مفتی انگلیس و ناتو جنبش اشرار شام در سوریه را به عنوان گروهی معتدل تآئید کرد

مفتی انگلیس و ناتو جنبش اشرار شام در سوریه را به عنوان گروهی معتدل تآئید کرد

 

به قلم: ابوخالد کردستانی

ابو بصیر الطرطوسی مفتی ناتو که در انگلیس لنگر انداخته و در راستای اهداف اتحادیه ی اروپا از کانال ترکیه فتوا صادر می کند در مطلبی با عنوان “احرار الشام یا ملح البلد”  جنبش اشرار الشام (احرار) را به عنوان حرکتی معتدل و وسطی معرفی نموده و نوشت:

” من در صدد این نیستم که اشتباهات حرکة احرار الشام را ذکر کنم که بدون شک خطاهایی وجود دارد… اما هر چه از خطاهای احرار الشام گفته شود اما این حرکت منهج معتدل را نشان می دهد که اهل شام از آن رضایت دارند. احرار الشام تصور اسلامی که میان فقه واقع و فقه ممکن جمع می بنند را نشان می دهد… در میان صفوف احرار افراد نخبه و عامه وجود دارند و حرکت نخبگان و شعبی است… حرکت احرار بیشتر صدق و انسجام با ثوره را دارد…بنابراین اهل غلو سعی می کنند که این حرکت را از ساحت خارج کنند. ”

لازم به ذکر است که جنبش احرار الشام با نام دفاع از قانون شریعت الله بر علیه حکومت سکولار بشار اسد قیام نمود و پس از ترور مشکوک رهبران بنیانگذار خود به صورت تدریجی در راستای اهداف ترکیه، ناتو و سپس آمریکا قرار گرفت . این جنبش در کمال بیشرمی هم اکنون با عوض نمودن پرچم، پاک نمودن شعار توحید بر آن، پاک نمودن کلمه «اسلامی» از اسم حزبی خود و… ادعای دموکراسی ، تطبیق قانون طاغوتهای دست نشانده ی عربی موحد را دارد که توسط فراماسونها و نوکران غرب نوشته شده است .

این جنبشهای خائن قصد آزاد کردن مسلمین اهل سنت سوریه را ندارند بلکه درصدد آن هستند که آنها را به صورت تدریجی به صورت بردگان آمریکا و اتحادیه ی اروپا درآورند . تمام فتواهای مفتی های خائن آنها در انگلیس، کانادا، اردن، آل سلول و ترکیه نیز در همین راستا است. ای کاش اهل سنت قبل از فاجعه بیدار شوند و جلو ضرر این مزدوران دست نشانده را بگیرند .

1 دیدگاه دربارهٔ «مفتی انگلیس و ناتو جنبش اشرار شام در سوریه را به عنوان گروهی معتدل تآئید کرد»

 1. سلام علیکم
  به راستی سخن زیبایی فرمودند .
  یکی از دلیل اجرا نشدن شریعت الرحمن ، علمای درباری و علمای سلاطین هستن همونایی که با فتوا هاشون سبب محکم شدن عرش طواغیت شدن و نه تنها طواغیت رو تکفیر نمیکنن بلکه به اونا امیر المومنین (شما بخوانید امیر المرتدین و المفسدین)هم میگن و به این هم اکتفا نکردن و مردم رو هم به بیعت به این طواغیت دعوت میکنن و با اوج بی شرمی جهاد علیه این طواغیت که در اکثر اوقات هر ده ناقض معروف اسلام درشون هست رو خروج علیه ولی امر میدونن و مجاهدین رو بغات و خوارج توصیف میکنن .
  این علما خدمتی رو به طواغیت میکنن که اون سربازی که با تفنگ با مسلمین میجنگه اونقدر خدمت نمیکنه ،چون که دشمنی اون سرباز واظحه ،اما این عالم که در شبکه های ماهواره ای با خواندن قران و حدیث اطمینان مردم رو به دست آورده ، با فتوایی که طواغیت رو راضی میکنه سبب گمراهی بسیاری از افراد کم علم میشه.
  نهایت علماء درباری در اکثر اوقات بستگی به نهایت ولی امرش داره .

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید