زنان بدکاره روسی، ارمغان شاه سلفی های آل سعود از روسیه به سرزمین وحی

زنان بدکاره روسی، ارمغان شاه سلفی های آل سعود از روسیه به سرزمین وحی

به قلم : ابوعبدالله جاف جوانرو

بدون شک رژیم فاسد آل سعود کثیف ترین و جنایتکار ترین دشمن دین، جان، ناموس و مال مسلمین در سراسر تاریخ مسلمین در شبه جزیره ی عربستان و سرسخت ترین مانع جهت تحکیم شریعت الله در سایر سرزمینها بوده است .

جنایتهای این رژیم فاسد در سرزمین وحی چون زندانی و اعدام علمای مخلص، رواج فساد و فحشاء در میان مسلمین، تعطیل نمودن قوانین شریعت الله و جایگزین نمودن قوانین سکولاریستی از یکطرف و کمک به کفار سکولار جهانی و طاغوتهای مرتد محلی در سرکوب نهضتهای مسلمین در سراسر جهان اسلام بر کسی پوشیده نیست .

هم اکنون و در اقدامی قابل پیش بینی، و در جلو چشم مفتی ها و دین فروشان درباری، شاه فاسد آل سعود در سفر خود به روسیه برای سرزمین وحی زنان بدکاره را به ارمغان آورده است. این اقدام به اندازه ای برای کفار مهم بود که مقام بلند پایه ای چون سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه، اعلام کرد: برنامه‌هایی برای تبادل فرهنگی میان دو کشور در نظر گرفته شده است و طبق این برنامه‌ها در نزدیک‌ترین زمان ممکن گروه موسیقی نمایش ماریینسک و گروه باله تیم تئاتر بولشوی و دیگر گروه‌های روسی به عربستان خواهند رفت.

عربستان سالهاست که با پیروی از عبدالله ابن ابی سول (کافر پنهان) سعی دارد با کنار نهادن قوانین شریعت الله و یاری رساندن به کفارجهانی فضای دینی حاکم بر سرزمین وحی و سایر سرزمینهای مسلمان نشین را با ترویج انواع فسادها و یاری رساندن به طاغوتها در هم بشکند .
تمام این اقدامات در مسیر همان پروژه و سناریوی اندلسی کردن سرزمین وحی و سایر سرزمینهای مسلمین نشین است که طبق نقشه های کفار سکولارجهانی و حکومتهای فاسدی چون آل سعود و دین فروشان خائن وابسته به آنها صورت می گیرد .

دیدگاهتان را بنویسید