آنچه از گفتمان مجاهد دین با مناصرین خلافت در یافتم (۳)

آنچه از گفتمان مجاهد دین با مناصرین خلافت در یافتم (۳)

به قلم:  کاروان مهابادی

 

گروه مناصرین خلافت از کانال چیچو به این شکل برادرمان مجاهد دین را تکفیر می کنند و می گویند: ” توقف تو در تکفیر مشرکین انتخابات و تکفیر نکردن عذاب انان و تکفیر نکردن متوقف در شیعه و طواغیت بوده که خودت مدتی خود عاذر بودی

البته این افراد با این عقاید تنها مجاهد دین را تکفیر نکردند، بلکه  به همین راحتی مثل آب خوردن، رهبران سابق دوله چون ابوعمر بغدادی و ابو مصعب زرقاوی را نیز تکفیر کردند.

گروه مناصرین خلافت  بر این باورند که  توقف در تکفیر شرکت کنندگان در انتخابات و تکفیر معذب علیه بودن اشتباه است.از نظر این گروه هرکس رأی بدهد، تکفیر معذب علیه می شود!! لا حول ولا قوة الا بالله. و جهل به حال انتخابات و خطای غیر عمد و هیچ عذر دیگری معتبر نیست چرا؟ چون رأی دادن در نزد این غلات همان اصل دین است! اعتراف می کنند که مناط تکفیر رأی دهنده، نقض کردن اصل دین است!

ابو مصعب زرقاوی در سال ۲۰۰۶، بعد از برگذاری انتخابات عراق، چنین می‌گوید:

«لقد كان بإمكاننا -بإذن الله- إفساد الانتخابات في أكثر مناطق العراق، ولكننا أحجمنا عن ذلك دفعا لاحتمالية مقتل عوام أهل السنّة الذين لبّس الأمر عليهم من قبل أئمة الضلالة، ولقد كنا نتوقع غدر الصليبيين بهم وأنهم استدرجوا لفخ نصب لهم بإحكام».

ترجمه: «حقیقتاً ما به اذن الله این امکان را داشتیم که انتخابات را در بیشتر مناطق عراق فاسد و خراب کنیم، اما بخاطر دفع‌ کشته‌شدن احتمالیِ عوام اهل سنتی که حقیقت امر بر آنان از جانب ائمه‌ی گمراهی پوشیده شده است، از آن خودداری کردیم. و ما غدر و خیانت صلیبییان به آنان را توقع و انتظار داشتیم و اینکه آنان به تدریج در دامی‌‌که برایشان پهن شده است می‌افتند».

بفرمایید ابو مصعب را تکفیر معذب علیه کنید چون رأی دهندگان را تکفیر نکرد و برایشان عذر قائل بود. ابوعمر بغدادی هم بعد از برگذار شدن انتخابات سال ۲۰۱۰ ، شرکت کنندگان در انتخابات را مسلمان می داند و می گوید: «آن‌ها را منع کنید نه اینکه بکشیدشان».

ما بحثی نداریم در اینکه دموکراسی [که بر اساس دین سکولاریسم بنا شده] کفر و شرک است و هرکسی به آن رأی بدهد کافر می شود. بلکه بحث ما بر سر این است که اولا همه کسانی که رأی می دهند علم به آن ندارند، همانطور که ابوعمر بغدادی و ابومصعب زرقاوی برای رأی دهندگان عذر آوردند

دوما کسانی هستند که دچار خطای غیر عمد می شوند یا جهل به حال انتخابات دارند، ولی در نزد آنان اصل دین موجود است که عبارت است از توحید و ترک شرک. اما بخاطر تلبیس علمای سوء دچار اشتباه شده اند و خبر ندارند که در اصل دارند اربابی من دون الله تشریع می کنند. و اگر به آنان بگویی این کارت به چنین نتیجه ای ختم می شود و باعث می شود که نمایندگان و منتخبین، فردا در تشریع قانون گذاری مخالف با شریعت بکنند، او هم رأی نخواهد داد، مگر اینکه عناد داشته باشد.

پس به این خاطر این عده از رأی دهندگان تکفیر نمی شوند. اما غلات تکفیری، همه رأی دهندگان را بدون استثناء تکفیر معذب علیه می کنند!! بدون احتیاج به هیچ گونه اقامه حجتی یا بیان حال انتخابات برای آنان. بدون هیچ مقدمه ای مباشرا تکفیر می کنند.همانطور که می بینید غلات تکفیری این گروه، کسی که به خود انتخابات جهل دارد و قصد انجام کفر یا علم به آن ندارد ، چنین افرادی هم نزد این غلات عذر ندارند و یک راست تکفیر می شوند!! چگونه کسی که نمیدونه رأی دادن کفره، و به حقیقت و ماهیت آن بی خبر است، تکفیر معذب علیه کردید؟؟؟ ”

با این توضیحات برادرمان مجاهد دین تحدی کرده و  گروه مناصرین خلافت را باز به مناظره دعوت کرده است اما این غلات تکفیری در جواب روش فرار از دلیل و استدلال و پاسخ را برگزیده و می گویند: مجاهد دین اینقدر دنبال فتنه است که از حد خودش گذشته و تمام ما که دراین گروه هستیم را غلات میداند و از ما برائت میکندو حتی آداب مناظره را نمیداند، معلوم است که میخواهد منافقان و روافض و…را خوشحال کند پس دیگر با این منافق بحث نکنید.

این ادبیات گروه مناصرین خلافت و کسانی چون چیچو که در داخل سرزمینهای تحت کنترل دوله و در جلو چشم شرعی های دوله آزادانه این تفکرات را بیان می کند من را یاد ادبیات شیوخ صحوات چون ابوبصیر و طارق و هانی و ابومحمد مقدسی و ابوقتاده و محیسنی و مشابهین اینها می اندازد .

این افراد مجاهد دین را منافق می دانند . چرا؟ چون عقاید باطل آنها را روشن کرده است . حالا برادرمان مجاهد دین آشکارا تحدی کرده و می گوید: “خب مرد باشید جواب استدلال هام رو بدید. چرا به جای جواب دادن خودتون رو به در و دیوار می کوبید. …. یا مرد باشید ثابت کنید که دولت اسلامی رأی دادن را تکفیر معذب علیه می کند، و سپس بگویید حکم ابوعمر و ابو مصعب چیه که با این حال مرده اند؟ یا باید آنها را هم تکفیر کنید به این خاطر که رای دادن را اصل دین میدانید و در اصل دین هم عذر به جهل و تاویل قبول نمی کنید، یا لالمونی بگیرید و در چیزی که به شما ربطی نداره دخالت نکنید. جاهل باید سکوت کند تا اختلاف بوجود نیاید.

این غلات رو رسما به مناظره دعوت می کنم .اگر چیزی برای دفاع از عقیده تان دارید بیاید برای مناظره.

أَلَيْسَ مِنكُمْ رَجُلٌ رَّشِيدٌ ۷۸ / هود

آیا در میان شما یک مرد عاقلی وجود ندارد؟؟

بیایید و از عقیده تان دفاع کنید.

دستتان را برای همه رو کرده ایم… دیگه نمیگذاریم باری دیگر سر در آورید، در همان نطفه خفه تان می کنیم… دیگر همه چیز روشن و واضح شده است … تا زمانی که ما زنده باشیم جلوی شماها را می گیریم…پس آخرین مراحلتان است، بیاید برای مناظره تا حقیقت حالتان را برای همه روشن کنیم. تا دیگر کسی فریب شماها را نخورد. فرار از مناظره و عدم حاضر شدن برای مناظره برابر با شکست است.

 

دیدگاهتان را بنویسید