گروه جولانی یوزباشی سکولارهای ترکیه (ناتو) و دستگیری اعضای القاعده ی سوریه

گروه جولانی یوزباشی سکولارهای ترکیه (ناتو) و دستگیری اعضای القاعده ی سوریه

به قلم : ابوصلاح الدین الکردی

خبرگذاری های منتسب به قاعده، جولانی و هیئت او را به غدر و خیانت و دروغ و کذب اتهام کرده و برای جولانی گفته اند؛ الله مفتضح و بی ابرویش کند و کمرش را بشکند! انصار جماعت القاعده تازه فهمیده اند که جولانی نوکر ترکیه و یکی از یوزباشی های ارتش ترکیه است! و تازه فهمیداند که جولانی یکی از مافیاهای نظامی است که تحت نام اسلام در حال تجارت دین و خون و ناموس و مال مسلمین در راستای اهداف ناتو و از کانال ترکیه بوده است .

ابومحمد مقدسی هم که از او تحت عنوان شخصیت ناصح المجاهدین یاد می کردند می گوید؛ زبان ما مو درآورد از بس از ظلم و طغیان جماعت جولانی که زن و بچه های مردم‌را می ترساند، سخن گفتیم . همچنین می گوید: جولانی با این دستگیر کردن ها سعی در ارضای طواغیت دارد!! این بنده خدا که خودش در زیر چتر طواغیط اردن و حیاط خلوت اسرائیل زندگی می کند تازه فهمیده جولانی یکی از یوزباشی های ارتش ترکیه است!

بعد از خبر دستگیری فرماندهان  قاعده در ادلب، انشقاقات بسیاری در داخل جماعت کاپیتان جولانی شروع شده و بسیاری از آن جدا شده اند و درگیری مسلحانه بین فرماندهان القاعده و امنی های جولانی نیز در هنگام دستگیری ابومصعب اللیبی (یکی از فرماندهان القاعده) رخ داده است . ابوالقسام الاردنی (یکی از کبار جماعت قاعده) از دست امنی های جولانی گریخته؛ و امنی ها نتوانسته اند او را دستگیر کنند!

 

1 دیدگاه دربارهٔ «گروه جولانی یوزباشی سکولارهای ترکیه (ناتو) و دستگیری اعضای القاعده ی سوریه»

 1. موەحیدێک ئاگاداربە!کە دەڵێی دیموکراسم قبووڵە، واتە [حکم اللە تعالی]ـم قبووڵ نیە، ريك بەم شێوەیە!!
  لەبەرئەوەی دیموکراسی واتە [حکم الشعب یان DEMOS KRATOS] مصطلحێکی یۆنانی شرک ـیە. بەکورتی: دیموکراسی دینێکی سەربەخۆیەجگە لە ٳسلام.
  مەزنترین دروشم :
  ①لە دین و ڕێبازی دیموکراسی = [حکم تەنهاو تەنها بۆ #گەل ـەو هیچی تر].
  ②لە دین و ڕێبازی ٳسلام = [ٳن الحکم ٳلا للە , حکم تەنهاو تەنها بۆ #اللە تعالی یەو هیجی تر.

  کوردە,, کتابی ئاینەکەت کوفر و شیرکی تێدابێت دەبێت کتابەکانی تر چۆن بێت اخە ناحەقم مەگرن کە دەرێن بڕۆ ببە مامۆستا و دەوامەک بکە کە دەرێم ناچم نامەوێ بزانە لەبەر خاتری قیامەتمە کە تۆ ئاگاداری دینەکەت نی و خۆت شارەزا ناکەیت من چۆن تێت بگەیەنم پێم بڵێ!!!

  با پێت بڵێم دیموکراسی شیرکە شیرکێکی هەرە گەورە

  ولا یشرك بعبادة ربه احدا
  ولا یشرك فی حكمه احدا

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید