اسلام میانه رو و معتدل آل سعود با تحریف احادیث تحت پوشش و خیانت سکوت علمای اهل سنت

اسلام میانه رو و معتدل آل سعود با تحریف احادیث  تحت پوشش و خیانت سکوت علمای اهل سنت

به قلم: عبدالباقی ایرانی

همه ی ما می دانیم که قرآن غیر قابل تحریف است ، در نتیجه کفار و منافقین داخلی از تحریف ان نا امید شده اند اما احادیث چی؟ اینهمه اسرائیلیات را مگر ندیده ایم؟

بله، در طول تاریخ دشمنان اسلام جهت مبارزه با اسلام از این کانال وارد شده اند . منافقین از همین کانال وارد شدند. یهود و غلات و نصارا از همین کانال وارد شدند و امروز رژیم طاغوتی آل سعود که از طرف تمام منافقین و یهود و نصارا و غلات یاروی می شود از همین کانال وارد شده است .

ولیعهد عربستان در نشست معرفی طرح اقتصادی نیوم گفت : به اسلام میانه رو سال۱۳۵۷ هجری باز می گردیم و تندروی‌ها را همین امروز نابود میکنیم. در راستای این اسلام میانه رو در خبری که از سوی “هفته نامه ریاض” در ۱۹ اکتوبر ۲۰۱۷م به نشر رسیده است، عبدالله المعجب نائب عام نظام سعودی، در اظهاراتی چنین بیان داشت: «هیئت نظام سعودی به رهبری خادم حرمین شریفین، در صدد ایجاد “شورای علمی” برای احادیث شریف نبوی هستند؛ عضویت این شورا را اکثراً علمای حدیث از سراسر جهان اسلام کسب کرده و اولین طرح در تاریخ خواهد بود که علمای اسلام در راستای حفظ سنت نبوی، مشترکاً هدف منظمی را به پیش می‎برند. شورای علمی هم‎چنان در راستای نشر افکار “اسلام معتدل” و جلوگیری از غلو نمودن در افکار از قبیل افراط‎گرایی و نیز ارایۀ تصویر درست اسلام و نشر تعالیم به گونۀ صحیح در میان جوانان دست بکار خواهد شد. چنان‎چه “شورای مذکور” نقش اساسی را در احیاء سنت نبوی و دفاع از آن، در برابر تمام هجوم‎های دشمنان اسلام داشته و عربستان سعودی را درین میان برجسته جلوه خواهد داد.»

آن‎چه ظاهراً ازین طرح هویداست، چنین برنامه‎هایی زمانی شکل می‎گیرد که نظام آل‎سعود در مخالفت با اسلام قرار گرفته و وضاحت این موضوع را حتی یک طفل می‎داند. نظام آل‎سعود با مخالفت‎هایش در برابر اسلام پا را فراتر نهاده و دست به افتتاح منطقه سیاحتی در دریای سرخ  نیز زده است. خباثت‎های آل‎سعود و نظام مزدور آن، زمانی شروع گردید که مورد انتقادهای شدید در خصوص روابط تنگاتنگ‎اش با امریکا و پیشکش نمودن ثروت‎های سرزمین سعودی به آن کشور قرار گرفت. روی این موضوع، ترامپ ارباب امروز آل سعود، از اعطای پول هنگفت به ارزش ۴۶۰ ملیارد دلار توسط نظام سعودی خبر داد.

بنابر این، نظام سعودی با استفاده ازین شورای علمی، منع بیان احادیث شریفی را که متعلق به محاسبۀ حکام، نهی آنان از منکر، اقامۀ  حکومت اسلامی و نیز احادیثی که متعلق به جهاد، تحریم موالات با امریکا و سائر کفار و مشرکین می‎باشد، روی دست خواهد گرفت. این احادیث شریف از سوی امریکا و دنباله‎روان آنان نظیر آل‎سعود، به افراط‎گرایی و غلو تعریف گردیده است.﴿يُرِيدُونَ لِيُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ﴾[صف: ۸]آنان می‎خواهند نور الله سبحانه وتعالی را با دهان‎هايشان خاموش گردانند، ولی الله سبحانه وتعالی نور خود را كامل می‎گرداند، هرچند كه كافران دوست نداشته باشند.

ما از ملاها و مولوی ها و شیوخ اهل سنت می پرسیم:

ما هرگز از شما ندیدیم که در برابر این توطئه ی آشکار رژیم فاسد آل سعود حرفی بزنید، مگر از الله نمی ترسید؟ اگر شما امروز به سخن نمی‎آیید، پس چه وقت به سخن می‎آیید؟!

قسم به الله که خیانت تان بزرگ‏تر از عاجزی تان است! منافقت تان سبب حمایت و کمک ظالمین می‎گردد، چرا سخن حق را بر زبان تان جاری نمی‎سازید درحالی‎که خود را وارث انبیاء می‎گیرید؟!

کفار سکولار آمریکا در مدینه و مسجد النبی با لباس نظامی
کفار سکولار آمریکا در مدینه و مسجد النبی با لباس نظامی

دیدگاهتان را بنویسید