ترامپ و حکومت او از نگاه رسانه های آمریکائی و شیخ سدیس امام حرم مکی

ترامپ و حکومت او از نگاه رسانه های آمریکائی و شیخ سدیس امام حرم مکی

به قلم: ابوابراهیم هورامی

مجله ی مشهور تایم ترامپ را به این شیوه معرفی کند :

ترامپ بدترین رئیس جمهور است علی الاطلاق

دورو

دروغگو

ظالم

دزد

غاصب

بازیگر

حیله گر

خائن.

اما در برابر این سدیس یکی از شیوخ مشهور آل سعود و امام حرم مکی طی سفر خود به آمریکا  حکومتی که توسط چنین شخصی اداره می شود را حکومتی راستگو، عادل، صادق و مورد اطمینانی معرفی می کند که  جهان را  به سوی امنیت و صلح و آرامش رهبری می کند.

ترامپ و تمام رئیس جمهورهای آمریکا و اروپا با داشتن چنین علمای خائنی توانسته اند نوکرانشان چون رژیم فاسد و مزدور آل سعود را بر سر قدرت نگه دارند و علاوه بر چپاول سرزمینهای مسلمان نشین باعث کشتار و قتل عام هزاران مسلمان بی گناه و ویرانی سرزمینهای مسلمین شوند .

ترامپ و تمام رئیس جمهورهای آمریکا و اروپا با داشتن چنین علمای خائنی توانسته اند مردم را فریب دهند و با مشغول کردن آنها به امور جزئی شریعت آنها را از امور مهم قانون شریعت الله غافل کنند و اختلافات جزئی بین مسلمین را بزرگ کنند و تفرق را میان مسلمین عمیقتر کنند و در نهایت مسلمین را به همدیگر مشغول کنند و کفار سکولار و اشغالگر خارجی را در کشتار مسلمین و چپاول ثروتهای مسلمین آزاد بگذارند .

 

 

2 دیدگاه دربارهٔ «ترامپ و حکومت او از نگاه رسانه های آمریکائی و شیخ سدیس امام حرم مکی»

  1. اینم مطلب دوم راجبه شیخ سدیس! دوستان واقعا در مورد سدیس راسته این حرفا؟ لطفا الکی تهمت نزنید

    پاسخ
    • بندهدی خدا! شیخ سدیس در خطبه اش این مطلب را ذکر کرده است! چرا بخواهند تهمت بزنند و برادر مسلمان را در وادی کفر بیندازند؟ پس این شمایید که باید تحقیق کنید..

      پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید