تأملاتی چند در پیام جدید ایمن الظواهری و واقعیت طرفدارانش در سوریه (۱)

تأملاتی چند در پیام جدید ایمن الظواهری و واقعیت طرفدارانش در سوریه (۱)

ارائه دهنده: ع. بلوچ

بسم الله الرحمن الرحیم، والحمدلله رب العالمین و الصلاة و السلام على نبينا محمد و على آله إلى يوم الدين، و بعد؛

  • ایمن الظواهری در اصدار جدیدش (عمر عبدالرحمن .. العملاق الذی لم ینحن) حلقه دوم از شیخ مجاهد ؛ عمر عبدالرحمن رحمه الله تعالی نقل قول می کند که ایشان؛

[حکومت انور سادات را حکومت کافر و ظالم و فاسق می دانست، و او را “انور یهود” می نامید و فتوای قتل انور سادات را صادر کرد و صلح انور سادات با اسرائیل را کفر و خیانت می دانست در حالیکه مخالفین و مخذلین شیخ، مخالف این را می پنداشتند]. ( حوالی دقیقه ۱۰)

می گویم؛ انور سادات چه فرقی با اردوغان دارد؟ اردوغانی که جولانی و هم پیمانانش با او ارتباط داشته و با او صلح کرده و ان را به ادلب وارد ساخته و از آن حمایت می کنند!؟؟

  • ایمن الظواهری سپس در اصدار جدیدش (عمر عبدالرحمن .. العملاق الذی لم ینحن) از شیخ مجاهد ؛ عمر عبدالرحمن رحمه الله تعالی نقل قول می کند که ایشان؛

[ حکومت های خلیج را به خاطر موالات با یهود و نصارا و حکم به غیر ما انزل الله تکفیر کرده و جنگ خلیج (جنگ عراق با کویت) را جنگ بین طواغیت می پنداشت و می گفت؛ برای اسلامگراها جایز نیست که در این جنگ داخل شوند، و 👈 استعانت کشورهای عربی از آمریکا را در این جنگ کفر می دانست!]. (حوالی دقیقه ۱۳)

می گویم؛ رحمت و درود الله بر امام بزرگوار عمر عبدالرحمن که کلمه ی حق را گفت و بخاطرش در زندان صلیبی ها فوت کرد! بنگرید که چگونه امام عمر عبدالرحمن استعانت کشورهای خلیج از آمریکا علیه صدام را کفر می دانست! در حالیکه هر دو طرف (صدام و باقی طواغیت خلیج) را هم کافر می پنداشت! پس چگونه استعانت هم پیمانان جولانی (احرار و زنکی و فیلق و…) از آمریکا و تحالف و ترکیه و کشورهای عربی علیه مسلمین کفر نباشد؟ در حالیکه مخالفین اینها مسلمان هستند ولو اینکه در نظر شما اهل بدعت و ظالم باشد! چرا نمی اندیشید؟

  • سپس ایمن الظواهری در اصدار جدیدش (العملاق الذی لم ینحن .. عمر عبدالرحمن) از شیخ مجاهد ؛ عمر عبدالرحمن _ رحمه الله تعالی_ نقل قول می کند که ایشان؛ [ورود به مجالس نیابی و پارلمان ها را جایز نمی دانست، زیرا مکانی که برای قوانین وضعی بنا شده است ممکن نیست برای قوانین شریعت کمک کند، و بخاطر اینکه: این مکان ها محل صدور قوانین کفری است و مردم بخاطر ورود اسلام گراها به این مجالس دچار حیرت و گمراهی میشوند! و حضور آنان در این مجالس را شرعیت و صحتی برای حکومت می دانند! و نیز بخاطر اینکه؛ در حضور انان قوانین وضعی صادر خواهد شد و این لکه ی ننگی بر پیشانی آنان خواهد بود]. (حوالی دقایق ۱۴ و ۱۵)

می گویم؛ شمایی که این اقوال را از عمر عبدالرحمن نقل می کنید به ما بگویید؛ چه فرقی بین مجالس نیابی با مجلس ریاض و ژنو و مجلس عسکری هیئت ارکان و مجلس دارالعدل دارد؟؟ که هم پیمانان جولانی در یکی از این مجالس در پی دیگری شرکت کرده و می کردند! نبئونی بعلم!

  • بعد ایمن الظواهری در اصدار جدیدش (العملاق الذی لم ینحن .. عمر عبدالرحمن) می گوید؛ [اینکه در قوانین می نویسند؛ اسلام مصدر اساسی تشریع است، فریب و نیرنگ علمانی است تا مردم را با آن فریب دهند]. (حوالی دقیقه ۱۶)

می گویم؛ اگر سخنان تو در نوبت اول متوجه جماعت های منتسب به جهاد است پس مثال و نمونه‌ی بارز این فریب را می توان در حکومت انقاذ ادلب دید که جولانی آن را با حلفا و هم پیمانان خودش بنا و سپس آن را حمایت می کند و شرعی هایش نیز یکی پس از دیگری بر آن لباس شرعیت می پوشانند، … شرعی های جولانی (همچون نجم الدین الادریسی) برای عوام فریبی اینگونه می گویند ؛ قانون حکومت انقاذ مقرر کرده است که؛ اسلام مصدر اساسی و تنها مصدر تشریع است!، می گویم؛ همین ادعا را باقی حکومت ها در کشورها هم دارند ولی با این همه به غیر ما انزل الله حکم کرده و با کفار موالات می کنند، اگر بگویید؛ حکومت انقاذ قید “تنها مصدر” را هم اضافه کرده تا هیچ کس حق مشارکت را به مناهج دیگر در تشریع ندهد، می گویم؛ اگر این نقطه را قبول بکنیم نیز، نمی توانیم حکومتی را قبول کنیم که در اولین روزش؛ طواغیت سکولارترکیه را برادر خود خواند و به صراحت گفت که این حکومت (یعنی حکومت انقاذ که مورد حمایت جولانی است) با تنسیق و مشورت و هماهنگی با برادرانش در ترکیه برپا شده است و مطمئن هستند که ترکیه ی سکولاریست همیشه از آنها حمایت خواهد کرد! آیا کدامین چیز پاک را می شناسی که بر روی نجاست بنا شود، مگر ممکن است؛ دیوار راست روی خشتِ کج بنا شود؟ خصوصا که مسئولان و نفرات حکومت انقاذ، از حثاله ها و تفاله های جماعت اخوان و سروری ها و بقایای جیش حر (همچون ریاض اسعد که نائب رئیس حکومت انقاذ است) می باشد!

این چه حکومت اسلامی است که دزدان و خائنان و گمراهان و حثاله ها آن را بنا می کنند، با چنین بنایی حکومت اسلامی ثابت نمی شود، چرا که؛ ان الله طیب و لا یقبل الا طیبا ! مگر از زنا، نسب ثابت می شود؟ مگر با ادرار می توان طهارت گرفت؟ پس بر ایمن الظواهری شایسته بود که به فرزندانش (جماعت جولانی و هم پیمانانش) بگوید؛ این حکومت انقاذ حکومت فریب و دروغ و نیرنگ و نفاق است!

دیدگاهتان را بنویسید