از علامات شناسایی مزدوران دین فروش و بازرگانان فتوا

از علامات شناسایی مزدوران دین فروش و بازرگانان فتوا

کاتب : ابوابراهیم هورامی

البته هیچ شکی وجود ندارد که طرف مورد بحث ما نه مرتدین سکولارند و نه ملاهای وعاظ السلاطین که تریبون های رسمی مساجد را عهده دارند که در میان آن ها اخوانی ، مکتبی ، سلفی ، صوفی ، درویش و غیره یافت می شوند، بلکه طرف ما کسانی اند که خود را از مخالفین اتحاد سکولاریستهای صلیبی- صهیونی و دولت های مزدور آن ها می دانند و در نهایت تعجب پس از کمی دقت همین ها را منافقین و عوامل نفوذی دشمن در میان مردمی مخالف می یابیم.

مزدوران رسمی برای طبقه ای خاص از جامعه، و این ها هم برای آنانی که دم از مخالفت با سیستم طاغوتی موجود می زنند؛ که در نهایت انرژیشان را یا نابود می کنند یا به انحراف می کشانند.

و اما علایم ابتدایی شناسایی این منافقین ساخته شده ی به ظاهر مدافع حقوق دینی و ملی مردم:

۱- زمانی که بگویید « و من لم یحکم بما انزل الله فأولئک هم الکافرون » و هر حاکمی که حکم بما انزل الله نکند کافر است و عدم حکم بما انزل الله یکی از نواقص اسلام است. خیلی موزیانه به دفاع از طواغیت عالم پرداخته و به مجادلات گاه تند و خشن می پردازند و از هر حیله ای جهت عذر تراشی برای مرتدین و کفار استفاده می کنند.

۲- کینه ی بلیغ و روشن شان در لحن و شیوه ی گفتگوهایشان نسبت به اهل سنت و جماعت حقیقی. تا آن جا که آن ها را به هر صفت زشتی که دم دست شان باشد متهم می کنند چون خوارج و جماعت های دیگری از غلاه یا صفاتی چون تندرو ، رادیکال ، تروریست و… .

۳-نصوص وارده در مورد مسلمین و به خصوص در مورد کفار و مرتدین و… را در حد خیلی ناچیز و بی اهمیتی پایین آورده که حتی مد نظر گرفته نشده و یا فراموش می شود و نصوصی را که در مورد وعده و وعیدهای اسلامی است را تا حد بسیار مبهم و دوری مخلوط می کنند.

۴- به شدت با جهاد فی سبیل الله دشمنی می ورزند آن هم چه دشمنی. و برای آن شروطی را مطرح می کنند که تا به حال نه در زمان هیچ پیامبر و صحابه ای تحقق یافته اند و نه تا قیام قیامت پیدا خواهند شد و اگر پیامبران و به خصوص رسول الله صلی الله علیه و سلم و صحابه به جهاد پرداخته اند تماماً بر خلاف شروط آقایان مزدور بوده ، در نتیجه تا ابد جهادی وجود نخواهد داشت و هم چنان سرزمین های مسلمین و آبرو و ناموس و بالاتر از همه عقیده ی مسلمین در اختیار کفار و مرتدین باقی خواهد ماند دقیقاً همان چیزی که کفار و مرتدین از این قادیانی های زالو صفت می خواهند که مروحبش باشند.

۵- ترسشان از بیان واقعیات موجودی که مسلمین و به خصوص فقرا و مستضعفین جامعه به واسطه ی ظلم و ستم و تجاوزات ناجوانمردانه ی حکام ظالم متحمل می شوند.

ولله الحمد و المنه

والله اکبر

ابوابراهیم هورامی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید