مفتی آل سعود… یکی از نوادگان کعب ابن اشرف و هم سنگر نظامیان آمریکا و رژیم صهیونیستی

 

مفتی آل سعود… یکی از نوادگان کعب ابن اشرف و هم سنگر نظامیان آمریکا و رژیم صهیونیستی

به قلم: ابوخالد کردستانی

در عصر رسول الله صلی الله علیه وسلم  یکی از افراد برجسته ای که با سخنانش اهل توحید را مورد اذیت و آزار قرار می داد کعب ابن اشرف بود .

اما در عصر ما دیگر یهودی ها و نصرانیها برای اسلام زیانبخش نیستند ، الان نوادگان کعب ابن اشرف عبارتند از ملاهای گمراه گر ، این ملاها و علماها از راه علمی که به دست اورده اند شبهات را در میان مسلمین پخش می کنند و از طریق شبهاتشان و جنگ روانی که راه انداخته اند با اهل توحید مبارزه می کنند و از موجودیت صهیونیستها و بخصوص دین سکولاریسم محافظت می کنند  و به الله و قانون شریعت الله و مسلمین خیانت می کنند .

 یکی از نوادگان کعب ابن اشرف در این عصر مفتی خائن و فاسد آل سعود و زیر مجموعه ی او تحت عنوان هیئت کبار علمای آل سعود است که با حمایتهای آشکار از کفار سکولار و یهود تمام مرزها و خط قرمزهای دین اسلام را زیر پا گذاشته اند .

وزیر خارجه ی رژیم صهیونیستی برای مفتی آل سعود تشکر نامه ارسال کرد، چون این مفتی خائن در یکی از فتاوای خود به صورت غیر مستقیم جنگ با رژیم صهیونیستی را ممنوع و حرام اعلام کرد . این وزیر رژیم صهیونیستی از این مفتی گمراه گر دعوت می کند که از اسرائیل دیدن کند .

 قبل از این این مفتی خائن و هیئت کبار تحت حمایت او به اندازه ی در جنگ روانی بر علیه مجاهدین شریعت گرا و دشمنان آمریکا نقش ایفاء کرده بودند که آمریکائیان را متعجب کرد، به همین دلیل یکی از مشاورین و نظریه پردازان کاخ سفید در مصاحبه با کانال CNN می گوید: فتواهای مفتی آل سعود بر علیه جهادی ها یکسان هستند با بمبارانهای هواپیماهای آمریکائیان .

روابط پنهان و آشکار خائنین حرمین شریفین با رژیم صهیونیستی در ضربه زدن به مسلمین و مشارکت آنها در طرحهای تخریبی و جنایتکارانه ی  آمریکا و سایر طاغوتهای محلی در کشتار و سرکوب مسلمین هم با پوشش جنگ روانی این مفتی ها در انحراف افکار عمومی صورت می گیرد .

 این مفتی و هیئت تحت تحت مدیریت او از علم قابل ملاحظه ای برخوردارند ، به همین دلیل کسی نمی تواند بگوید این افراد جاهل هستند، اما علمشان را برای گمراه کردن مسلمین به کار می گیرند . فتاواهای این شخص و هیئت تحت مدیریت او این حقیقت را ثابت می کند که آنها در سنگر سکولاریستهای آمریکا و رژیم صهیونیستی بر علیه مسلمین قرار گرفته اند . با این کار هم حکمشان حکم همان اربابانشان است .  اینها به همراه نظامیان آمریکا و اسرائیل یک هدف را دنبال می کنند اما هر کدام به شیوه ی خاص خودشان . اینها از نوادگان کعب ابن اشرف هستند و حکمشان یکیست.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید