کمک ۱۰۰ میلیون دلاری آل سعود به سربازان کافر و سکولارآفریقائی در جنگ با مسلمین شریعت گرا

کمک ۱۰۰ میلیون دلاری آل سعود به سربازان کافر و سکولارآفریقائی در جنگ با مسلمین شریعت گرا

به قلم: مصطفی سنه ای

هم اکنون کسی شک ندارد که در هرجایی که بر علیه مسلمین جنگی در جریان است حتما یا آل سعود با اسلحه در آن شرکت دارد یا با دلارهایش در کشتار و نابودی اهل اسلام و مسلمین شریعت گرا شرکت داشته است . نمونه های مصر، الجزایر، افغانستان، تونس، صومالی، مالی، یمن ، عراق و سوریه نمونه های بارزی هستند که در آن اسلحه های آل سعود و دلارهای آل سعود در کشتار مسلمین نقش اساسی را بازی کرده است .

اخیرا هم آل سعود در اقدامی جدید در پی  نشست مجلس کشورهای به اصطلاح اسلامی کمک ۱۰۰میلیون دلاری تقدیم سربازان سکولار و کافرافریقایی می کند که  تحت عنوان «ضد جهادی ها» به جنگ مسلمین شریعت گراء فقیر آفریقایی رفته اند.  اینهم فاش نمودن جنایت جدید آل سعود برای آندسته از ناآگاهانی است که هنوز فریب رسانه های ماهواره ای و جنگ روانی ملاهای دین فروش وابسته به آل سعود را خورده اند .

قاتلهم الله عاجلا غیر اجل

1 دیدگاه دربارهٔ «کمک ۱۰۰ میلیون دلاری آل سعود به سربازان کافر و سکولارآفریقائی در جنگ با مسلمین شریعت گرا»

  1. سلام بر مسلمين
    سبحان الله خيلي عجيبه اين حکومت های مرتد منطقه با وجود این همه کفر اشکاری که درشون هست اما بازم بعضی از کسیایی که علم شرعی دارن تکفیرشون نمیکنن و بلکه سمع طاعت ازشون رو واجب میدونن ،و به این هم بسنده نکردن کسی که به طاغوت کافر باشن رو خوارج میدونن و وفتوا به کشتنشون میدن .
    از الله برای همه عافیت از این ظلت رو میخوام.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید