حزب کارگران اوجالان pkk بر اساس شریعت مارکس هم جنس بازی را رسمیت بخشیدند

حزب کارگران اوجالان pkk بر اساس شریعت مارکس هم جنس بازی را رسمیت بخشیدند

به قلم : ابوصلاح الدین الکردی

الله متعال اگر نعمتی را به شخص یا قومی ببخشداین نعمت را زا آنها نمی گیرد مگر اینکه آن قوم خودش عوض شود و اسباب از بین رفتن این نعمت را فراهم کند . «أَنَّ اللَّهَ لَمْ يَکُ مُغَيِّراً نِعْمَةً أَنْعَمَها عَلي‏ قَوْمٍ حَتَّي يُغَيِّرُوا ما بِأَنْفُسِهِمْ وَ أَنَّ اللَّهَ سَميعٌ عَليمٌ (انفال /۵۳) ملت کورد همچون ملت عرب و خیلی از ملتهای دیگر به واسته ی اسلام صاحب عزت، کرامت، شرافت، آبرو، قدرت و هیبت عجیبی گشته بود که تاریخ این عظمت را در خود ثبت کرده است . اما با ظهور سکولاریستهای مرتد و تشکیل احزاب سکولار در سرزمینهای کورد نشین ملت کوردستان به سمت ذلیلی، بی شرافتی، بی آبروئی، خفت و بی ارزشی در حرکت بوده است و عده ی زیادی هنوز در این مسیر ننگین در حرکتند.

الله متعال وضعیت هیچ قومی را عوض نمی کند مگر اینکه خود آن قوم تصمیم به عوض شدن بگیرد.« إِنَّ اللَّهَ لا يُغَيِّرُ ما بِقَوْمٍ حَتَّي يُغَيِّرُوا ما بِأَنْفُسِهِمْ وَ إِذا أَرادَ اللَّهُ بِقَوْمٍ سُوْءاً فَلا مَرَدَّ لَهُ وَ ما لَهُمْ مِنْ دُونِهِ مِنْ والٍ » (رعد/۱۱) اگر ملت ما عوض نشود باید منتظر مصیبتها و بلاهای بیشتری باشیم.

در ماه مبارک رمضان امسال کنسولگری آمریکا در شهر اربیل و تحت حاکمیت بارزانی پرچم هم جنس بازها را بر افراشت و هم اکنون حزب کارگران اوجالان pkk که ادعای سوسیالیسم و چپ گرائی داشت، با حمایت آمریکا، این پرچم را در مناطق تحت کنترل خود بر افراشته و افراد آن نیز با افتخار هم جنس باز بودن خود را در ملاء عام اعلام نموده و عکس گرفتند .

البته منابع خبری نزدیک به پ.ک.ک از اتحاد سازمان جهانی همجنس گرایان با شاخه نظامی پ.ک.ک در سوریه خبر دادند.
گروه پ.ک.ک در صفحه اجتماعی خود در فیس بوک نوشت: “بریگارد بین المللی همجنس گرایان” به شاخه نظامی پ.ک.ک در سوریه موسوم به یگان های مدافع خلق (YPG) پیوسته است. پ.ک.ک با اشاره به کشته شدن چندین همجنسگرا از سوی دوله در شهر موصل اعلام کرد: اکنون پایتخت دوله (رقه)  در حال اشغال توسط نیروهای YPG و همجنس گرایان قرار دارد.
در انتخابات پارلمانی گذشته در ترکیه نیز شاخه سیاسی پ.ک.ک یعنی حزب دمکراتیک خلق ها (HDP) با چندین نهاد و سازمان همجنس گرایان در ترکیه ائتلاف کرد.

مسلمین کردستان باید بدانند که به چه مصیبتهائی گرفتار شده اند. اینها کسانی هستند که ادعای آزادی کوردستان و دفاع از حق کردهای مسلمان را دارند!  تا کی اهل سنت کوردستان بیدار نمی شوند؟ آخر کی کوردستان و مسلمین توسط افراد حیز و هم جنس باز آزاد می شود؟ آزادی مورد نظر حیزها و هم جنس بازها چیست؟

حالا کسانی که از این سکولاریستها حمایت می کنند را خوب بشناسید. این طرفدارها نیز بدون شک مشکلاتی از این دست دارند اما هنوز نتوانسته اند آن را علنی کنند.

هر کسی که به اسلام و قانون شریعت الله و مسلمین اهانت کند الله متعال وی را اینگونه رسوا و بی آبرو می گرداند.

 

گرداند.

1 دیدگاه دربارهٔ «حزب کارگران اوجالان pkk بر اساس شریعت مارکس هم جنس بازی را رسمیت بخشیدند»

  1. ئەی خەڵکینە تاکەی بیرناکەنەوە ئەم دزوگەندەڵانە سامانی ئێوە بەفیڕۆدەدەن ئێوەش جەنگیان بۆدەکەن دەنگیان پێدەدەن داواکارین لە الله سزای بەئێشتان بۆ بنێڕێت لەوەخراپترتان بەسەربێت هەژاری بڵاوبکاتەوە لەناوتان ئێوە شایانی لەوە خراپترن ئەی گەلی بێ عەقڵ الله ستمەم لە هیچ قەومێک ناکات ئێوە خۆتان ستەم لەخۆتان دەکەن

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید