سکولاریستهای خائن کوردستان در بازی منفعت طلبانه ی آمریکا و متحدین

سکولاریستهای خائن کوردستان در بازی منفعت طلبانه ی آمریکا و متحدین

به قلم: هیمن موکریانی

تاریخ سکولاریستهای خائن کوردستان در دل بستن به دشمنان، خیانت به دین و ملت، شکست و سرخوردگی و در نهایت پشیمانی و ندامت و نابودی خلاصه شده است . از همان زمان که قاضی محمد مرتد به سفارش استالین بر علیه جماعت اسلامی  ژ- ک کودتاه نمود و اولین حزب سکولاریست کوردستان را تحت عنوان حزب دموکرات کوردستان تأسیس نمود و به دنبال آن با تحریک استالین جمهوری مهاباد را به سبک جمهوری های شوروی سوسیالیستی اعلام کرد و در نهایت زمانی که کار استالین با این مزدور خاتمه یافت مثل دستمال توالت او را دور ریخت و این شکست خورده ی پشیمان در نهایت بیچارگی و بدون پشتوانه ی مردمی توسط حکومت سکولار پهلوی اعدام شد .

داستان حزب دموکرات و کومله و مصطفی بارزانی با صدام حسین سکولار هم تکرار همین تراژدی بود و هم اکنون پس مانده های احزاب سکولار قاضی محمد مرتد  چون حزب کارگان اوجالان، بارزانی ها ، اتحادیه ی میهنی، گوران و …. در عراق و سوریه و ترکیه هم در تکمیل همین پروسه در حرکتند .

اخیرا  حکومت بغداد طی یکی دو روز ۵۱ درصد از مناطق تحت تسلط کوردهای سکولار عراق را تصرف کردو برای چندمین بار ثابت کرد که اگر کفار جهانی پشت سر سکولاریستهای مرتد کوردستان نباشند این سکولاریستها بزدل ترین و بی عرضه ترین گروهی هستند که تاریخ ملتهای خاورمیانه به خود دیده است.

مسعوت بارزانی جوجه طاغوت بزدل کوردستان عراق پس از این حملات علاوه بر آنکه گفت غلط کردم انتخابات برگزار کردم و نتایج را به حالت تعلیق درآورد، گفت: سیطره ی حشد شیعی بر استان کرکوک با آگاهی و اجازه ی آمریکا و بریتانیا صورت پذیرفت ” و جهت مظلومیت نمائی عوام فریبانه افزود هیچ کسی در دنیا با کورد نیست فقط کوهها پشتیبان کوردها هستن . این بد بخت زمانی که به نمایندگی از آمریکاو فرانسه و انگلیس و … جوانان کورد را به کشتن می داد و با فیس و افاده می گفت ما به نمایندگی دنیا می جنگیم یادش رفته بود که کفار سکولار جهانی در میان جوجه مزدورانی چون قاضی محمد و بارزانی و کومله ها و دموکراتها و … هرگز متحد نداشته اند بلکه منافع دارند و آمریکا جهت تأمین منافعش نوکر می خواهد نه متحد .

دقیقا چند روز قبل از حملات ارتش عراق به مناطق تحت تسلط کوردها شرکت‌های بزرگ نفتی آمریکایی، فرانسوی و انگلیسی با دولت عراق قرارداد نفتی امضاء کردند .شرکت بریتیش پترلیوم، بزرگترین شرکت نفتی انگلیس، درست چند ساعت پس از کنترل چاه‌های نفتی کرکوک توسط دولت عراق، وقتی هنوز جنگ در جریان بود، شروع به استخراج نفت از چاه‌های نفتی کرکوک کردند!این در حالی است که مدتی قبل دولت اقلیم کوردستان قرارداد استخراج نفت از همان چاه‌ها را با شرکت رُز نفت روسی بسته بود!

این سرانجام تمام خائنین به ملت و تمام ملتهای مسلمانی است که سرنوشت خود را در اختیار سکولاریستهای مرتد محلی قرار داده اند .

دیدگاهتان را بنویسید