انتظار از طاغوتهای عرب و سکولارهای ترکیه در برابر فرمان ترامپ در جابجائی پایتخت اسرائیل به قدس

انتظار از طاغوتهای عرب و دولت سکولار ترکیه در برابر فرمان ترامپ در جابجائی پایتخت اسرائیل به قدس

به قلم: ابوصلاح الدین الکوردی

چندی پیش برای اولین بار مقامات رسمی اسرائیل از روابط گرم و دوستانه ی خود با اکثر حکام عرب منطقه و خلیج پرده برداشتند و به دنبال آن سفر ابن سلمان شاه عربستان و سایر مقامات این کشور فاش شد .

یسرائیل کاتیس وزیراطلاعات صهیونیستی به صورت رسمی گفت: تصمیم “ترامپ” در مورد به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل، قبلا با توافق حکام عربی صورت گرفته وآنان به ترامپ بابت آرام ساختن مردم عرب وفلسطین ،تعهد دادند!

پیمانهای امنیتی حکومت سکولار ترکیه و دستگیری برادران و خواهران مسلمان و مهاجر ما و تحویل آنها به اسرائیل و ارسال تجهیزات نظامی در هنگام وقوع بلایای طبیعی به آن کشور و تأمین سوخت هواپیماهای اسرائیل در کشت و کشتار مردم غزه و… نیز بر کسی پوشیده نیست.

با چنین زمینه ای ترامپ اعلام می کند که پایتخت اسرائیل قدس است و سفارتخانه ها باید به انجا منتقل شوند . بعد از قرار ترامپ و تغییر پایتخت اسرائیل به قدس، گوگل بصورت رسمی قدس را پایتخت اسرائیل اعلام کرد

 

در چنین موقعیتی محکوم نمودن حکام خائن اصلا فایدۀ ندارد. در اصل سرزمین فلسطین بعد از سقوط دولت خلافت عثمانی توسط دشمنان سرسخت سکولاریست مسلمین؛ انگلیس و امریکا به یهود هدیه داده شد. که در نهایت بیت المقدس را اشغال نمودند.
حکام سرزمین های اسلامی از آغاز این پروسه تا اکنون علیه  مسلمین در این قضیه همگام با سکولاریستهای انگلیس، امریکا و اسرائیل دسیسه کردند و با دادن شعارهای توخالی محض مثل اردوغان خائن احساسات  مسلمین را هم خنثی می ساختند. و درین مرحله هم همین ماموریت خود را ادامه می دهند.

فيصل قاسم، مجری شبکه الجزيره در این زمینه می گوید: هشدارهای حاکمان عرب به رئيس جمهور آمريکا درباره پيامد انتقال سفارت آمريکا در اسرائيل به  قدس، مرا ياد هشدارهای روی پاکت سيگار می‌اندازد!
فلسطین سرزمین اسرا و معراج رسول الله صلی الله علیه وسلم است و با عقیده امت گره خورده است. ازین رو حکام طاغوت حاکم بر مسلمین در یک وادی و مسلمین در وادی دیگر در قبال این قضیه بسر می برند. ولی این مورد دیگری از خیانت حکام غدار و نوکر سکولاریستهای جهانی است که به إذن الله متعال سبب بیداری امت و سرنگونی نظام های سکولاریستی خواهد شد.

درنتیجه حکام خائن این سرزمینها هرگز از این قضیه دفاع  نمی کنند، تنها کوشش دارند احساسات مسلمین را بازی دهند. این حکومتهای فاسد حاکم بر مسلمین حتی یک گلوله هم به سمت اسرائیل شلیک نکرده اند در حالی که سالهاست در عراق و سوریه و یمن و الجزایر و افغانستان و مالی و … مشغول مسلمان کشی هستند . اینها سربازان بومی سکولاریستهای آمریکا و رژیم صهیونیستی در میان مسلمین هستند و انتظار مسلمین از چنین سربازانی چه می تواند باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید