دفاع از خائنین و صحوات عراق مقدمه چینی گروه جولانی در مشروعیت بخشیدن به خیانت در سوریه

دفاع از خائنین و صحوات عراق مقدمه چینی گروه جولانی در مشروعیت بخشیدن به خیانت در سوریه

به قلم: مصطفی هراتی

بعد از ورود سکولاریستهای آمریکا و انگلیس در سال ۲۰۰۳ به عراق جهاد ضد  اشغالگران سکولاریست توسط مسلمانان عراق برای دفع دشمن نیز به وجود آمد.  پس از شدت گیری جنگها در رمضان سال ۲۰۰۶  اشغالگران سکولار در میان پیروان  مذاهب اهل سنت گروهی به نام صحوات را تشکیل دادند که توسط  امریکا و متحدینش  تقویت می شد و از آنان کمک مادی و نظامی می گرفت

سرکردگان صحوات کسانی چون ابو ریشه بودند. با توجه به  آنهمه جنایات و خیانت ها و جرایم صحوات در حق اهل سنت عراق ، جبهه النصره حتی یک کلمه هم از جنایات صحوات حرف نزد و چیزی از این همه جنایت ها و غدر های صحوات و کشتن  اهل سنت توسط صحوات نگفت و ای کاش کارش همین قدر بود ، اما بیشتر از آن را گفت که جنگیدن با صحوات جنگ فتنه است!!! و صحوات را مجاهدانی می دانست که جنگیدن با آنها نه مصلحت است و نه جایز!!!

و شگفت انگیز تر نیز این بود که جولانی امیر جبهه النصره بعد از اینکه قتال با صحوات را فتنه دانست این دفعه شروع به قتال با گروههای مخالف خود در سوریه کرد!!! و مرحله دوم از خیانت و غدر جبهه الجولانی در حق اهل سنت سوریه پدید آمد و شروع به محاربه و متحد شدن با دشمنان اسلام چون ترکیه (ناتو) برای جنگ با  مخالفین شد.و با این عمل جبهه جولانی بسیاری از آنان به گروههای مسلح دیگر بیعت دادند و از جماعت جولانی به خاطر غدر او جدا شدند. جولانی از بیعت ابو بکر بغدادی خارج شد و این غدر اول او بود.

خائن فرق ندارد به یک گروه مسلمان خیانت کند یا به خاطر یک گروه راهزن و دزد به یک گروه راهزن و دزد دیگر خیانت کند . خائن خائن است و کسی روی خائن حساب نمی کند .  جولانی با تقدیس خائنین عراق زمینه را برای خیانت خود در سوریه فراهم نمود. همین دیروز بود که به گروه متحد قبلی خود گروه زنکی خیانت کرد و قبل از ان نیز بارها و بارها مرتکب خیانت بر علیه گروههای متحد با خود شده است و اعتباری برایش باقی نمانده است . چندین بار اختلاف کردند و مبادره نوشتند و نقض کردند و دوباره به اختلاف و غیّ و گمراهی و عهد شکنی و طعن و مشاجره برگشتند!!

ما به اینها و طرفداران جاهل انها می گوئیم : تا کی می خواهید با این مبادره ها و کاغذها که عنوانش نشان از فشل و شکست شماست، بسیاری از گمراهی ها و شکست های منهجی خود را انکار کنید؟؟

ای قوم! بس است دیگر بیدار شوید و از خائنین دفاع نکنید والله این تمادی در باطل هیچ سودی برایتان ندارد‼

 

 

 

 

7 دیدگاه دربارهٔ «دفاع از خائنین و صحوات عراق مقدمه چینی گروه جولانی در مشروعیت بخشیدن به خیانت در سوریه»

 1. اين حرف هاي اشتباه رو چرا تو سایت میزارید .
  اخه در ۲۰۰۶اصلا جبهه النصره وجود نداشت .
  وجولانی در یکی از صوتیاتش تعریف صحوات در عراق رو میگه و همینطور در شام .
  متاسفانه بعضی مقالات سطحشون باینه

  پاسخ
  • السلام علیکم برادر
   آقای omid فکر کنم خوب متوجه نشدی این سال ۲۰۰۶ و صحوات مربوط به عراق میشه .
   اگه یک بار دیگر بخوانی متوجه می شوی برادر

   پاسخ
 2. سلام بر مسلمین
  برادر محمد در بالا اومده که جبهه النصره در برابر جنایات صحوات عراق ساکت بوده و چیزی نگفته بلکه جنگ با صحوات عراق رو فتنه دونسته در صورتی که در ۲۰۰۶جولانی خودش در عراق مجاهد بوده و اصلا جبهه النصره وجود نداشته تا بخواد بگه جنگ صحوات فتنه هستش .
  و جولانی سال ها بعد پس از تشکیل جبهه النصره خودش میگه صحوات عراق نوکر امریکا بودن و صحوات در شام نوکران بشار (ملعون).
  امیدوارم متوجه شده باشید

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید