عبدالحمید عالی با پشتوانه ی رسانه های آل سعود و کفار سکولار ترکیه به کدام سو می رود؟

عبدالحمید عالی با پشتوانه ی رسانه های آل سعود و کفار سکولار ترکیه به کدام سو می رود؟

به قلم: ریبوار مریوانی

ما شاهد  چند نوع عبدالحمید عالی در این چند سال گذشته بوده ایم :

 • عبدالحمید اخوانی
 • عبدالحمید طرفدار جهاد و مبلغ کفر به طاغوت و برائت از طاغوتها و پرهیز از پشتیبانی از طاغوتها و دارالکفر ولو با قلب چه رسد به یک حرف، با آمدن آواره های انصارالاسلام و کتائب کوردستان به ایران
 • عبدالحمیدی که طاغوتهائی چون آل سعود وسکولارهای مرتدی چون حکومت ترکیه و کسانی چون اخوان الشیاطین در ترکیه، عراق و … را در ضمن تدریس کتاب ثلاثینین تکفیر می کرد و سرزمینها تحت حاکمیت آنها را دارالکفر می دانست.
 • عبدالحمیدی که حکام عرب و دست نشانده ی آمریکا و حکام آسیای میانه و پاکستان و… را علی التعین تکفیر می کند
 • عبدالحمیدی که سیستم حکومتی بارزانی و طالبانی را سیستم کفری و ارتدادی دانسته و هر نوع همکاری با انها در تحکیم این حکومت و حتی شرکت در انتخابات پارلمانی آنها را نیز کفر می دانست.
 • عبدالحمید تائب و دفتر دار دفتر ثبت ازدواج و طلاق در کوردستان ایران، که از طرف کسانی چون کاک جوتیار تکفیر می شود
 • عبدالحمیدی که جهت کسب اعتبار و مقبولیت نزد رسانه های وابسته با آل سعود و ترکیه و ….(که اینها هم به گواهی خودش مزدور آمریکا، اسرائیل و ناتو هستند) شروع به بدگوئی از حکومت شیعه مذهب ایران می کند.
 • عبدالحمیدی که به صورت تدریجی و با پوشش رسانه های ماهواره های سلفیون مدخلی و دین فروشان وابسته به آل سعود چون کلمه، نور، وصال ، توحید و… از وی تحت عنوان شخصی معتدل و میانه رو نام برده می شود .
 • عبدالحمیدی که دم از وجود حکومتهای اسلامی در سرزمینهای اسلامی می زند
 • عبدالحمیدی که در کشور طاغوتی، عضو ناتو، متحد استراتژیک اسرائیل و دشمن سرسخت مسلمین یعنی ترکیه در امنیت کامل سکونت می کند
 •  عبدالحمیدی که با غوغاسالاری و شعارهای بی جا در مورد کوردهای مسلمان، رای دادن برای تثبیت دارالکفر سکولاریست کردستان عراق که طی آن احزاب ارتدادی سکولاراز پشتوانه ی اتحادیه های بین المللی سکولار در تطبیق دین سکولاریسم برخوردار خواهند شد، را مجاز دانسته و آن را «استقلال» و  «آزادی» می داند که در ضمن این آزادی از دست طواغیت خارجی رها می شوند و بعد نوبت به رهائی از طاغوت خودی می رسد!!
 • و درنهایت عبدالحمید اخوان المفسدین

این ثمره و ننگ عبدالحمیدی است که پس از طی اینهمه مراحل از اخوان المسلمین تبدیل می شود به اخوان المفسدین و آنچه که خودش قبلا در مورد این دسته می گفت.

در توضیح این توهمات اخیر عبدالحمید عالی شایسته است گفته شود: در طی قرون اخیر کدام سرزمین مسلمین که از دست کفار و طاغوتهای سکولار خارجی به کفار و طاغوتهای سکولار محلی تحویل داده شده است به «آزادی» و استقلال دست یافته است؟ فقط یک کشور را نام ببر که مزدور و دست نشانده و برده یکی از کفار سکولار جهانی یا چند کافر سکولار جهانی نباشند. نکته ی دیگر اینکه منظور شما از «آزادی» چیست؟ آزادی کفر؟ بی بندوباری جنسی و اخلاقی و ازدواج همجنس بازها و تمام آن مفاسدی که دین سکولاریسم و مذاهب مختلف آن چون سوسیالیسم، لیبرالیسم، کمونیسم و غیره تحت عنوان دموکراسی تا کنون برای مسلمین به ارمغان آورده اند؟

کدام آزادی؟  آزادی موجود در ترکیه؟ یا آزادی موجود در تاجیکستان، ازبکستان، ترکمنستان، مصر، تونس، مراکش، امارات، آل سعود و….؟ مگر نزدیک به سه دهه نیست که ملت مسلمان کوردستان عراق تحت این آزادیها زجر می کشند و دین و اخلاق آنها به فساد کشیده می شود؟

کدام استقلال؟  استقلال از قانون شریعت الله ؟ یا استقلال از عدالت و رفاه و حقوق شرعی مسلمین؟

در نهایت می گویم، عبدالحمید: آنچه تو و امثال تو در کفرستان عراق برایش تبلیغ می کنید تشکیل دارالاسلام  و حکومت اسلامی بر مسلمین است یا تشکیل دارالکفری که حکومت مرتدین را بر مسلمین به رسمیت جهانی می رساند؟ در کجای شریعت به مسلمین اجازه داده شده است جهت فراهم نمودن اسباب تشکیل یک دارالکفر ارتدادی بر خود و یا سایر مسلمین،  پشتیبان کفار و مرتدین باشیم؟ آیا خودت این را در شرح کتاب ثلاثینین برای افرادی چون خودت از نواقض آشکار اسلام نمی دانستی ؟ شرم نمی کنی اینهمه مسلمان را به کفر و ارتداد نزدیک نمودی و چنان توهمی برای آنها ایجاد نموده ای که از کانال مرتدین و شیطان و دین سکولاریسم و دموکراسی آنها می توان قانون شریعت الله را تطبیق کرد و …؟

1 دیدگاه دربارهٔ «عبدالحمید عالی با پشتوانه ی رسانه های آل سعود و کفار سکولار ترکیه به کدام سو می رود؟»

 1. یه بار بهش‌پیام دادم درمورد انتخابات میگه انتخابات حرامه ومنم خوشحال تر از خوشحال! وفکر کردم عالم اهل عقیده ودرستی هستش اما بعدش فهمیدم بخاطر مسائل سیاسی ایران و عربستان گفته که انتخابات ایران حرامه خاک

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید