اسناد منتشر شده توسط کفار از شیخ اسامه بن لادن تقبله الله در انحراف دشمن شناسی مسلمین

اسناد منتشر شده توسط کفار از شیخ اسامه بن لادن تقبله الله در انحراف دشمن شناسی مسلمین

به قلم: ا. المهاجر/ سرباز قدیمی القاعده

«سکوتِ عالم از بیانِ حق، برای امت خطرناک‌تر از گفتن باطل توسط نادان است.» من هر گز خود را عالم نمی نامم اما چون از نزدیک سالهاست با منهج جهادی القاعده آشنائی دارم به نظر آمد که سکوت در برابر جنگ روانی آمریکای سکولار  و نوکرانش بر علیه مسلمین کار خطرناکی است که ضرر آن بر کسی پوشیده نیست .

قبل از ورود به اصل مطلب لازم است نکاتی را خدمت برادران و خواهران محترمم عرض کنم:

فاسق در میان مسلمین کسی است  که بیرون از دایره هنجارهای شناخته شده شرعی مرتکب رفتاری می گردد   بنابراین انسان فاسق، شاید از نظر اعتقادی فردی مومن و معتقد راست اندیش باشد، ولی در مقام عمل انسانی راست کار نیست. انسان منافق(کافر پنهان داخلی) در فرهنگ قرآنی به کسی گفته می شود که از نظر ظاهر و رفتارهای اجتماعی، بر پایه هنجارهای شرعی عمل می کند ولی از نظر اعتقادی هیچ باور و اعتقادی به خوب و بدهای اخلاقی و باید و نبایدهای شرعی ندارد و اصولا منکر دین و شریعت اسلام است؛ پس فاسق در میان مسلمین کسی است که از نظر اعتقادی در مرتبه ای از مراتب ایمان قرار دارد، اما  در مقام عمل بر خلاف باورهایش رفتار می کند.

حالا الله متعال در مورد  چنین مسلمان مومنی که توسط رسول الله صلی الله علیه وسلم هم تربیت شده و به چنان درجه ای رسیده که مأمور جمع اوری زکات قبیله ی بنی مصطلق می گردد اما دچار فسقی شده  می فرماید :

یآ أَیهَا الَّذِینَ آمَنُواْ إِن جَآءَکمْ فَاسِقٌ بِنَبِإٍ فَتَبَینُواْ أَن تُصِیبُواْ قَوْماً بِجَهَالَةٍ فَتُصْبِحُواْ عَلَی مَا فَعَلْتُمْ نَادِمِینَ
ای کسانی‌که ایمان آورده‌اید! اگر فاسقی برای شما خبری   آورد تحقیق کنید و آن را روشن و معلوم کنید، مبادا (از روی زودباوری و شتاب‌زدگی تصمیم بگیرید و) ناآگاهانه به گروهی آسیب رسانید، سپس از کرده‌ی خود پشیمان شوید.

اگر ما در مورد اخباری که فاسقین می آورند وظیفه داریم قبل از تحقیق و روشن نمودن آن از پذیرش خبر سرباز زنیم ، حالا در مورد خبری که توسط کفار منتشر می شود چه واکنشی باید نشان دهیم؟ آنهم کفاری که در جنگ مسلحانه با مسلمین قرار دارند؟ بدون شک ما هیچ خبری از کفار را در مورد مسلمین نمی پذیریم تا زمانی که صحت و سقم آن توسط خود مسلمین (نه مزدوران مسلمان نمائی که در اختیار همان کفار هستند) مورد تأئید قرار نگرفته باشد.  

اخیرا دو صفحه یادداشت که با خودکار قرمز نوشته شده، در رسانه ها نشر شده و عده ای مدعی شده اند که متعلق به اسامه بن لادن – تقبله الله- می باشد .  بعضی از قسمت های این دست نوشته، به دلیل خیس خوردگی ناخوانا شده و بعضی جمله ها خط خورده است.

کسانی چون عبد الباری عطوان و ولید فارس  مشاور کنگره آمریکا در امور ضدتروریسم را نیز به عنوان شاهد اورده اند که این نوشته ها متعلق به شیخ اسامه بن لادن رحمه الله می باشد .

نکته ی مهم و جالب این دو برگ تضاد آشکار و دروغ واضحی است که ممکن است هدف نشر دهندگان چنین دروغی در چنین زمانی هم همان دو نکته باشد و آنهم اینکه نیروهای مرتد و کافر طاغوت آل سعود به عنوان نیروهای حرمین و نیروهای مقابل آنها یعنی حوثی ها به عنوان نیروهای صفوی معرفی شده اند.!!

در حالی که آشکارا و در تمام فتاوای اسامه بن لادن نیروهای مزدور آل سعود به عنوان مرتد و سربازان طاغوت معرفی شده اند و خود رژیم فاسد آل سعود را به عنوان نوکر و دست نشانده آمریکا می دانست که جهاد با آنها را فرض عین می دانست ، در برابر هرگز دیده نشده است که بر علیه شیعه به صورت عموم و حوثی ها به صورت خصوص فتوای جهاد داده باشد و یا آنها را صفوی نامیده باشد و یا – نعوذ بالله – از مرتدین آل سعود در برابر حوثی ها حمایت کرده باشد .

شیخ در حال بیرون آوردن خار از پای یک مسلمان
شیخ در حال بیرون آوردن خار از پای یک مسلمان

دشمن شماره یک مسلمین آمریکاست و شیخ ما  تقبله الله – حتی برا اساس این مدارکی که اخیرا توسط  خود کفار نشر شده – بر کشتن امریکای ها تا پایان زندگی اصرار داشت . شیخ رحمه الله حتی اصرار داشت قبل از اقدام به تشکیل حکومت اسلامی باید تحت رهبریت خود از هر لحاظ آمریکا را با بسیج تمام نیروها از منطقه بیرون راند . حتی در نا مه ای که به مجاهدین شمال آفریقا می نویسد این حقیقت را بیان نموده که فعلا  آنها باید به اصرار بر تشکیل کشور اسلامی خاتمه دهند و در عوض به سفارت های آمریکا در سیرالئون و توگو و شرکت های نفتی آمریکا و منافع اقتصادی و نظامی آن حمله کنند.
حتی به مجاهدین یمن سفارش کرده بود که ابتدا به منافع و پایگاههای آمریکا حمله کنند و تا رسیدن به این هدف چنانچه ضرورتی پیش نیامده از حمله به پلیس یمن و اهداف نظامی یمنی های دست نشانده خودداری کنند و در عوض اولویت حملات خود را بر روی اهداف آمریکایی قرار دهند.

و حتی تمایل داشت مجاهدین القاعده به رهبری انور الاولقی رحمه الله  با حکومت فاسد علی عبدالله صالح پیمان صلی ببندند تا  بدین ترتیب، مقامات یمن این گروه را به حال خود رها کنند و حتی  به همراه دولت یمن تمرکز خود را به مقابله علیه آمریکا معطوف کنند . بر اساس یکی از مدارکی که اخیرا همین کفار نشر داده اند :«هدف، متمرکز شدن بر حملات درون آمریکا و منافع این کشور در خارج است، به ویژه در کشورهای تولید کننده نفت، تا بدین ترتیب افکار عمومی دچار اغتشاش و آمریکا وادار به خروج از افغانستان و عراق شود.»

در همین مدرک آمده است که  القاعده خواستار “پول، تسلیحات و آموزش در اردوگاه‌های نظامی حزب‌الله لبنان”  از ایران بوده تا به این وسیله بتواند به منافع آمریکا در عربستان سعودی و دیگر سرزمینهای مسلمان نشین حمله نماید .

علاوه بر آن  شیخ اسامه رحمه الله از حملات نظامی ابومصعب زرقاوی به تجمعات شیعیان عراق ابراز نارضایتی نمود و حتی به دلیل حمله به غیر نظامیان روابط سردی با تحریک طالبان پاکستان داشت . در تمام این موارد شیخ اسامه رحمه الله معتقد بود که هدف اصلی باید ضربه زدن به منافع اقتصادی و نظامی و حتی مردمی آمریکا باشد و تنها در صورت ضرورت باید با نظامی های مزدور محلی درگیر شد .

اتفاقات پس از اسامه بن لادن  – تقبله الله –  و بخصوص جنایتهای آمریکا و متحدینش و رویدادها ی هم اکنون مالی، سومالی، یمن، سوریه، عراق ، لیبی، صحرای سینا، افغانستان و مناطق قبایلی پاکستان نشان داده اند که دشمن شماره یک مسلمین و بت قرن آمریکاست و باید تمام انرژیها بر علیه این بت قرن متمرکز شود .

اما آمریکا با انتشار چنین اسناد دروغین و بی پایه واساسی قصد دارد مسلمین و مخالفینش دست از جنگ با او بر دارند و به خودشان مشغول شوند .

دیدگاهتان را بنویسید