گروههای مسلح سوریه از کانال طواغیت و کفارخارجی به چه هدفی می رسند ؟

گروههای مسلح سوریه از کانال طواغیت و کفارخارجی به چه هدفی می رسند ؟

به قلم: ابوخالد کردستانی

سید قطب رحمه الله می گوید:  “با یک روش خبیثانه و پلید نمی توان به یک هدف شریف رسید” .

ما در سوریه شاهد گروههای مسلح مختلفی بوده ایم که چنین به مردم گفته اند که هدف آنها جهاد در راه الله و تشکیل حکومت اسلامی است ، اما عملا دیده ایم که روشی که این گروهها برای رسیدن به چنان هدفی از خود نشان داده اند از طریق کفر و شرک سکولاریسم ، قانون سکولاریستی جامعه ی عرب و از طریق کفار و طاغوتهایی چون ترکیه و رژیم فاسد آل سعود و سایر طاغوتهای دست نشانده ی خلیج و اردن بوده است .

آنچه که مسلمین در این بازی جنون آمیز از این گروهها دیده اند این بوده است که علاوه بر آنکه هدفی که می گفتند فراموش شده و کنار نهاده شده است، بلکه علاوه بر آن، هزاران کشته و زخمی و بیوه زن و یتیم و مفقودالاثر و پایمال شدن نوامیس و ویرانی سرزمین مسلمین از ثمرات ابتدائی این شعارهای دروغین آنها بوده است .

به این هم بسنده نکردند و هم اکنون حاضر شده اند که شرافت خود را نیز به طاغوتهائی بدتر از بشار اسد چون رژیم فاسد آل سعود و حکومت سکولار ترکیه بفروشند. این گروهها مگر نمی دانستند که حکومت سکولار ترکیه به عنوان بخشی از ارتش کفری ناتو در افغانستان و صومالی و لیبی چه جنایاتی کرده است؟ این گروهها مگر نمی دانند که رژیم فاسد آل سعود مرتکب چه جنایاتی در سراسر جهان اسلام شده است ؟ مگر با هزینه ی آل سعود آمریکا و انگلیس به عراق حمله نکردند؟ مگر با هزینه ی آل سعود و امارات فرانسه به مالی حمله نکرد؟ مگر با هزینه ی آل سعود آمریکا در صومالی و یمن و لیبی و افغانستان و… مسلمین را قتل عام نمی کند؟

آیا این گروهها می خواهند از کانال کفار و مرتدین، و یا روشنتر، از کانال شیطان به هدفی چون حکومت اسلامی دست یابند؟  اینها خود را فریب می دهند یا مردم را احمق فرض کرده اند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید