عراق، سوریه، افغانستان، پاکستان، تونس، مصر، ترکیه و… ندیده ایم؟ اهل سنت ایران باید هشیار باشند و بدانند اخوان الشیاطین ایران که تحت نام دعوت و اصلاح فعالیت می کند دست کمی از سایر دوستانشان ندارند، آنها هم اکنون که هیچ قدرتی ندارند باز به سوی اردوغان سکولار مرتد، دموکراسی سکولاریستی و لیبرالیسم بورژوائی تبلیغ می کنند و مطمئن باشید زمانی که فرصتی برایشان فراهم شود از اتحاد با آمریکا و سایر دشمنان قانون شریعت لحظه ای درنگ نخواهند کرد . این دشمنان دین الله و بندگان الله را از خود برانید .

 

دیدگاهتان را بنویسید