قتل عام ۱۴۵ مسلمان توسط شبهه نظامیان نصرانی تابع سکولاریستها در آفریقای مرکزی

قتل عام ۱۴۵ مسلمان  توسط شبهه نظامیان نصرانی تابع سکولاریستها در آفریقای مرکزی

به قلم : مسعود سقزی

در انتخابات ریاست جمهوری سکولاریستها در آفریقای مرکزی دو گروه عمده حضور داشتند یکی سکولاریستهایی که نصرانی ها را نمایندگی می کردند و دیگری سکولاریستهایی که خود را نماینده ی مسلمین نامیده بودند .

هر دو گروه جهت رسیدن به قدرت و کسب رای بیشتر از احساسات مذهبی مردم سوء استفاده کردند . همان کاری که تمام سکولاریستها در طول تاریخ کرده اند . پس از انتخابات آنچه باقی ماند شعله های جنگ فرقه ای و مذهبی بود که تا به حال هزاران مسلمان بی گناه را به کام خود فرو برده است .

اخوان الشیاطین تنها رای این مسلمین را می خواست و به قول دکتر عبدالله عزام این دسته از اخوانیها به شیوه ای طرفداران خود را پرورش می دهند که خیال می کنند با پر مرغ می توان دشمن را کشت . بله، اخوان الشیاطین چنین مرغهای مصنوعی پرورش می دهد که هم اکنون به راحتی توسط مشتی وحشی به راحتی قتل عام می شوند .

برای چندمین بار گروه شبهه نظامی “أنتي بالاكا” باز مرتکب جنایتی دیگر در حق مسلمین شد که به موجب آن ۱۴۵ مسلمان در جلو چشم دنیای سکولار به فجیع ترین شیوه ی ممکن در روستای «بونبولي» به صورت گروهی قتل عام شدند. یک هفته پیش بود که ۲۵ مسلمان را در مسجدی در شهر کومبی قتل عام کردند که ابتداء امام مسجد و موذن را جلو همه سربریدند و سپس تمام افراد موجود در مسجد را قتل عام کردند.

اینها تماما از ثمرات سکولاریستهائی است که جهت رسیدن به اهداف خود احساسات مذهبی، ملی، قبیله ای، نژادی و  و طبقاتی مردم را وسیله قرار می دهند. همین کاری که هم اکنون در میانمار هم در حال وقوع است، در میانمار سکولاریستها از بودائیها جهت رسیدن به اهداف خود سوء استفاده می کنند و در آفریقای مرکزی و نیجریه و… از نصرانیها(مسیحی ها) ، در ایلند از کاتولیکها و پروتستانها و در اغلب سرزمینهای مسلمان شنین هم از شیعه و سنی و …. .

این سرانجام تمام کسانی است که دشمن شماره یک تمام  شریعتهای آسمانی و مذاهب، یعنی سکولاریسم را نشاخته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید