ردی بر دروغپردازی حوازم و مناصرین بازگشت خلافت دوله

ردی بر دروغپردازی حوازم و مناصرین بازگشت خلافت دوله

به قلم : ابومحمد خراسانی
دیدیم که چندی پیش در داخل دوله عده ای بسیاری از بزرگان گذشته و حال دوله را منافق و مشرک نامیدند و حتی اقدام به سوزاندن کتب آنها و قتلهای مشکوک نمودند . در برابر این گروه جبهه مخالف اقدام به کنارنهادن و حتی زندانی نمودن این افراد تحت عنوان حازمی و غلات تکفیری نمود . این اتفاقات در همین ماهها و روزهای اخیر رخ داد . اما واقعیت چیست؟
عبدالله بن مسعود رضی الله عنه از رسول الله صلی الله علیه وسلم روایت مى‌کند که فرمودند: «عَلَیْکُمْ بِالصِّدْقِ فَإِنَّ الصِّدْقَ یَهْدِی إِلَى الْبِرِّ وَإِنَّ الْبِرَّ یَهْدِی إِلَى الْجَنَّهِ وَمَا یَزَالُ الرَّجُلُ یَصْدُقُ وَیَتَحَرَّى الصِّدْقَ حَتَّى یُکْتَبَ عِنْدَ اللَّهِ صِدِّیقًا وَإِیَّاکُمْ وَالْکَذِبَ فَإِنَّ الْکَذِبَ یَهْدِی إِلَى الْفُجُورِ وَإِنَّ الْفُجُورَ یَهْدِی إِلَى النَّارِ وَمَا یَزَالُ الرَّجُلُ یَکْذِبُ وَیَتَحَرَّى الْکَذِبَ حَتَّى یُکْتَبَ عِنْدَ اللَّهِ کَذَّابًا [متفق علیه].
به راستگویی و راستکرداری و صداقت چنگ بزنید ، به تحقیق که صداقت و راستی به بر و نیکی رهنمود مى‌سازد و نیکی و بر به سوی بهشت رهنمون مى‌سازد. و هر فرد که همچنان راست مى‌گوید و بدنبال راستی مى‌باشد و در مسیر آن تلاش و کوشش مى‌نماید تا آنکه نزد خدا از گروه راستگویان و صادقان محسوب مى‌گردد. از دروغگویی و فریبکاری بپرهیزید و دوری نمایید زیرا دروغ به سوی کارهای بد و زشت رهنمون مى‌سازد و فجور و زشتی به سوی آتش جهنم رهنمون مى‌سازد و هر فرد که همچنان دروغ مى‌گوید و در مسیر آن حرکت کرده و تلاش مى‌نماید تا آنکه نزد خداوند متعال از گروه دروغگویان و فریبکاران محسوب مى‌گردد
با آنکه اخیرا رو شد که در میان دوله و مناصب بالای آن حوازم و غلات تکفیری وجود داشتند اما عده ای از مقلدین آنها جهت انحراف افکار عمومی مسلمین اقدام به تاویل مسائلی که در آن غلو کردند نموده اند.
می گوند چه کسی تکفیر امام نووی را کرده است.؟ در جواب باید گفت:
– ابو عبیده ترکی کسی بود که امام نووی و ابن قدامه و ابن حجر را تکفیر کرده.
– ابو زید عراقی که نورچشمتان بود و مانور میزدید.
– همان شیختان ابومرام جزائری که در مناظره با ابو عبدالرحمن زرقاوی شامی می گوید همه ی انهااهل بدعت و ضلاله هستند؛ یعنی امام نووی و ابن قدامه و ابن حجر.
یادمان نمی رود که می گفتید کتاب های دوله دست منافقین داخلش بوده. چه کسی منافق است ؟ترکی بن علی؟ ابو حسن مهاجر ؟عبدالرحمن زرقاوی شامی؟ و….این کتاب ها مولف هایشان این افراد هستند‌.
و با کمال پررویی هم می گویند ما با اعلام رسمی هستیم!! اینها به جای الله یک بت قرار داده اند که آن را می پرستند، نمی دانند که کسی جز الله و رسولش، نمی تواند از او در هر آنچه که گفت پیروی کرد. کسی جز الله و رسولش معصوم نیست اما اینها بت دوله و لجنه و… را معصوم فرض کرده اند.
در این گیرودار تنها چیزی که می توان به منحرفینی که با دین و خون مسلمین بازی می کنند می توان گفت این است که : برگردید و به صراحت توبه کنید ، اگر غرور به شما اجازه ی این کار را نمی دهد این را بدانید که دین الله از غرور شما مهم تر و بزرگ تر است. به اذن الله تا توبه نکنید رسوایتان خواهیم کرد به اذن الله.
وآخر دعوانا أن الحمد لله رب العالمين

 

دیدگاهتان را بنویسید