حزب کارگران اوجالان در سوریه : یا سربازی اجباری مسلمین یا آتش زدن خانه هایشان

حزب کارگران اوجالان در سوریه : یا سربازی اجباری مسلمین یا آتش زدن خانه هایشان

ارائه دهنده: م. مهابادی/ دانشجو

حزب سکولار سوسیالیست کارگران اوجالان موسوم به pkk در سوریه شهروندان و مردم مناطق تحت سیطره خود را تهدید کرد در صورتی که از هر خانواده یک زنف مرد،دختر یا پسر خود را جهت خدمت اجباری سربازی تحویل آنها ندهند روستاهایشان را به آتش خواهد کشید.

چند روز پیش منطقه ی “تل حمیس”  در استان حسکه (سوریه) شاهد تنش بین شبه نظامیان pkk و عشایر عرب بود این تنش بعد از آن رخ داد که يک كودک هدف شلیک مستقیم شبه نظامیان pkk  قرار گرفته و جان خود را از دست داد، مردم خشمگین با حمله به مقر مرکزی این گروهک خواستار خروج آنها از این منطقه شدند، اعضای این گروهک هم مردم را تهدید کردند در صورت تسلیم نکردن فرزندان خود جهت سربازی برای آنها مناطق شان را خواهند سوزاند.

به نظر شما سربازی اجباری به خاطر چیست؟ بله، به خاطر جنگ در راه آمریکا و حفظ منافع آمریکا در منطقه است . خود کورد در راه دشمنان ملت کورد ریخته می شود . حزب کارگران اوجالان پس از صاف شدن راه توسط هواپیماهای ۶۸ کشور جهان از طریق زمین در راه آمریکای سکولار و  اعراب سکولار و در کنار اعراب سکولارو بر علیه مسلمین در حال جنگ است.

آن وقت در شعارهای خود مسلمین کوردستان را طرفدار اعراب مسلمان می داند و به اعراب حمله می کند . کوردها باید بفهمند اینها قبلا نوکر صدام حسین عرب سکولار در مخمور بودند و به نفع صدام حسین کوردها و سنی ها را ترور می کردند و هم اکنون نیز در خدمت و نوکر اعراب سکولار هستند. دین اینها سکولاریسم است و همیشه با هم کیشان خود بر علیه دین اسلام متحد می شوند، حالا فرق نمی کند این هم کیش سکولارشان آمریکائی باشد یا ترکیه ای یا عرب و اسرائیلی و….

دیدگاهتان را بنویسید