آل سعود قاتل کودکان مسلمان یا خادم کفار و نابودگر کیان مسلمین؟

آل سعود  قاتل کودکان مسلمان یا خادم کفار و نابودگر کیان مسلمین؟

به قلم: ابو خالد کردستانی

رسانه ها از زبان سازمان ملل اعلام نموده اند که  از ماه مارس ۲۰۱۵ در اثر حملات هوایی و نبرد زمینی بیش از ۸۵۳۰ نفر، که ۶۰ درصد آنها غیرنظامی بودند، کشته و ۴۸ هزار و ۸۰۰ نفر هم زخمی شده اند. ائتلاف چند ملیتی تحت رهبری عربستان که در یمن می جنگد در فهرست کشورهایی جای گرفته است که کودکان را در جنگ می کشند یا قطع عضو می کنند. این ائتلاف با حمله عمدی به غیرنظامیان و تاسیسات زیربنایی به مرگ ۶۸۳ کودک در سال ۲۰۱۶ منجر شد  که ۳۸ حمله به مدارس و بیمارستان ها انجام داده است. علاوه بر این نیروهای عبد ربه منصور تحت حمایت آل سعود نیز جزو همین قاتلین قرار گرفته اند .

لازم به ذکر است که طبق گزارشان همین سازمان ملل  سکولاریستی این جنگ تحمیلی آل سعود بر ملت مسلمان یمن ۲۰ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر را نیازمند کمک های انساندوستانه کرده، باعث ایجاد بزرگترین بحران امنیت غذایی شده و به شیوع وبا در میان ۷۷۵ هزار نفر منجر شده که از میان آنها جان ۲۱۳۰ را گرفته است. عربستان سعودی تهدید کرده است در صورت قرار گرفتن نام ائتلاف در فهرست قاتلین کودکان، از کمک به برنامه های سازمان ملل خودداری خواهد کرد.

این تنها گوشه ای از جنایات آل سعود در یمن است ، و هنوز کسی به سایر جنایات این رژیم فاسد در سوریه، عراق، صومالی، مصر، الجزایر، افغانستان و سایر سرزمینهای مسلمان نشین و کمکهای میلیاردی به آمریکا و انگلیس و سایر حکومتهای طاغوتی محلی در سرکوب و کشتار مسلمین رسیدگی نکرده است .

دیدگاهتان را بنویسید