دولت نجات ملی گروههای سوری و ارتش ملی متحدین سابق جولانی در یک نگاه (قسمت دوم)

دولت نجات ملی گروههای سوری و ارتش ملی متحدین سابق جولانی در یک نگاه (قسمت دوم)

به قلم: عبدالله موحد

آنها چقدر  علیه اهل توحید جنگیدند و برای رضایت طاغوت ها و پشتیبان ها و داعم های خود با مسلمین بی گناه جنگیدند، و چقدر موحدها و شیخ ها و عالم ها و مجاهدهایی که شهید کرده و چقدر بزرگان و علما را کشته و به چاه ها انداختند همچون شهید بزرگوار ابوعبدالعزیز القطری تقبله الله و رحمه الله تعالی.

آنها همان از اول ورودشان به مجلس عسکری و تصریح به دموکراسی و مظاهرت هییت ارکان (که رئیسش سلیم ادریس بود) علیه مسلمین، از طرف مسلمین تکفیر شدند و مردم و جنودشان بر حذر شدند و دعوت به توبه و رجوع گشتند!! بسیاری توبه کردند و دسته ی باقی عناد کرده و سرکشی نمودند.

ولی احبار و رهبان جولانی و دارودسته اش مسلمین را متهم به خوارج بودن و رافضی بودن کرد، و از شرق و غرب زبان ها علیه  اهل اسلام دراز شد و مخالفت ها بسیار شد اما مخالفت مخالف برای اهل اسلام ضرری نمی رساند و خذلان خاذل و خائن هم خسارتی برای اهل توحید پیش نمی اورد هر چند که در دنیا ممکن است جبهه ی کفر و اشغالگران سکولار خارجی و نوکران محلی آنها را تقویت کند.

اهل اسلام ثابت و شامخ و راسخ و سربلند باقی می ماند بدون اینکه به سوی جماعت های دموکراسی خواه و وطنی خواه مایل گشته و یا اینکه با انها برادری کند. اهل اسلام ثابت می ایستد بدون اینکه از طواغیت پولی بگیرد و یا کفار را علیه مسلمین نصرت دهد ولس مخالفانش سقوط کردند و هرکدام به نوعی مفتضح شدند و گمراه و گمراهتر گشتند و حتی خوارج و غلات و نوکران حازمی (که خودش نوکر آل سلول است) که داخل صفوف مسلمین  نفوذ کرده بودند و هر آن مانند گرگ گرسنه در انتظار استفاده از فرصت بودند نتوانستند  به مسلمین  ضربه زده و یا ان را نابود کرده و یا عقیده اش را خراب کنند.

همان زمان که جبهه الاسلامیه بخاطر ان کفرهای ذکر شده تکفیر شد، جماعت جولانی به جای بر حذر بودن از جبهه الاسلامیه، از اهل اسلام برحذر شد و بلکه انها را علیه اهل اسلام نصرت داده و برای انها اظهار موافقت و اخوت کرده و با انها برادری نمود با انها به یک جماعت و اندماج و در یک جیش الفتح و در یک حلف وارد شدند و انها را علیه اهل خود در سوریه کمک کرد و همراه با انها علیه اهل اسلام جنگید به زعم اینکه مخالفین خوارج و رافضی و …. است ولی هم پیمانانش از حبهه الاسلامیه و بقیه همگی مسلمانند مگر انهایی که مصلحت جماعت جولانی در تکفیرشان باشد که تکفیر کردند!!

در همان زمان اهل اسلام به صراحت اعلام کردند که این موامرات و نقشه کشی های ساحه ی شام همان موامرات عراق است و این همان سیاست ایجاد صحوات توسط آمریکا ست و این همان قدم برای حل سیاسی و برپایی حکومت و جیش وطنی و سکولاریستی است که حافظ منافع آمریکا باشد.

امروز می بینیم  مزدوران آمریکا و ناتو اخرین قدم های مبادره ی صحوات را اجرا کرده و حکومت وطنی تشکیل داده و جیش وطنی ایجاد می کنند!! و پا به پای طواغیت پیش می روند تا در زباله دان تاریخ دفن شوند  و برای همیشه لعنت نسل ها را با خود به گورستان خود ببرند، مردم سوریه انها را نفرین خواهد کرد چرا که خون انها را به صندلی های معاملات سیاسی سکولاریستها فروختند!! زیراکه دین و شرف و غیرت و جهاد و قتال خود را در مقابل ثمن بخس و قلیلی که دعم نام داشت، به طواغیت سکولار و اشغالگر خارجی و منطقه ای فروختند!!

در انشاء جیش وطنی کفری جماعت ها و گروه هایی شرکت کرده اند که همگی دوست و برادر و همکار و حلیف و هم پیمان و شرکای جولانی بودند!!

مثلا؛

۱. حرکت احرار الشام (عضو الجبهه الاسلامیه و جیش الفتح)

۲.  الجبهه الشامیه

۳. صقورالشام (عضو الجبهه الاسلامیه و جیش الفتح)

۴. جیش الحر

۵. جیش الاسلام (عضو جبهه الاسلامیه)

ایا بعد از این همه کفر و گمراهی و انحراف و ضلالت و خیانت به دین و ملت و شهدا شکی برای عاقلی می ماند که در مرتد و خائن بودن این صحوات آمریکا و ناتو شک کند؟؟

فاعتبروا یا اولی الابصار! از خدا بترسید و در دیدگاه خود تجدید نظر کنید و از جولانی و هم پیمانانش به دور باشید، جولانی که امیر سابق احرار الشام را به عنوان امیر جماعت خود کرده و امیر نور الدین زنکی را به عنوان امیر محلس شوری کرد!! از این گمراه ها به دور باشید  .

1 دیدگاه دربارهٔ «دولت نجات ملی گروههای سوری و ارتش ملی متحدین سابق جولانی در یک نگاه (قسمت دوم)»

 1. السلام علیکم و رحمة الله و برکاته

  ولله الحمد جارێکی دیکه ش گه ڕامه وه :

  بـەپـەلـە:
  بەئامانجگرتنی پێگەكانی pkk موڕتەدەكان بە گوللـە هاوەن لە گوندی (الشحیل)
  ویـلایـەتی بـەڕەكـە
  لەناوچوونی ۱۴ ئەندام لە صەحەوات و pkk موڕتەدەكان لە كردەیەكی شەهادەتخوازیدا لە شاری شەدادی

  – بـەپـەلـە | تێكشكاندنی دەبابەیەكی هێزەكانی ڕژێم بە موشەكێكی ئاڕاستەكار لە ڕۆژئاوای گوندی (الكشمة) لە باشووری شاری مەیادین.

  – بـەپـەلـە | تێكشكاندنی دوو دەبابەی تری هێزەكانی ڕژێم بە دوو موشەكی ئاڕاستەكار لە ڕۆژئاوای گوندی (الكشمة) لە باشووری شاری مەیادین.

  – بـەپـەلـە | تێكشكاندنی شۆفڵێكی هێزەكانی ڕژێم بە موشەكێكی ئاڕاستەكار لە دەوروبەری گوندی حەمدان لە ڕۆژئاوای شاری (البوكمال).

  – كوژرانی ۶ سەربازی عێڕاقی لە پێكدادانێك دوێنێ لە گوندی نویشین لە ڕۆژهەڵاتی شارۆچكەی (الریاض) سەر بە قەزای حەویجە.

  – تێكشكاندنی ئامێرێكی هەمەڕی سوپای عێڕاقی بەهۆی تەقاندنەوەی بۆمبێكی چێندراو لە گوندی “شیخي” لە ناوچەی وەقف لە باكووری ڕۆژهەڵاتی بەعقوبە.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید