سازمان ملل از بخشی از جنیات حزب کارگران اوجالان pkk در سوریه پرده برداشت

سازمان ملل از بخشی از جنیات حزب کارگران اوجالان pkk  در سوریه پرده برداشت

ارائه دهنده: جعفر بوکانی

این نهاد سکولاریستی در گزارش خود آورده است که تنها در ماه گذشته بیشتر از ۱۷۳ غیر نظامی مسلمان توسط حزب کارگران اوجالان pkk و حملات هوائی متحدین آنها چون آل سعود، آمریکا، ترکیه ، امارات و غیره کشته شده اند .

دبیرکل سازمان ملل در گزارش خود آورده است: وضعیت در داخل شهر دشوار است. قتل غیرنظامیان در نتیجه حملات هوایی و زمینی ادامه دارد. دستکم ۱۷۳ نفر در ماه ژوئیه کشته شده اند.دبیرکل سازمان ملل تصریح کرد: ۳۰ تا ۵۰ هزار نفر از اهالی همچنان در شهر رقه به سر می برند که تحت کنترل دوله است.او تصریح کرد: حدود ۲۰ هزار نفر ماه گذشته شهر رقه را به علت حملات شدید ترک کردند. شمار آوارگان از شهر رقه به ۲۲۸ هزار نفر رسیده است•

کردهای مسلمان در طول تاریخ برای خود و سایر مسلمین مایه ی افتخار و نشانه ی امانتداری، صداقت، وفاداری و شجاعت بوده اند اما کردهای سکولار در طول یک قرن گذشته تا کنون مایه ی خجالت و نشانه ی غدر، خیانت، مزدوری و توحش بوده اند . این موجودات کارنامه ی سیاهی در ایران دارند و هم اکنون در کردستان عراق و ترکیه و سوریه در حال ادامه ی جنایات و خیانت به کوردها و تمام مسلمین هستند . ما منتظریم شما هم منتظر باشید تا نتیجه ی این خیانت و جنایتشان را با هم ببینیم .

دیدگاهتان را بنویسید