حزب کارگران اوجالان pkk و روش برخورد با پارادوکس آزادی جنسی و ممنوعیت ازدواج نیروهایش

حزب کارگران اوجالان pkk  و روش برخورد با پارادوکس آزادی  جنسی و ممنوعیت ازدواج نیروهایش

به قلم : مسعود سنه ای

چندی پیش مشاهده کریم که حزب کارگران اوجالان pkk به صورت رسمی حقوق همجنس بازها را در میان افراد خود به رسمیت شناخت. این عمل در میان طرفداران مسلمان آن که تا کنون به ماهیت این حزب پی نبرده بودند شوکه کننده و تعجب آوربود! برای بعضی از این افراد غیر قابل باور بود که چگونه در میان کوردها چنین افکاری اجازه ی بیان دارند چه رسد به اینکه عملی شوند؟!!

نکته ای که این انسانهای فریب خورده ی مسلمان زاده به آن دقت نکرده بودند این است که حزب کارگران اوجالان بر اساس مکتب کمونیستی اوجالان شکل گرفته است و بر هیچ محققی پوشیده نیست که کمونیستها به آزادی جنسی و نسبیت اخلاق معتقد هستند.

يكي از بنيادي‌ترين درس‌هاي اين گروه ، بحث در مورد آزادي جنسي بر اساس آموزه های کمونیستهاست. آنان معتقدند كه نبايد شهوت و هوس‌هاي نفساني آدمي تنها در قالب ازدواج و يافتن همسر باشد؛ بلكه بايد محدوديتي در اين باره قائل نشد. از سوي ديگر سران اين فرقه كه ازدواج را ممنوع كرده‌اند، خود ازدواج نموده و داراي خانواده و فرزند هستند. عبدالله اوجالان رهبر كاريزماتيك اين فرقه، از همان اوايل تاسيس فرقه‌ي پ.ك.ك ازدواج كرد. رهبر آلمان نشين پژاك نيز داراي زن و بچه و خانواده است. اما حاجي احمدي وقتي در اين باره سخن براند، از ممنوعيت ازدواج مي‌گويد. پس چرا براي شما ممنوع نيست ولي براي اعضاي گروه ممنوع است؟

جالب اينكه، هستند افرادي كه متاهل بوده‌اند، اما بعد از پيوستن به اين فرقه، خانواده ازهم پاشيده شده و زن و مرد و فرزندان را از هم جدا نموده‌اند. از يكطرف موضوع ممنوعيت ازدواج و تشكيل خانواده در پژاك و پ.ك.ك يكي از اصلي‌ترين مقررات است و از طرف ديگر بحث‌هايي در مورد آزادي جنسی و حتی همجنس بازی دارند. همين گفتگوها در محدوده‌ي آزادي جنسی، سبب گشته كه هركس باهركي و هركجا كه خواست، رابطه‌يي جنسي برقرار كند. جالب اينجاست كه در مقرراتشان هم مجزاتي براي اينچنين روابط درنظر گرفته‌اند. اما تنها درحد نوشته و سخن است. اين فرقه‌، دخترو پسران جوان اين مرزو بوم را از خانواده‌هايشان جدانموده و در چنين آموزش‌هايي به‌ آنها ياد مي‌دهند كه هرآنچه درخانواده و جامعه يادگرفته‌اند اشتباه بوده و آنان بايد آزاد باشند، و اين آزادي در بالاترين سطح خود براي اعضای پ.ک.ک به معناي نامحدود بودن  روابط جنسي است. شعله‌وركردن هوس و شهوت انسان‌ها با آموزش‌هاي آزادي جنسی و ممنوعيت ازدواج بعنوان دو مقوله‌ي متضاد در حزب کافران کوردستان pkk  را چطور مي‌توان توجيه كرد؟

دیدگاهتان را بنویسید