حل ۱۰ سال مشکل قحطی و گرسنگی جهان با هزینه ی جنگ آمریکای سکولار در عراق و افغانستان

حل ۱۰ سال مشکل قحطی  و گرسنگی جهان با هزینه ی جنگ آمریکای سکولار در عراق و افغانستان

ارائه دهنده: سید مراد. م

زمانی که سکولاریستها تنها با زبان اسلحه با مسلمین گفتگو می کنن تا زمانی که این مسلمین را از مفاهیم ۴ گانه ی دین خود منصرف کنن . وَلَا يَزَالُونَ يُقَاتِلُونَكُمْ حَتَّى يَرُدُّوكُمْ عَنْ دِينِكُمْ إِنِ اسْتَطَاعُوا (بقره/۲۱۷) یعنی تا زمانی که مسلمین دست از قدرت و حکومت و دست از قانون شریعت الله و اطاعت کردن از چنین حکومت و قانونی بردارند و معیار پاداش و مجازات هم بر اساس قوانین دین اسلام نباشد  و هم حکومت و هم قانون و هم اطاعت کردن و هم مجازات کردن و پاداش دادن بر اساس دین سکولاریسم باشد اینها به جنگ خود ادامه می دهند .

این کفار سکولار به هیچ چیزی غیر از این راضی نیستند و تا رسیدن به این هدف جنگ را بر مسلمین تحمیل می کنن هر چند که متحمل میلیاردها دلار ضرر هم شوند و یا باعث کشتار میلیونها انسان در این سرزمینها و سایر جهان شوند . طبق آمار رسمی حکومت سکولار آمریکا

۱/۳۵۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ دلار برای جنگ  در عراق و افغانستان خرج کرده، این پول به قدری زیاد است که می شد با آن مشکل قحطی و گرسنگی در جهان را برای ۱۰ سال حل کرد! . این تنها آمار هزینه های جنگ در این دو کشور است حالا اگر هزینه های جنگ در پاکستان و صومالی و سوریه و مصر و الجزایر و لیبی و غیره به آن افزوده شود بهتر می توان چهره ی این درنده خو را مشاهده کرد.

این چهره ی واقعی آمریکای سکولار است که سکولار زده ها تمایلی به معرفی آن ندارند و میل ندارند مسلمین چهره ی واقعی ، دیکتاتور، بی رحم، جنایتکار و خونریز آن را که پشت شعارهای دموکراسی و آزادی و جامعه ی مدنی پنهان کرده ببینند.

 

ایالات متحده  دلار برای جنگ در عراق و افغانستان خرج کرده، این پول به قدری زیاد است که میشد با آن مشکل قحطی و گرسنگی در جهان را برای ۱۰ سال حل کرد!

 

دیدگاهتان را بنویسید