امارات متحده عربی و نقش آن در جنگ با اسلام / برخی از حقایق در مورد امارات متحده عربی

امارات متحده عربی و نقش آن در جنگ با اسلام / برخی از حقایق در مورد امارات متحده عربی

 

نویسنده: سلیمان بلغاری

مترجم : انجمن  ” اطعمهم من جوع و آمنهم من خوف ” بیساران

 

امارات متحده عربی از رژیم مبارک در هر سال حدود ۱۲ میلیارد دلار، عمدتا فرآورده های نفتی کمک کرده است. پس از انقلاب و سرنگونی مبارک ، امارات به طور کامل کمک های خود را به مصر متوقف نمود اما. پس از کودتای نظامی از حکومت سکولاریستهای کودتاگر پشتیبانی می کند.

ایالات متحده آمریکا را در بحران اقتصادی در سال ۲۰۱۰ کمک کرد،و  توافق برای خرید تسلیحات به ارزش ۲۰۰ میلیارد دلار را برای نجات آمریکا امضا کردند.

ایالت آریزونا آمریکا را پس از طوفان معروف در سال ۲۰۰۸ در حدود ۱۰ میلیارد دلار،جهت  بازسازی تمام مدارس در آن ایالت کمک کرده است.

امارات متحده عربی در جنگ صلیبی در برابر مسلمانان مالی در حدود ۷ میلیارد دلار  فرانسه را کمک کرد –  این پول برای کمک به فرانسه در جلوگیری از استقرار شریعت توسط مسلمانان در آن سرزمین فرستاده شد .

امارات متحده عربی برای مخارج به اصطلاح سال نو مسیحی نزدیک به ۲ میلیارد دلار خرج کرد .

امارات متحده عربی یک پناهگاه برای همه ی فراریان  از  قانون  مانند أحمد شفیق، جنایتکاران جنگ  است.

امارات متحده عربی، لانه ای  برای سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده و غرب در منطقه است. پس از سرنگونی مبارک، همه دستگاه ها از مصر به امارات متحده عربی منتقل شد.

امارات متحده عربی مرکز مالی برای پول شویی و تجارت اسلحه، و همچنین به عنوان فحشا است. و با یک سفر به دبی شما می توانید از تمام این واقعیتها مطمئن شوید .

امارات جنایتکار معروف جنگی صرب به اتهام نابودی مسلمانان را با مبلغی بسیار ناچیز و بدون مشکل در حدود ۴۰۰ دلار  پذیرا شد .

امارات متحده عربی دانشمندان و طرفداران مسلمانان مانند إبراهيم مرزوقی ، حسین جابر و دیگران از امارات متحده عربی اخراج نمود و علاوه بر آن بسیاری دیگر که اشتیاق خود را برای نماز و تعهد به اسلام نشان می دادند نیز  اخراج شدند.

به درخواست پوتین، امارات متحده عربی استقبال دوستانه ای  از قدیروف مرتد حاکم مزدور چچن نمود وبا کمک مالی به آنها و استقبال از  “بزرگان” جعلی و ریاکارش بر علیه مسلمین و درخدمت مرتدین اقدام نمودند .

ولیعهد ابوظبی محمد بن زاید قسم می خورد که جهت سرنگونی اخوان از حکومت مصر هرتلاشی بکند ، حتی در صورتی که منجر به صرف تمام  بودجه ابوظبی باشد . و به وعده اش نیز عمل کرد .

امارات حامی پر پاقرص  مبارزات انتخاباتی فرانسه علیه مسلمانان در مالی بود ، علاوه بر آن یک حامی مطمئن برای هر سازمان  جنایتکاری  چون بلاک وتر  آمریکائی  در بغداد است.

در امارات متحده عربی آمریکایی ها یک پایگاه  برای سازمان اطلاعاتی سیا در جبل علی  جهت  بازجوئی ، شکنجه از همه زندانیان: مجاهدین و کسانی که “مشکوک” به شرکت در جهاد، یا فقط مسلمانانی،  که سازمان سیا آنها را در “لیست سیاه” خود قرار داده است .

تمام جلسات باشگاه اللوتري و شیرها (  الليونز  ) در امارات متحده عربی برگزار شده است.

در امارات متحده عربی کلیساهای و معابد بودایی ساخته شده ، علارغم آنکه ، آخرین دستورات رسول الله  صلی الله علیه وسلم  قبل از مرگ خود این بود که همه کافران را از شبه جزیره عربستان خارج کنید .

سوال این است: امارات متحده عربی به چه دین یا ملتی  تعلق دارد ؟

دیدگاهتان را بنویسید