چه كساني مردمان عادي را در كوچه ،بازار،مساجد، مدارس و…. مورد حمله قرار مي دهند؟.

چه كساني مردمان عادي را در كوچه ،بازار،مساجد، مدارس و…. مورد حمله قرار مي دهند؟.
( بازتابی از نگرش  سازمان القاعده نسبت به انفجار اماکن عمومی مسلمین)

برادر :آدم یحیی غادان (عزام الامریكی)

مترجم : ابوبصیر  بیسارانی

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمد لله, والصلاە والسلام علی رسول الله وعلی ێ‌له وصحبه ومن والاه وبعد :

زمانيكه آمريكائيان و هم پيمانانشان غرق در در ياي نااميدي  و بازندگي شده اند ، به کار کردن برروي راه چاره هاي وهمي  اهميت زيادي مي دهند تا شايد از اين طريق از اين تنگنا ه و مهلكه اي كه در آن گير كرده اند خلاص شوند .
هنگامي كه ارتش پاكستان بر حملات نظامي  بي سرانجامش در وزيرستان و سوات و نواحلي قبيله اي مشغول است, و هنگامي كه مجاهدين با عزم و اراده اي پولادين  بر پيكره ي فرسوده ي حكام دست نشانده ي  پاكستان و افغانستان ضربات سنگيني را وارد كرده و از كيان خود دفاع مي كنند,در همين هنگام مي بينيم كه انفجارات و حملات ديوانه واري كه مسلمانان بي گناه  چون زنان و كودكان و مردمان عادي بازارها و… هدف قرار مي دهند در حال زياد شدن است، و بسياري از اين انفجارات در ناحيه ها و مناطقي صورت مي گير كه ساكنان اين مناطق به كمك رساندن به مجاهدين مشهور مي باشند, و بطور طبيعي اين انفجارات و  اعمال جنايتكارانه  تعداد زيادي قرباني از مسلمين بيگناه مي گيرد , بخصوص از ميان زنان و بچه ها, و هميشه و در تمام موارد دشمنان اسلام و مسلمين با كمك دستگاههاي تبليغاتيشان مجاهدين را به انجام اين جنايتها و انفجارات وحشيانه متهم مي كنند .

و همچنين هميشه بيانيه هاي مجاهدين مبني بر عدم دخالت آنها در اين انفجارات وحشيانه  و روشنگريهاي آنها را عمدا ناديده گرفته و پشت گوش مي اندازند , زماني كه كانالهاي اطلاع رساني حكومتي در پاكستان و افغانستان و ديگر دول وابسطه به دستگاه سكولاريسم جهان بدون تحقيق و بدون آنكه بي طرفي خود را حفظ كنند  اين تهمتهاي بي اساس اين رژيمهاي دست نشانده را پخش مي كنند  , با اين وجود اين كانالها در تبليغات خود چنين ادعا مي كنند كه مستقلند و وابسطه به جايي نيستند, چرا؟  چون اين كانالها ي وابسطه به سكولاريستها علاوه بر آنكه با سكولاريستهاي اشغالگر آمريكائي و ناتو و حكومتهاي دست نشانده در سركوب و قتل و عام مسلمين و بدنام كردن انها داراي منافع مشتركي هستند ، با ميل و رغبت خودشان تبديل به همدستان دشمنان اسلام تبديل شده اند و هم اكنون به ابزاري در اختيار تبليغات اشغالگران و مزدوران داخلي تبديل گشته اند .

و اين  كانالهاي تبليغاتي  بي اخلاقانه و جانبدارانه به اين شيوه ي گل آلودشان براي پائين آوردن شخصيت و اخلاق مجاهدين بسنده نكردند بلكه علاوه بر آن  با اين رژيمها در جهت پنهان كردن  صدمات و زيانهاي واقعي كه به كفار و مرتدين داخلي وارد مي شود همدست شدند   ، حتي كار را به جايي رساندند كه كشته شده هاي مرتدين را به عنوان شهيد معرفي كردند!
و اگر در اين تراژدي و سناریوی فاجعه آمیز چيز خنده داري وجود داشته باشد اين است كه, همان  كانالهاي تبليغاتي  و همان حكومتهايي كه قبلا مي خواستند  به شما بقبولانند كه عملياتهاي مبارك  ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱   توسط سرويسهاي  آميكائي و صهيونيستي صورت گرفته است  نه توسط مجاهدين ، امروزه هم همانها هستند كه مسئوليت اين اعمال  جنايتكارانه ي قتل مسلامانان بي گناه  را از روي شانه ي مزدوران پاكستاني و هندي و افغاني و آمريكائي  وشركتهاي مزدوري چون بلاك وتر  و… برداشته و به شما مي گويند كه مجاهدين عاملين  واقعي اين  انفجارات كوري هستند كه هيچ ارتباطي به اسلام ندارد و مسلمانان را در بازار و مساجد و مدارس و فروشگاهها و خيابانهايشان مورد هدف قرار مي دهد !! .
اين منافقين مي خواهند كه به شما بقبولانند كه :  مجاهديني  كه تمام مردم شاهدي مي دهند و ديدند كه چگونه به فضل خداوند بزرگ مي توانند هجومهايشان  را در قلب دستگاههاي جاسوسي و امنيتي  و پايگاههاي نظامي  وابسطه به رژيمهاي مرتد  انجام داده و در خانه و پايگاههاي كفار خارجي كه حاميان اين مرتدين داخلي هستند نفوذ كرده و ضربات محكمي را بر انها وارد كنند ،  حالا به ناگاه و اتفاقي هيچ هدف  مناسب تازه اي گيرشان نمي آيد  در نتيجه پنا ه برده اند به انفجاراتي كه  مسلمانان بي گناه  از كاسب و خريدار و عابرين پياده و دانش آموزان و… كشته شده و يا  بي رحمانه و بدون احترام گذاشتن به ارزشهاي اخلاقي و احكام خداوند مجاهدين به كشتن و زخمي كردن زن و مرد و كودكان بي گناه   مي پردازند !!!

اما من از تمام مسلمانان عاقل و فهميده مي خواهم كه با خودش گفتگو كند و از خودش بپرسد :

چه كسي نزديكتر است به اينكه مسئول اينگونه  حملات وحشيانه ي بي رحمانه ي ستمكارانه باشد ؟

آيا مجاهدين هستند ، آنهايي  كه با تمام وجودشان براي محافظت از مسلمانان ناتوان و ستمديده  و نجات دادن آنها در هرجايي كه باشند قرباني كرده اند ، انهايي كه تمام زندگي و جانشان را در راه  اجرائي شدن احكام شريعت الله  و اسلام  نذر كرده اند  ، شريعتي كه كشتن انسان بي گناه را  حرام دانسته است حتي اگر يك فرد باشد ؟!

يا در واقع عاملين و مسولين واقعي اين جنايات همان نظاميان و آژانسهاي خبر رساني هستند كه هيچ خدايي را غير از درهم و دينار و دلار نشناخته و به هيچ قانوني غير از قانون جنگل پايبند نيستند ؟
اينها همانهايي هستند كه در لال مسجد ( مسجد سرخ ) و شنداد و قندوز و.. سر زنان و كودكان را بريدند و هم اكنون نيز در وزيرستان و…. .

سپس بايد دانست كه چه خواست و منافعي وجود دارد كه مجاهد را وادارد كه دست به اينگونه وقايع زشت و پستي  بزند ؟!( و سودش به مسلمين مي رسد يا به دشمنان اسلام ؟)
نه خير ، به راستي كه انجام دادن اينگونه كارهاي جنايتكارانه ي پست  و چسپاندن آنها به مجاهدين تنها به دشمنان اسلام و مسلمين خدمت مي كند ، كه به فضل الله و سپس به فضل همت مجاهدين و اين پشتيباني مردمي از مجاهدين  – كه همین مردم  امروزه مورد حملات انفجارات كور وحشيانه ي دشمنان قرار گرفته اند –  دشمنان اسلام روبروي شكست نزديكي گشته اند .

همچنانكه ديديم پس از اين وقايع قاتلين واقعي مسلمين و همانهايي كه منازل  و مساجد و مدارس و بازارهاي مسلمين را در افغانستان ، سوات ، وزيرستان ، باجور ، بلوچستان و مكانهاي ديگر ويران مي كردند با بيانيه هايي  از جانب اوباما و كلينتون و كرزاي و كياني و گيلاني و زرداري  در جلو خبرگذاريها و رسانه ها و جلو چشمان مردم  به دروغ و رياكارانه به بازگويي گفته هاي كهنه اشان  پرداخته و چنين وانمود مي كنند كه فقط آنها هستند كه از مسلمين در برابر اسلامگراهاي تندرو  ،كه متهم به جاسازي اين بمبها شده اند  ، محافظت مي كنند .

اما آن راستي  و واقعيتي كه كانالهاي ماهواره اي و اطلاع رساني براي شما آشكارش نمي كنند اين است كه ، مجاهدين اينگونه حملات را محكوم كرده و پيوسته تمام حملاتي را كه در ان مسلمانان بي گناه در بازارها و مساجد و خيابانها و مدارس  و منازلشان  به قتل رسانده و يا مجروحشان مي گرداند را به شدت محكوم مي نمايند . و مجاهدين برائت و بيزاري خودشان را از اينگونه حملات اعلام نموده اند  و اين حملات را بخشي از جنگ رواني  بين المللي پنهانی مي دانند كه نيروهاي سياسي سكولار و آژانسهاي خبرگذاري حليه گر  و كانالهاي مزدور ماهواره اي  جهت ايجاد اختلاف ميان مجاهدين و مردمان مسلماني كه سالهاست در مناطق پاكستان و افغانستان از مجاهدين در برابر اشغالگران خارجي و مرتدين محلي حمايت مي كنند ،   طرح ریزی نموده اند .
ما مراتب تسليت خودمان را به تما م ان خانواده ها و زنان و مردان و كودكان مسلماني اعلام مي نمائيم كه عزيرانشان را در اين  گونه  حملات درندانه از دست داده اند ، و از خداوند بزرگ مي خواهيم كه به قربانيان (كه تمام اينها خواهران و برادران ماهستند )  رحم نموده و در رديف شهدا قبولشان بنمايد و  همچنين به زخمي هاي آنها نيز شفاي عاجل  عنایت فرمایند ،.

همچنين مراتب تسليت خودم را به خانواده هاي قربانيان مسلماني كه در ضمن عملياتهاي مجاهدين بر عليه اشغالگران خارجي و مرتدين محلي به صورت غير عمد جانشان را از دست داده اند ابراز نموده ، و تسليت خودم را به مسلمانان ناشناخته  و گمنام بي شماري اعلام مي دارم كه هم اكنون در افغانستان و پاكستان قرباني حملات اشغالگران خارجي  خون آشام و مرتدين محلي حمايت شده از جانب سكولارهاي خارجي  گشته اند .

و اين قربانيان همانهايي هستند كه هيچ چيزي از دردها و زخمهايشان نمي شنوي ، چرا ؟

چون اين كانالهاي خبررساني به آنها دستور داده شده است كه نبايد روي راستيهاي دشمنان اسلام را آشكار نمايند و دروغ آنها  مبني بر اينكه گويا در راه محافظت از مسلمين در حال جنگند را بر ملا نمايند .
اي برادران و خواهران مسلمانم در افغانستان و پاكستان و كشمير و هندوستان و بنگلادش و در منطقه  :
آن نظاميان فاسد مزدور و كانالهاي خبررساني وابسطه به اين نظامياني كه به خاطر چند ميليون دلار ، كه رشوه ي اشغالگران خارجي است ،دائما با مردمان خودشان در حال جنگ بوده و آنها را كشته  و آواره و دربه در نموده و هيچ خاك و آرامشي را برايشان نمي گذارند ، اينها دوستان شما نيستند و از شما هم محافظت نمي كنند .
و كساني كه خودشان را ملي گرا و طرفدار مليت و قوم خاصي دانسته و حاظرند مردمان خودشان را به خاطر عقايد سكولاريستي شيطانيشان  جهت راضي نگه داشتن دوستان مشركشان كه حقوقي را برايشان پرداخت مي نمايند ، به قتل برسانند هرگز دوست شما نبوده و هرگز از شما نيز محافظت نمي كنند .
و رژيمهاي مرتد سكولاري كه حق و ثروت و آزادي را از شما مصادره نموده و با رهبريت كشورتان در راه منافع مخصوصشان تجارت و بازرگاني مي نمايند هرگز دوست شما نبوده و هرگز از شما نيز محافظت نمي كنند .
و احزاب سياسي منفعت طلبي كه به نام اسلام از شما درخواست راي و اموالتان را مي كنند و پس از رسيدن به منافعشان و كسب كرسي هاي شان از تمام وعده هايشان پشيمان شده و عقب نشيني ميكنند هرگز دوست شما نبوده و هرگز از شما نيز محافظت نمي كنند .
و ادارات پليس فاسدي كه به خاطر رشوه و زورگيري و ظلم به مردم  مسلمان ضعيف بي پناه چاق شده و شكم گنده كرده اند ، هرگز دوست شما نبوده و هرگز از شما نيز محافظت نمي كنند .

و قوه ي قضائيه و قضاتي كه  عليه شريعت اسلام به پا خواسته و احكامشان بر پايه ي سكولاريسم و غير از شريعت اسلام صادر مي شود و به جاي اينكه اوقات خودشان به دستگيري آن مجرميني كه ماشين هاي بمب گذاري شده را درميان شما  قرار داده و بدين شكل شهر و روستا هايتان را به كلي نابود مي گردانند  صرف نمايند ، اوقات خودشان را براي تعين نرخ شكر و… اختصاص مي دهند اينان  هرگز دوست شما نبوده و هرگز از شما نيز محافظت نمي كنند .

و تنها محافظان و دوستان شما مجاهدين هستند ، آنهايي  كه جهت محافظت از شما ودينتان در برابر تمام مجرمين و نظامهاي فاسد به پاخواسته و در برابر نيروهاي اشغالگر خارجي كافر كه از مجرمين داخلي  پشتيباني نموده و جنگ عليه اسلام را رهبري مي كنند ، دست به سلاح برده و جهاد مي نمايند .

پس اي خواهر و برادر مسلمانم :

فريب اين نقشه هاي كثيف را نخوريد ، و به آنها اجازه ندهيد كه شما را به چنان درجه اي برسانند كه دست از ياري رساندن معنوي و مادي و جسمي  به مجاهدين برداريد  .بلكه بايد پلان و نقشه ي دشمنان و ريختن خون بي گناهان  – همچنانكه در پيشاور و جاهاي ديگر ديديم  – تنها به شما عزم راسخ و استقامت بيشتر در همراهيتان با مجاهدين در جنگشان  عليه اشغالگران خارجي و هم پيمانان مرتد داخلي شان  ببخشد . چون مجاهدين پس از خداوند بزرگ تنها اميد شما هستند جهت آزادشدن از دست اشغالگران خارجي و رژيمهاي مجرم و مرتد داخلي و احزاب سياسي مرتد  و نظاميان مرتدي كه برايشان اصلا مهم نيست كه  جان و مال و ناموس و آسايش خودشان و هم وطنان مسلمانشان را در عوض چند ميليون دلاري كه به عنوان رشوه از آمريكائيان مي گيرند بدهند .

و در پايان …

رويم را به سوي تمام كساني مي نمايم كه عضو اين رژيمها و احزاب بوده و يا با اين رژيمها ارتباط و پيوندي دارند ، حالا فرق نمي كند كه در افغانستان  باشد يا در پاكستان يا درهريك  از كشورهاي منطقه باشد ….. رويم را به سوي آنهايي مي كنم كه پيمان احمقانه اي را با آمريكا و هم پيمانانش در جنگ باخته اشان  بر عليه اسلام بسته اند ، و همچنين رويم را به سوي آنهايي كه در كانالهاي ماهواره اي و رسانه اي افسارگسيخته ي دروغپرداز مي نمايم كه رازی شدند به اينكه تبديل به بوق و كرنا و مهره ي باوفاي  شطرنج  آن جانيان گناهكار در جنگ تبليغي بشوند كه پا به پاي تهاجمات نظامي صورت مي گيرد :

شما با آن تصميم سرنوشت سازتان در قرارگرفتن در صف كافران در جنگ اشغالگريشان تنها با اسلام و مسلمانان خباثت و پستي  نكرده ايد  و تنها از دايره ي اسلام خارج نشده ايد ،بلكه علاوه بر آن آسايش چندين قوم را به هم زده و عامل و سببي جهت  آوارگي  و از ميان رفتن هزاران انسان ستمديده گشته ايد .
به راستي كه دستان شما به خون تعداد كثيري از مسلمين رنگين  شده است ,و آسايش و آينده ي همان سرزمينهايي كه شما نداي حفاظت از آنها را سر مي دهيد در معرض خطر قرار گرفته است, و اين در حالي است كه دشمنان خارجي ،  حماقت شما را ابزاري جهت رسيدن به اهدافشان قرارمي دهند و شما هم با مردان وطنتان دشمني كرده و در برابر چند دلار آمريكائي  هم وطنانتان را مي كشيد  .
بايد اين حقيقت را به ياد داشته باشيد كه  خداوند در سوره ي النسا ء مي فرمايند : [إنَّمَا التَّوْبَةُ عَلَى اللهِ لِلَّذِينَ يَعْمَلُونَ السُّوءَ بـِجَهالَةٍ ثُمَّ يَتُوبُونَ مِنْ قَرِيبٍ فَأُولئِكَ يَتُوبُ اللهُ عَلَيْهِمْ وَكانَ اللهُ عَلِيماً حَكِيماً * وَلَيْسَتِ التَّوْبَةُ لِلَّذِينَ يَعْمَلُونَ السَّيِّئَاتِ حَتَّى إِذَا حَضَرَ أَحَدَهُمُ الْمَوْتُ قَالَ إِنِّي تُبْتُ الآنَ وَلاَ الَّذِينَ يَمُوتُونَ وَهُمْ كُفَّارٌ أُوْلَـئِكَ أَعْتَدْنَا لَهُمْ عَذَابًا أَلِيمًا] (النساء: ۱۷و۱۸)

اين تهديدي از جانب خداوند بزرگ است براي هر كافر و مرتد ي و همچنين براي هر فاسق مسلماني  . و هر انساني كه در وجودش زره اي  خير وجود داشته باشد امكان ندارد كه با اين آيات  متاثر نشود .
آيا زمان آن نرسيده است كه به اشتباهاتت اعتراف كني  و از اينكه از احكام شريعت اسلام و ارزشهاي ديگر رويگردان شده و از اسلام خارج شده اي توبه كني ؟
توبه آسان است مادامي كه انسان زنده است  ، اما اگر انسان ادامه دادن به اين جنگ بي سود را برگزيد ، همچون همين جنگ شما كه از عمر آن چيزي نمانده است ، مرگی ناگهانی به سراغتان خواهد آمد چونكه تجربه  و تاريخ  اين را ثابت نموده اند كه در بسياري از اوقات مرگ  براي امثال شما  كه با احكام خدا و رسولش صلي الله عليه وسلم  و بنده گان مومن الله در حال دشمني هستيد به صورت ناگهاني  اتفاق مي افتد !
همين امروز توبه كن ، قبل از اينكه لحظات سرمرگ و جان كندنت رسيده و اعلام شود كه ديگر فرصتي برايت نمانده است و توبه ات ديگر فايده اي ندارد ، چون در آن لحظات ديگر توبه و پشيماني هيچ سود و نفعي ندارد .

 

والحمد لله رب العالمین

 

  • برادرمان آدم یحیی غادان در سپتامبر سال ۱۹۷۸ در کلیفرنیای آمریکا به دنیا آمد و در سال ۱۹۹۵ به دین اسلام گروید و در سال ۱۹۹۸ آمریکا را به قصد جهاد ترک کرده و   به  پاکستان  و سپس افغانستان هجرت نمود و هم اکنون  با نام مستعار عزام الأمريكي یکی از سخنگویان سازمان القاعده ی مرکز گشته است .

 

دیدگاهتان را بنویسید