جنبش جوانان مجاهد در سومالی کفار سکولار اتحادیه آفریقا را در هم کوبید

جنبش جوانان مجاهد در سومالی کفار سکولار اتحادیه آفریقا را در هم کوبید

ارائه دهنده: مسعود سنه ای

پس از انکه اخوان الشیاطین به رهبری شریف شیخ احمد جهت کسب قدرت پای کفار سکولار اتحادیه ی آفریقا را در اشغال بخشی از سرزمینهای مسلمین باز نمود ، سرزمین سومالی مصیبتهای مهلکی را شاهد بوده است . اما در کنار این مصیبتها توانسته است ضربات مهلکی بر این اتحادیه ی نامبارک کفار و اخوان الشیاطین(جریان تقلبی منتسب به اخوان المسلمین) وارد نماید .

شیخ «عبدالعزیز ابومصعب» سخنگوی جنبش_شباب_المجاهدین شاخه القاعده در سومالی دیروز یکشنبه (۸مرداد ۹۶) اعلام کرد که مجاهدان با ایجاد کمینی بر علیه کاروان نیروهای نظامی اتحادیه افریقا, در نزدیکی شهر “بولامایر” واقع در ۱۴۰ کیلومتری جنوب غرب پایتخت این کشور “موگادیشو”, توانستند بیش از ۳۹ نیروی نظامی اوگاندایی اتحادیه افریقا را به هلاکت برسانند.به گفته شیخ ابومصعب, چند فرمانده عالی رتبه این نیروها در میان کشته شدگان هستند. همچنین سلاح های زیادی به غنیمت مجاهدان درآمد.

آژانس خبری شهادة وابسته به شباب المجاهدین, امروز (دوشنبه) اعلام کرد که تعداد کشته های نظامیان اوگاندایی به ۵۱ نفر افزایش یافت. اخوان الشیاطین در تمام سرزمینهای مسلمان نشین حتی یکبار بر علیه کفار سکولار محلی و جهانی با مسلمین متحد نشده اند بلکه همیشه با کفار سکولار محلی و جهانی بر علیه مسلمین شریعت گرا متحد شده اند. اینها هیچ عهد و پیمانی نسبت به هیچ مسلمانی ندارند حتی در ایران هم از کسانی چون اردوغان سکولار و دموکراسی لیبرالیستی و کفار سکولار بر علیه مسلمین شریعت گرا حمایت می کنند .

دیدگاهتان را بنویسید