بیانیه هیئت جولانی در فساد داخلی ، همگام با تشکیل حکومت نجات ملی توسط مزدوران آمریکا

بیانیه هیئت جولانی در فساد داخلی ، همگام با تشکیل حکومت نجات ملی توسط مزدوران آمریکا

به قلم : ابوخالد کردستانی

در سوریه گروههایی هستند که به صورت مستقیم در صف دشمنان ملت خود چون اتحادیه اروپا و ناتو (از کانال حکومت سکولار ترکیه ) و آمریکا (از کانال رژیم فاسد آل سعود، قطر، امارات، اردن و غیره) قرار گرفته اند و به صورت رسمی و علنی در راستای منافع آنها و تشکیل جامعه ای سکولار لیبرال فعالیت می کنند .

در کنار این طیف گسترده، که اخیرا حکومت نجات ملی در سوریه را اعلام کردند، شاهد گروههایی چون دارودسته ی جولانی هستیم که به صورت غیر مستقیم و با ادبیاتی شبه جهادی در همان مسیر گروه اول در حرکت است .

گروه جولانی با شعار تشکیل حکومت اسلامی و مبارزه با سکولاریستها برای خودش پیرو جمع می کند، و این در حالی است که ۹۰درصد خاک ادلب و مناطق اطراف آن در اختیار آنهاست و هنوز نتوانسته اند قانون شریعت الله را در آن پیاده کنند که ادعایش را دارند، و علاوه بر آن ارتش سکولاریستهای ناتو را اسکورت نموده و وارد خاک سوریه نمودند .

این تضاد آشکار نتیجه اش  شیوع و ازدیاد انواع گناه و معصیت به صورت آشکارا در ادلب و مناطق تحت کنترل آنهاست، به گونه ای که  که مردم از شکایت کردن خسته شده اند .

گروه جولانی می گویند برای تحکیم شرع جهاد می کنند اما این کار را نمی کنند و در میان سربازانش آشکارا معصیت کردن، مهاجره به معصیت مد و باب شده ، چه رسد به مردمان عادی. آشکارا گناه کردن گروه جولانی را بر آن داشته که بیانیه ای را صادر نماید که طی آن به همین بسنده کرده که اگر کسی مرتکب گناهی به صورت آشکار شود او را تا زمان اصلاح از گروه خود اخراج می کنند . یعنی نه اقامه ی شرعی در کار است نه حدودی .

به دیگر سخن یعنی : چنانچه اشخاص به صورت پنهانی مرتکب گناهی شوند و آشکارش نکنند از این اخراج شدن موقتی هم معاف خواهند بود .

آیا قلم بدستان و کانالهائی که از این خائنین دمدمی مزاج حمایت می کنند از الله و بندگان الله شرم نمی کنند؟ آیا نمی ترسند الله متعال آنها را با چنین جنایتکاران خائنی محشور گرداند؟ جنایتکارانی که دستشان به خون هزاران مسلمان بی گناه آلوده شده و در پایمال شدن ناموس هزاران خواهر مسلمان و نابودی آنهمه ممتلکات مسلمین و رواج اینهمه فساد دست داشته اند .

 

 

3 دیدگاه دربارهٔ «بیانیه هیئت جولانی در فساد داخلی ، همگام با تشکیل حکومت نجات ملی توسط مزدوران آمریکا»

 1. عادل باشید
  آخه وقتی گناه غیر آشکار بکنن ٬اون شرعی یا قاضی ویا امیر از کجا متوجه بشه تا از هیئة اخراجش بکنه ؟؟ هممون میدونم که اونا علم غیب ندارن .

  پاسخ
 2. کاک امید گرامی :
  منظور خارج کردن یا نکردن نیست برادر؟ در اینجا کنایه زده که اگه مخفی بود دیگه معافه و…
  شما دوست گرامی کجا دیده ای که پیامبر اگر کسی جرمی مرتکب شده باشه او رو از جماعت مسلمین اخراج کرده باشه؟
  آیا جزای مجرم در اسلام اینه که از جماعت مسلمین اخراج بشه یا متناسب با جرمش تنبیه بشه ؟
  حالا اگه میگین در جنگ حدود رو اجراء نمی کنیم ، پس اخراج چه صیغه ایه؟
  واسه یه مسلمون شراب خور اجرای حدود واسش راحتتره یا اخراج؟ و….
  قبول کن گروههایی چون گروه جولانی همه چیز رو به بازی گرفتن و طبق هوای نفس خودشون حکم می کنن .

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید