شبکه های ماهواره ای فارسی زبان آل سعود مروج خداپرستی یا طاغوت پرستی

شبکه های ماهواره ای فارسی زبان آل سعود مروج خداپرستی یا طاغوت پرستی

به قلم: عبدالصمد / دانشجو دانشگاه شیراز

اخیرا متوجه شدیم که شبکه ی فارسی زبان «کلمه» بیانیه ای تحت عنوان «بیانیه ی ۷ آبان» را با این عنوان نشر نموده :

” با درود

❇️عزیزان ، گزارشاتی داریم مبنی بر دخالت بسیج و نیروهای ضد شورش در پاسارگاد و مراسم بزرگداشت #کوروش_بزرگ

❇️همینکه حکومت با توسل به زور و عمل خلاف قانون سعی می کند مردم را از این سفر بازدارد، خود نشان یک پیروزی است. پیروزی حق بر باطل. …. ولی با این وجود خیلی از دوستداران کورش سعی خواهند کرد خودرا به میعادگاه عشق یا پاسارگاد برسانند. ممکن است عده ای ساعتها در ترافیک بمانند و عده ای بدلیل مسدود شدن راهها نتوانند به پاسارگاد برسند و تعدادی خود را به آرامگاه کوروش خواهند رساند.

❇️اگرترافیک و راه بندان بود و امکان پیاده شدن از اتومبیل ها را داشتید ، می توان وسط جاده پیاده شد و با شعارهای وطنپرستانه اعلام همبستگی با دیگرعاشقان کوروش کرده و همانجا با آهنگ های شاد روز کوروش را جشن گرفت.

و از دوستانی که خود را به پاسارگاد می رسانند تقاضا می شود موارد زیر رعایت شود:

❇️ همنوایی در سرود ملی (ای ایران)  و همچنین شعارهای مانند دو شعارزیر:

❇️ایران دیار شاهان/ جانم فدای ایران

ایران وطن ماست/ کوروش پدر ماست

این بخشی از تبلیغات این رسانه های فاسد منتسب به اهل سنت و جیره خوار رژیم فاسد آل سعود است که به هیچ اصلی از اصول اهل سنت هم در رسیدن به اهداف اربابانشان پایبند نیستند.

دوستان گرامی دقت کنید :

 • به جای کلمه ی بسم الله الرحمن الرحیم و یا السلام علیکم که تحیت اهل اسلام است از کلمه ی درود استفاده نموده که تحیت جاهلیت است
 • کوروش جنایتکاری که یهودیها برای نژادپرستان ایران تولید کرده اند را کوروش بزرگ خطاب نموده و به مراسم بزرگداشت این طاغوت بزرگ دعوت می کنند
 • دفاع از طاغوتی جنایتکار چون کوروش را پیروزی حق بر باطل معرفی کرده اند
 • دعوت به سوی قبر طاغوتی جنایتکارکوروش نموده اند در حالی که شب و روز شیعه ها و بسیاری از اهل سنت که به دیدار قبر بزرگان مسلمان خود می روند را قبر پرست معرفی نموده و بدون درنظر گرفتن شروط و موانع تکفیر آنها را مشرک و کافر می دانند .
 • مردم را به شعارهای وطن پرستانه دعوت کرده اند در حالی که این جاهلیت آشکاریست
 • ایران را به جای اینکه دیار اسلام و مسلمین بنامند آن را دیار شاهان کافر معرفی کرده اند .
 • به جای رسول الله صلی الله علیه وسلم به جای رهبر کوروش ساخته شده توسط یهود را پدر ایرانیان معرفی نموده اند .

اینها بخشی از تبلیغات این رسانه ی طاغوتی و منحرف در دعوت به سوی جاهلیت است . من تنها در پاسخ به این جاهلهای منحرف به سخنان ابوحمزه هورامی در مورد جاهلیت اشاره می کنم که با استناد به سخن رسول الله صلی الله علیه وسلم را می گوید:

“در سنن ابی داود آمده که رسول الله صلی الله علیه وسلم می فرمایند : لَیسَ مِنّا مَن دَعا إلی عَصَبِیةٍ، و لَیسَ مِنّا مَن قاتَلَ (عَلی) عَصَبِیةٍ، و لَیسَ مِنّا مَن ماتَ عَلی عَصَبِیةٍ؛ [۱]

از ما نیست کسی که به قوم گرایی دعوت کنه، و یا در این راه بجنگه ،و یا با چنین تفکری بمیره و از دنیا بره. این کلام رحمه للعالمینه واسه چنین کسایی که چنین طاغوت و الهی رو واسه خود تراشیدن.

روایتهای ابی ابن کعب از رسول الله صلی الله علیه وسلم رو که امام احمد و نسائی روایت کرده ان، و آلبانی اونارو اورده ، امریست از رسول الله صلی الله علیه وسلم که باید در مراحلی خاص به هر کسی که چنین به سوی جاهلیت دعوت می کنه باید گفته بشه : برو آلت پدرت رو گاز بگیر .

ترمذی از رسول الله صلی الله علیه وسلم در مورد اینایی که نسب رو مایه ی افتخار می دونن روایت می کنه که رسول الله صلی الله علیه وسلم می فرمایند:

« لَیَنْتَهِیَنَّ أَقْوَامٌ یَفْتَخِرُونَ بِآبَائِهِمْ الَّذِینَ مَاتُواأَوْ لَیَکُونُنَّ أَهْوَنَ عَلَی اللَّهِ مِنْ الْجُعَلِ الَّذِی یُدَهْدِهُ الْخِرَاءَ بِأَنْفِهِ »

کسانی که به پدران و نیاکان مرده خود افتخار می کنند باید از این کار دست بکشند و تمومش کنن، و در صورتی که دست بردار نباشن، نزد الله تعالی از سوسکی که سرگین و کثافت را با بینی خود می غلطاند، پست تر خواهند بود.

بله ، نژادپرستی و قوم‌گرایی، از ویژگی‌های جوامع عقب‌مانده و از صفات انسانهای جاهل و نادانی محسوب می شود که  جایگاه و ارزششون بیشتر از این نبوده که رسول الله صلی الله علیه وسلم بهشون سفارش میکنه که اون کار رو با آلت تناسلی باباشون انجام بدن،  و اونا رو به سوسکی تشبیه می کنه که سرگین و کثافت رو با بینی خود می غلطانن . بلکه، از این سوسک هم،  نزد الله ، پست تر می دونه .

ابوداود از رسول الله صلی الله علیه و سلم روایت می کنه الله متعال مسلمین رو از تعصب به نژاد و قومگرائی و افتخار به نیاکان مجرم دور کرده و انسانها یا مومن به قانون شریعت الله هن یا فاجر بدبختی هستن که به چیزهای دیگه ای دل خوش کردن.

«إِنَّ اللَّهَ قَدْ أَذْهَبَ عَنْکُمْ عُبِّیَّهَ الْجَاهِلِیَّهِ وَفَخْرَهَا بِالْآبَاءِ، إِنَّمَا هُوَ مُؤْمِنٌ تَقِیٌّ وَفَاجِرٌ شَقِیٌّ، النَّاسُ کُلُّهُمْ بَنُو آدَمَ وَآدَمُ خُلِقَ مِنْ تُرَابٍ» 

الله تعالی تعصب جاهلیت و افتخار به پدران را از شما دور کرده است؛ فرد یا مؤمن پرهیزگار است؛ یا فاسقِ بدبخت، مردم همه از فرزندان آدم هستند و آدم از خاک آفریده شده است .

بله، انسانها یا مومن به قانون شریعت الله هستن و کافر به طاغوت ، یا مومن به طاغوت هستن و کافر به قانون و شریعت الله . و نسب اونو به جائی نمی رسونه . چنانچه مسلم از رسول الله صلی الله علیه وسلم روایت کرده که می فرماید: مَنْ بَطَّأَ بِهِ عَمَلُهُ لَمْ یُسْرِعْ بِهِ نَسَبُهُ. کسی که عملش او را عقب بیاندازد، نسبش او را به جایی نمی رساند .

نمونه ی عینی این قانون و سنت الله رو  تو دوتا عموی رسول الله صلی الله علیه وسلم می بینیم: حمزه سید الشهداء و ابولهب نفرین شده در قرآن و منفور نزد تمام بندگان مومن الله که تو همین دنیا وعده ی آتش جهنم بهش داده میشه .

نسب هر دو عموی رسول الله صلی الله علیه وسلم یکیه، اما حمزه کفر به طاغوت می کنه و به قانون شریعت الله ایمان میاره ، اما ابولهب به طاغوت ایمان میاره و به قانون شریعت الله کافر میشه . نسب ابولهب عمومی پیامبر صلی الله علیه وسلم اونو به جائی نرسوند و نجاتش نداد بلکه خوار و ذلیلش نمود ، اما کفر به طاغوت و ایمان به الله به کسایی چون سلمان فارسی و جابان کوردی عزت و شرافت داد .

بله دوستان، این شبکه ها به سوی جاهلیت و طاغوت دعوت می دهند . جهت حفظ ایمان خود از تبلیغات مسموم آنها بپرهیزید.

[۱] سنن أبی داوود، ج ۴، ص ۳۳۲، ح ۵۱۲۱

3 دیدگاه دربارهٔ «شبکه های ماهواره ای فارسی زبان آل سعود مروج خداپرستی یا طاغوت پرستی»

 1. این شبکه خبیثه، گرچه تا الان ده ها بار کفر کرده است، اما اگر همه آنچه که در گذشته بود را صرف نظر کنیم، همین دفاع کردنش از بت کوروش و دعوت به نژاد پرستی و ملی گرایی، کفر است.

  پاسخ
 2. یک شخص کراواتی که شبیه ترامپه تو این برنامه ماهواره ای کلمه هستش اسمش چی بود؟! میگه کراوات بستن اگه به نیت تشابه نباشه اشکال نداره! خیلی حرفش با فرقه های منحرف شباهت داره که میگن نیت مهمه عمل مهم نیست؟؟؟؟!!!! ابله آمریکایی نما مخالف عقاید اهلسنت وجماعت عمل میکند ونمیداند اهلسنت ایمان قلبی زبانی و عملی را قائل اند نه مثل این منحرفین که فقط ایمان قلبی را قائلند!!
  نبرد حق وباطل..احسنت برادر دانشجو..
  اینها بارها از حذب موسوی دفاع کردند و پیروان این حذب که به جنبش سبز معروفه(شبکه کلمه هم آرم سبزرنگی داره) واگر در کانالها وگروها مشاهده کرده باشید پیروان این حذب همیشه شعار ضد عرب را سر میدهند و ورود اسلام به ایران را مایه ی بدبختی میدانند! البته خالی از لطف نیست که بگم در همین گروهاشون بدترین سخنان را علیه رسول اکرم صلی الله علیه وسلم میگویند حالا شبکه منحوس کلمه فقط با اهداف سیاسی آلسعود علیه ایران حاظر است از هر حذب ضد دولتی حمایت کند البته بجز مجاهدان!!! ننگ بر اینان

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید