از اهداف خیانت و مزدور منشی تاجران فتوا و دین فروشان وعاظ السلاطین

از اهداف خیانت  و مزدور منشی تاجران  فتوا و دین فروشان وعاظ السلاطین

کاتب : ابوابراهیم هورامی

۱- گسترش هر چه بیشتر شبکه و دایره ی فعالیت خود جهت کسب بیشتر ریال و دلار. و با آن چه که خود نام «اخوان المسلمین ، دعوت و اصلاح ایران ، اتحاد اسلامی کردستان عراق ، جماعت اسلامی کردستان عراق ، حرکت اسلامی کردستان عراق ، حزب اسلامی در عراق و اخوان المفلسین در مصر و… جمعیه الحکمه در یمن ، جبهه الإنقاذ در الجزایر هیئت افتای آل سعود و دیگر سلفیون وعاظ السلاطین در سراسر دنیا ، بر خود نهاده اند، احساسات و عواطف هر مسلمان محسنی را که می خواهد به خدا قرضی نیکو بدهد را به غلیان آورده و علاوه بر کمک های دولت های غاصب از این طریق هم،  به کسب ریال و دلار می پردازند. اینان کسانی اند که « یشتری بآیات الله ثمناً قلیلا ». بدین ترتیب هر درهم یا تومان یا دلاری که به اینان پرداخت گردد ، کمکی است به جنگ با خدا ، رسول و کتابش، و کمکی است به دوام حکومت کفار و مرتدین، و سد شدن در برابر دین خدا در آگاه شدن توحیدی مسلمین.

۲- خدمت کردن به مصالح اتحاد جهان سکولار با همراهی نامبارک صلیبی- صهیونی و مرتدین و مزدورین محلی اش که بر پایه و نام دعوت الی الله و با نام کتاب و سنت و با نام سلفیت و چیزهایی شبیه به این در محاصره و فشار به دعوت صحیح اسلامی صورت می گیرد. که این هم باز در واقعیت امر، جهت کسب مقام و منصب دنیایی و توام و دلار می باشد. پس هر دو هدف در نهایت امر به یک هدف واحد بر می گردند؛ مال و دنیا.

باید به این رهبران اخوان المفسدین موجود و دیگر جماعت های سلفی هم مسیر با آن بگوییم که حیف آن همه جوانان مخلصی که به خاطر دفاع از دین خدا و بندگان خدا با مشتی منافق و عده ای مزدور خائن در مسیر اهداف پلید شما و آمریکا و اتحاد صلیبی- صهیونی و مرتدین محلی قرار گرفته اند. و دارند مسیری را می پیمایند که قبلاً عبدالله بن سبأ یهودی و عبدالله بن ابی منافق آن را پیموده اند.

بزرگان ما چون ابن تیمیه رحمه الله در هنگام حمله تاتارها و دیگر بزرگان قبل و بعد از آن تا زمان ما برایتان نوشته اند و ما نیز می نویسیم تا به لطف پروردگار دوباره صلاح الدینی هم چون صلاح الدین پدربزرگمان برایتان ظهور کند، ان شاء الله؛ و نیز فرزندانمان و نوه هایمان و فرزندان امتمان را نسبت به میزان انحراف و خیانت شما و جنگی که فردا در پیش دارند بیاگاهانیم. فردایی که از آن موحدین مجاهدی است که لایزال پرچم سپاه جهاد رسول الله صلی الله علیه و سلم را بر افراشته و بر زمین نگذاشته و نخواهند گذاشت تا روز قیامت.

 

ولله الحمد و المنة

و الله اکبر

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید