نتایج جنگ تحمیلی آل سعود بر کوردکان در یمن

نتایج جنگ تحمیلی آل سعود بر کوردکان در یمن

ارائه دهنده: ابوحجر الکردی

مدیران اجرایی سه آژانس وابسته به سازمان ملل – شامل سازمان جهانی بهداشت، صندوق کودکان ملل متحد و برنامه جهانی غذا – در یک بیانیه مشترک که روز گذشته و در پایان دیدار دو روزه‌ خود از یمن صادر کردند، آورده‌اند که «حدود ۸۰ درصد کودکان یمنی نیازمند کمک‌های بشردوستانه فوری هستند. همچنین حدود دو میلیون کودک یمنی به شدت دچار سوءتغذیه هستند. سوءتغذیه آن‌ها را مستعد ابتلا به وبا می‌کند. بیماری نیز موجب سوءتغذیه بیشتر می‌شود»

مدیران این سه آژانس می‌گویند که یمن در حال حاضر شاهد «بزرگترین همه‌گیری وبا در جهان در میانه بزرگترین بحران انسانی جهان» است، و انتظار می‌رود تا پایان سال جاری، تعداد مبتلایان به بیماری وبا، به ۶۰۰ هزار نفر برسد.این بخشی از ثمرات جنایات حکومت فاسد و دست نشانده ی آل سعود بر مسلمین در یمن، عراق ، سوریه ، سومالی و غیره است.  رژیم فاسد آل سعود و دیگر دول دست ناشنده ی خلیج کمکهای مادی خود را به کفار جهانی تقدیم می کنند و در عوض گلوله و بمب و ویرانی و فقر و وبا به مسلمین تقدیم می کنند.

شما کافی است که به این گزارش نگاه کنید تا بدانید که حکام خائن و دست نشانده ی خلیج به رهبری آل سعود ثروت مسلمین را در چه راههائی خرج می کنند: مالکانِ باشگاه ورزشی ” پاری سن ژرمن” (در فرانسه) که از شاهزاده های قطری هستند ۲۲۲ میلیون یورو (بالغ بر یک ترلیارد تومان) برای خرید یک فوتبالیست برزیلی پرداخت کردند!! این پول فقط یک قلم از هزینه های مسرفانه ی حاکمان خلیج است که از جیب مسلمانان برای ملحدهای سکولار  غربی به منظورِ سرگرمی آنها خرج می شود. این در حالیست که در سرتاسر دنیا به ویژه خاورمیانه و قاره ی آفریقا بسیاری از مسلمانان هیچ غذایی برای سدِ جوع در اختیار نداشته از دسترسی به آب آشامیدنیِ سالم هم محرومند و در فقر و فاقه در حال محو شدن هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید