در ناآرامیهای سکولاریستها و کفار آشکار بر علیه حکومت مذهبی ایران چه باید کرد؟

در ناآرامیهای سکولاریستها و کفار آشکار بر علیه حکومت مذهبی ایران چه باید کرد؟[۱]

به قلم: ابوصلاح الدین الکوردی

 

السلام علی من اتبع الهدی

بدون شک بشر در طول تاریخ قالبهای حکومتی زیادی رو متناسب با نیازهاش تولید کرده  مثل  پارلمانی، ریاستی، جمهوری، پادشاهی و….

اما محتوای این قالبها دو چیز بیشتر نبوده یا محتواش یا قانون شریعت الله بوده یا  قانون جاهلیت و طاغوتی .  طاغوتها زیاد بوده ان اما قوانین طاغوتی از سه حالت به در نبوده ان :

 • قانون بر اساس شریعت کفار اهل کتاب( یهود و نصارا )
 • قانون و برنامه بر اساس باورهای کفار شبه اهل کتاب ( مجوس و صابئین)
 • قانون بر اساس دین مشرکین که امروز تحت عنوان سکولاریسم نامگذاری شده .

بدون شک هر کسی که بر اساس یکی از این قوانین عمل کنه کافره و شکی در این نیست و هر کسی که چنین کفاری رو کافر ندونه خودش کافر شده ، چون الله اینا رو کافر دونسته و امر کرده که باید ما هم اینا رو کافر بدونیم اگه مسلمونیم . اگه کسی اینا رو کافر ندونه اصل کفر به طاغوت و ولاء و براء خودش یعنی (لا اله ) رو رد کرده .

حالا اگه حکومت اسلامی بود و کاملا قوانین شریعت الله در  زمینه ی «اطعمهم من جوع و آمنهم من خوف» و به دنبال اون «فلیعبدوا رب هذا البیت» توش اجرا شد ، این غایت و هدف همه ست ، اما اگه نواقصی داشت و حتی ظلمهایی در اون صورت می گرفت و یا حتی یک فاجر بر اون ریاست داشت باز باید از اون در برابر حکومت کفار محافظت کرد . چون هیچ شری بالاتر از حکومت کفار و تحکیم قوانین اونها بر مردم وجود نداره .

علاوه بر این، استاد ابوحمزه المهاجر هورامی می گوید: ” حكومت دينى مراتب و درجاتى دارد. مرتبه عالى و ايده آل آن، اين است كه همه امور و اركانش، مبتنى بر دين و هماهنگ با آن باشد ؛ اما زمانی که تأسيس دولت تمام عيار دينى، ممكن نيست، بايد مرتبه نازل‏تر آن را اجرا كرد.
مرتبه نازل يا بدل اضطرارى حكومت دينى اسلامی، حكومتى است كه در آن احكام و قوانين دينى بر اساس یکی از مذاهب اسلامی رعايت شود؛ هر چند كل نظام از تعاليم دينى برنيامده، چنين حكومتى، تنها در صورت عدم امكان تأسيس «دولت كامل دینی» اسلامى، روا است .”

در این مرحله هم باز باید از مرتبه نازل يا بدل اضطرارى حكومت دينی در برابر حکومت کفار آشکاری چون اهل کتاب و شبه اهل کتاب و سکولاریستها دفاع و پشتیبانی نمود .

و آخرین نکته اینکه الله تعالی  یهود و مشرکین یا به زبان امروزین سکولاریستها رو دشمن شماره یک مسلمین معرفی کرده : لتجدن أشد الناس عداوة للذين آمنوا اليهود والذين أشركوا .  در این صورت باز شایسته است از کفار نصرانی و مجوس و صابئی در برابر این دشمنان شماره یک حمایت نمود حالا چه رسد به اینکه طرف اینا یک حکومت مذهبی از مذاهب اسلامی باشه .

در این صورت حمایت از چنین حکومت مذهبی در برابر یهود و سکولاریستها بر همه ی مسلمین واجب میشه، و هر گونه حمایتی از یهودیان و سکولاریستها در برابر سایر کفار نصرانی و مجوس و صابئی به منزله ی ارتکاب عملی بر خلاف دستورات الله محسوب شده و غیر اسلامی است حالا چه رسد به اینکه از یهود و سکولاریستها در برابر یکی از فرق و مذاهب اسلامی حمایت بشه، هر چند این فرقه از منحرفترین مذاهب اسلامی هم باشه اما باز به قول ابن تیمیه هرگز در ردیف کفار اصلی چون نصارا و مجوس و غیره قرار نمی گیره .

در این صورت باید از منحرفترین فرق و مذاهب اسلامی در برابر تمام کفار اهل کتاب و شبه اهل کتاب و سکولاریستها حمایت کرد حالا چه رسد به اینکه یک حکومت مذهبی باشه که بر اساس مذهب خود به تحکیم شریعت الله می پردازه .

ما ممکنه با چنین مذاهب و فرق و حکومتهای مذهبی اختلافاتی داشته باشیم و قطعا هم داریم، اما این اختلافات ما باعث نمی شود که با کنار نهادن تمام آیات قرآن و دستورات شریعت الله  و با کنار نهادن تمام نقاط مشترک و منافع مشترکمان آنها را در ردیف کفار آشکار قرار بدهیم و یا بر خلاف شریعت الله از کفار آشکار بر علیه اینا حمایت کنیم  و مرتکب چنین جرم و خلاف آشکاری شویم.

برادران و خواهران گرامی: ما  طعم تلخ جنگهای مذهبی را چشیده ایم، و بدتر از آن چندین برابرش را از سکولاریستهای اشغالگر خارجی و سکولاریستهای مرتد محلی دیده ایم و هنوز هم در حال قتل عام شدن توسط این سکولاریستهای اشغالگر خراجی و نوکران سکولار محلی آنها چون بارزانی ها و طالبانی ها و مزدوران حزب کارگران اوجالان و غیره هستیم . اجازه ندهید که احساسات و تنفر از یه قومی شما را به جایی بکشاند  که از مسیر عدالت خارج شوید .

بگذارید به دشمن شناسی شرعی موجود در قرآن عمل کنیم.

بگذارید سخن الله را برتر از تبلیغات کفار سکولار جهانی و نوکران محلی انها بدانیم.

بگذارید حداقل  همان مسیری را ادامه دهیم که اسامه بن لادن رحمه الله در برخورد با حکومت طالبان در پیش گرفت .

ما تحت هیچ شرایطی یک کافر یهودی و سکولار را در جنگ با کفار نصرانی ها و مجوس و صابئین کمک نمی کنیم  و این را عین دین و دستور به شریعت می دونیم ،و علاوه بر آن بر اساس آیات اولیه ی سوره ی روم از پیروز شدن یک کافر اهل کتاب نصرانی بر یک کافر شبه اهل کتاب مجوس خوشحال می شویم . چرا؟ چون یک کافر نصرانی به ما نزدیکتر است تا یک کافر مجوس .

الان با استناد به آیات قرآن و سیره ی رسول الله و صحابه کرام بگوئید که یک شیعه به ما نزدیکتر است یا یک یهودی؟ یا یک کافر سکولار جهانی؟ یا یک کافر سکولار محلی چون حزب مزدوران اوجالان و کومله ها و بارزانی ها و کمونیستها و منافقین خلق ایران و غیره ؟

 

هر چند که ممکن است کسانی یافت شوند که جهت اصلاحاتی در زمینه ی اقتصادی و اداری دست به اعتراض زده باشند اما نا آرامیهای این چند روزه را سکولاریستها هدایت می کنند، سکولاریستها هستن که به اینا خط میدهند و اهداف آنها کاملا روشن است، و آشکار است که  نتیجه ی آن هم باز به دین سکولاریسم و سکولاریستها خواهد رسید نه مسلمین .

آنها بیشتر از آنکه با قوانین تشیع مخالف باشند با قوانین فرق اهل سنت مشکل دارند.این را در همین چند سال گذشته نفهمیدین؟  آنها در کل با قانون شریعت الله مشکل دارند و تحت هر شرایطی قصد دارند قوانین دین سکولاریسم را با شعارهای فریبنده و با سوء استفاده از احساسات مردم و نواقص موجود بر مردم تحمیل کنند.  این را هر انسان سالمی می فهمد .

فکر کنید و با ایمان خود بازی نکنید. ایمان چیزی نیست که بشه به خاطر نان یا هوای نفس یا تنفر از قومی یا  رواج انواع مفاسد دین سکولاریسم  تحت شعار دروغین آزادی و کفر آشکار دموکراسی از دستش داد .

 

۸/۱۰/۱۳۹۶

ابوصلاح الدین الکوردی

……………..

 

[۱] لطفا هر چند که مخالف هم باشید اما این نظرم را نشر دهید و چنانچه کسی با اون مخالفه با قران و سنت مخالفت خود را بفرماید و او هم نظرش را بگوید. با تشکر

31 دیدگاه دربارهٔ «در ناآرامیهای سکولاریستها و کفار آشکار بر علیه حکومت مذهبی ایران چه باید کرد؟»

 1. 📮واکنـش‌هـا بـه اعتـراضـات سـراسـری هشتـم دی مـاه ایـران

  – ‏”ترامپ”، رئیس جمهور آمریکا: “گزارش‌های بسیاری درباره ‎اعتراضات مسالمت آمیز شهروندان ایرانی خسته از ‎فساد رژیم و هدر دادن ثروت ملت برای حمایت از تروریسم در خارج از کشور منتشر شده است. حکومت ‎ایران باید به حقوق شهروندانش، ازجمله حق ابراز عقیده، احترام بگذارد. دنیا درحال تماشای شماست.”

  – “سارا هاکبی سندرز”، سخنگوی کاخ سفید: “گزارش‌ها از تظاهرات مسالمت آمیز شهروندان ایران حکایت دارد که از فساد رژیم و اتلاف ثروت کشور برای تامین تروریسم در خارج به ستوه آمده‌اند. حکومت ایران باید به حقوق مردم آن کشور از جمله حق آن‌ها برای بیان نظرشان احترام بگذارد. جهان اوضاع را زیر نظر دارد.”

  – ‏وزارت خارجه آمريكا: “ایالات متحده بازداشت تظاهرکنندگان صلح‌جو را قویا محکوم می‌کند. ما از همه كشورها مى‌خواهيم آشكارا از مردم ايران و درخواست آنها براى برخوردارى از حقوق ابتدايى و پايان يافتن فساد حمايت كنند.”

  – “‏پال رایان”، رییس مجلس نمایندگان آمریکا: “حمایت ما از معترضان خشونت‌ پرهیز در ایران مهم است. این نتیجه عملکرد رژیمی‌ است که بیشتر از مشکلات مردمش، به حمایت از سازمان‌های تروریستی می‌پردازد.”

  پاسخ
 2. سناتور “مک کین” : رژیم ایران بیش از آنکه به فکر شهروندانش باشد، در فکر اغتشاش در خارج از مرزهای خود بوده است.
  آمریکا در کنار مردم صلح طلب ایران می ایستد.

  پاسخ
 3. السلام علیکم و رحمه الله
  دوش به دوش سکولاریستهای کافر به الله و دین و رسولش فوش دادن و حرکت کردن و شعار دادن کفر آشکاری است.
  تو برو ببین چقدر به بهانه ی حکومت و غیره به دین و الله و شریعت توهین می کنند . به الله قسم کفر بواح می کنند.

  پاسخ
 4. فقط کافیه ما فکر کنیم که شرکت ما در این راهپیمائی ها باعث تحکیم حکم الله می شود یا نه؟ همین کافی است که بدانیم در راه کفر و به همراه کفار حتی یک کلمه گفتن هم شرعی نیست چه رسد به قدم برداشتن و توهین کردن به دین و خدا و اسلام و قران و غیره .

  پاسخ
 5. سلام
  پیام من به برادران و خواهرانم اینه که اینهائی که برای کفر دموکراسی شعار می دهند خودشان منبع فساد و دروغ هستن، آشکارا به مقدسات شما توهین می کنن و حق و حقوق شما را ضایع می کنن و هیچ حق و حقوق شرعی برای شما و دینتان قائل نیستن. اینها بدترین طاغوت هستن.

  پاسخ
 6. برادران گرامی ما هم با خییییییلی چیزها مخالفیم و میخوایم خیییییلی چیزها رو درست کنیم، اما رهبران اینایی که ریختن تو خیابونا بدترین مخلوقات هستن و فاسدترین مخلوقات هستن و همه چیز رو بدتر و بدتر می کنن. اینا هرگز چیزی را برای ما اصلاح نمی کنند . اینا سکولاریست هستند وکافر هستند .
  مواظب باشید فریب اینارو نخورید

  پاسخ
 7. یعنی اهل سنت می تونه حق و حقوق خودش رو از اینهائی که با همه چیز دین و مذهب مخالفن و تو خیابونا بر علیه همه چیز فوش میدن بگیره؟ هرگزِهرگزِهرگز
  حق ما چیه؟ تحکیم قانون شریعت الله .
  مگه اینا اجازه میدن ما قانون شریعت الله رو تحکیم کنیم؟

  پاسخ
 8. هر گونه تغییری در ایران به نفع سکولاریستها تمام می شود و به دفاع از دموکراسی و با حمایت تمام دنیا مسلمین شریعت گرا قربانی می شوند و فساد و فحشاء علنی و رایج می شود .
  در این توطئه اهل سنت شرکت نمی کند .

  پاسخ
  • برادر تکرار میکنم اهلسنت موحد: هم با نظام دیکتاتوری ایران میجنگند و هم با سکولاریسم های فاسدنجس؛
   والسلام(دوله الاسلام باقیه باذن الله)

   پاسخ
   • بنده ی خدا علی رغم اختلافم با دوله(درمورد شیعه) ولی حقا راست فرمودید؛ ولی تعجب من از دیگر به ظاهر موحدان است که اهلسنت را از ترس مشتی سکولار کم ارزش پشت حربی نگه میدارند!! والله بالله این اشتباه مضحکی است که نمیدانم از کجا سرچشمه گرفته!!! ای اهلسنت موحد
    به خالق اسمانها وزمین سوگند اینها از ما متنفرند و تنفر آنها از ما بخاطر عقیده مان است…

    پاسخ
 9. سلام
  اهل سنت ما با خیلی سیاستهای مسئولین این نظام مخالفه اما این باعث نمیشه که بر خلاف اینهمه مدرکی که آقای ابوصلاح الدین اورده بیاد و خودش رو دست درندگان بده . خودش رو دست بدترین دشمنان انسانیت بده .
  این معقول نیست.
  منم باهاتون موافقم .

  پاسخ
  • گفتید : “اهل سنت ما با خیلی سیاستهای مسئولین این نظام مخالفه”

   دوست من موحدین با کل نظام دیکتاتوری جمهوری ایزلامی ایران مخالف میباشند و دشمن سکولاریسم های منطقه هم میباشند والسلام…موضع یک طرفه با کفر؟ حاشا وکلا

   پاسخ
 10. حاضرم قسم بخورم به خداوند آسمان ها و زمین که این جریان أبو حمزه مهاجر ……..و قسم بخورم که این شخص یک شیعه هست …اگر مردید تایید کنید نظرمو تا یا مباهله کنیم یا مناظره
  .
  .
  .
  .
  السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
  خدمت این برادر گرامی و سایر دوستان عرض می کنیم که ما تا زمانش نرسه، نه اهل مباهله هستیم و نه اهل قسم خوردن . ما با دلیل و مدرک مطالبی را جهت خدمت به مسلمین و مبارزه با دشمن مشترک تمام خداپرستان – دین سکولاریسم – ارائه می دهیم . اگر خواهر یا برادری بر طبق قانون شریعت الله دیدگاه دیگری دارد می تواند در کمال آزادی و بدون محدودیت ما را نقد کند و نظر خودش را به دور از توهین ارائه دهد .
  قرآن ما تنها مرامنامه ی دنیاست که در آن تمام آرای مخالفین و حتی تمام مفاسد اخلاقی و رفتاری مخالفین در آن ذکر شده و به آن پاسخ داده شده است . پس هراسی از رای مخالف نداریم . و چون خود را معصوم نمی دانیم و معتقدیم که هر کسی باید عقایدش را به صورت تحقیقی یاد بگیرد اجازه می دهیم هر شخص، مودبانه و محترمانه، آرای مخالف خودش را درمورد الله جل جلاله و رسول الله صلی الله علیه وسلم و قرآن و صحابه ی کرام ابراز کند .
  زمانی که ما تا این حد به مخالفین اجازه می دهیم که پیش بروند دیگر سایر انسانها و ائمه و رهبران مسلمین جای خودش دارد و هرکسی می تواند با رعایت احترام و پرهیز از توهین هرکسی را نقد کند. شیخ ابوحمزه المهاجر هورامی حفظه الله هم از این قاعده مستثنی نبوده و نیست .
  در این صورت دیدگاههای خود را با استناد به قرآن و سنت ارائه دهید تا در قالب یک یا چند مقاله ارائه گردد.
  .
  با نهایت احترام و دعای خیر برای همه ی مسلمین، برادرانتان در شورای مدیریت پایگاه بنیان جهاد علیه دین سکولاریسم و مذاهب مختلف آن در کوردستان و هورامان .
  ۱۱/۱۰/۹۶
  و السلام علیکم و رحمه الله وبرکاته
  .
  .
  (بخشی از دیدگاه این برادر که جنبه ی توهین به شیخ ابوحمزه المهاجر هورامی حفظه الله داشت ویرایش گردید.)

  پاسخ
 11. امروز مولوی “عبدالرحمن چابهاری” امام جمعه اهل سنت #چابهار با اشاره به تجمعات شب گذشته مردم این شهر گفت: اعتراض نسبت به گرانی و مشکلات اقتصادی حق مردم است.

  پاسخ
 12. السلام علیکم برادران
  من از طرف سید قطب رحمه الله یک پیشنهاد به شما دارم :
  «««« مترس که تو برتر هستی چرا که حق با تو و باطل با ایشان است. تو دارای عقیده هستی و آنها دارای حرفه و پیشه. تو به راستی آنچه بدان پایبند هستی ایمان داری و آنها برای مسابقه (دنیایی) و غنیمت های زندگی، پاداش می گیرند. تو با نیروی والا و عظیمی ارتباط داری اما آنها به خدمت یک آفریده بشری فانی مشغول هستند؛ بشری که هر اندازه هم طغیانگر و زورمند باشد بازهم فنا می پذیرد.»»»»

  #سيد_قطب
  #في_ظلال_القرآن

  پاسخ
 13. سلام
  دوستان نگاه کنین پیام اینایی که ریختن تو خیابونا چیه؟ اینا چی میخوان ؟
  فحش دادن به الله، فحش دادن به پیامبر به دین به قرآن و به تموم مقدسات ما . زشت نیست در صف این فحاشان قرار بگیری ؟ اونم به بهونه ی مخالفت با شیعه؟ به الله قسم زشته و حتی میشه گفت مشارکت در کفر گوئی اینا خودش کفره .
  تورو خدا بهم بگین مشارکت تو کفر گوئی و مشارکت با این مفسدان چیه؟

  پاسخ
 14. به دنبال تجمع اعتراضی روز پنج‌شنبه جمعی از مالباختگان موسسات مالی در مشهد که با شعارها و مطالبات اقتصادی مردم همراه شد، مردم سایر نقاط هم که نسبت وضعیت گرانی‌ها معترض بودند به دلیل گرانی و مشکلات اقتصادی تجمعاتی برپا کردند اما در روزهای بعد کسان دیگری با شعارهای دیگری وارد میدان شدند که با خواست مردم بسیار فرق داشت . به همین دلیل بسیاری از مردم با مشاهده شعارهای انحرافی لیدرهای این تجمعات، ترجیح دادند که با شعاردهنگان همراه نشوند.
  به نظر بنده امروزه این تجمعات ارتباطی به خواسته های مردم ندارند .

  پاسخ
 15. سلام
  چشم ودل کسانی روشن که در مسیری حرکت می کنن که اسرائیل می خواهد .
  «ییسرائیل کاتز»، وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی از اغتشاشات پراکنده در برخی شهرهای ایران حمایت کرد و برای کسانی که به گفته وی «معترضان» هستند، آرزوی موفقیت کرد. و گفت: «اسرائیل دخالت نمی‌کند اما من مطمئناً برای مردم ایران در نبرد برای آزادی و دموکراسی آرزوی موفقیت می‌کنم».
  اینو همه ی کفار گفتن ، هم امریکا ، هم اروپاف هم آل سلول و ….
  برادران مگر جنگ در راه دموکراسی کفر نیست؟
  مگر دموکراسی دین نیست؟
  ولاء و برائتان کجا رفته؟
  تنفر از شیعه باعث شده عدالت نکنید و تنفر باعث شده که دچار کفر بواح شوید و العیاذبالله

  پاسخ
 16. السلام علیکم
  من به اهل توحید می گویم که اگر برای نان و شکم در صف کفار و مرتدین و دموکراسی خواهان و سکولاریستها برای تحکیم قانون کفری سکولاریسم و دموکراسی قرار گرفته اید از خودتان بپرسید چه میدهید و چه به دست می آورید؟
  برای نان ایمانتان را می دهید .
  این اصلا معامله ی خوبی نیست.

  پاسخ
 17. ائتلاف ملی اپوزیسیون سوریه روز دوشنبه [۱۱/دی‌ ماه] با صدور بیانیه‌ا‌ی رسمی از تظاهرات سراسری مردم در برابر حکومت ایران حمایت کرد.
  اینم به جمع آمریکا و انگلیس و رژیم آل سعود و رژیم صهیونیستی و دیگر هم مسیران پیوست.
  تو هم در صف اینا هستی؟
  من اختلافاتی با این مذهب و این حکومت دارم اما در صف این کفار آشکار نیستم. همچنانکه اسامه بن لادن رحمه الله نبود منم نیستم تو هم نباش.

  پاسخ
  • درسته حرف شما؛
   اما نگاه صفر تا صدی هم خوب نیست!

   هر دو دشمن ما هستند و باید با هر دو جنگید هم رژیم ناسلامی ایران و هم با سکولاریسم های منطقه؛ واین محقق نمیشود مگر با همکاری الدوله الاسلامیه..
   بهترین دیدگاه را در این زمینه دارد(البته علی رغم انتقاداتی که ازش دارم)

   پاسخ
 18. آفرین برادر ، اتفاقات این روزها و شعارهای اونا ثابت کرد واقعا حق باشما بود.
  ببخشید که تو دیدگاه قبلیم به شما توهین کرده بودم. خوب شد که نشرش نکردین

  پاسخ
 19. نه من مخالف نظر شما هستم. شما یا مسلمان نیستین یا از اسلام چیزی نمیدونین. حق، حق است اگر فقط ذره ای به سمت باطل بیاید ان دیگر حق نیست باطل است دین اسلام دین حق است نه باطل ما هیچ وقت نباید با حکومت شیعه همکاری کنیم چون اگه از یهود بهتر بود این همه مردم توی سوریه که الله اکبر میگویند و فقط خواهان رفتن اسد هستن رو نمیکشت پس ظالم است. و شما که دارین از ظالم دفاع میکنین شریک ظلم هستین. پیامبر ظلم نکرد و با هیچ ظالمی هم همکاری نکرد ما هم الگوی ما پیامبر خواهد بود میجنگیم تا شریعت الله تعالی بروی این سرزمین تحکیم شود.

  پاسخ
  • منظور شما اینه اهسنت با حکومت ایران بجنگه؟ شما فک کن اهلسنت نمیتونو خیلی ضعیفن ! چگونه اهلسنت با جنگ میتونن کارب کنن

   پاسخ
   • ضعف؟ این ضعف عقیده است نه تعداد! حکومت ایران عده ای شیعه را در این سایت جمع کرده که به بهانه سکولاریسم های منطقه اهلسنت ظلم روافض را فراموش کند و بیفتد دنبال سکولارها!! هیهات هیهات..
    ایا ایها اهلسنه والجماعه مبادا بخاطر مشتی سکولار کم ارزش روافض را به حال خود بگذارید! نباید چنین کاری کنید!

    فریاد ناخاموشی: روافض حربی و سکولار دو روی یک سکه هستند! با هردو باید جنگید و از مسلمین دفاع کرد… الله اکبر… و ای رافضی هایی که در گروه جولان داده اید بزودی سزای نفاقتان را مانند ابن سبا یهودی منافق خواهی دید!!! و تو ای سکولار دیگر حیله هایت تمام شده و مواظب سرت باش…

    مواظب سرهایتان باشید ای دو قوم حربی: ما نوادگان سلطات محمود فارس و سلطان صلاح الدین کورد هستیم!

    پاسخ
  • الله اکبر ….. اینجا اولویت با اسلام و توحید است..
   بس است دیگر
   والله بس است..
   این مسله که میان بد و بدتر یکی را انتخاب کنید یک توطئه است! بد وبدتر دیگر چیست؟! هر دو دشمن ما هستند و از ما متنفرن٬!!.

   پس تنها راه نجات ما چنگ زدن توحید و اتحاد است، نه پنهان شدن میان این کافر یا اون ظالم!!! دیگر بس است..

   شما کسانی که نظر دادید وگفتید: نباید با شورشیان همراه شد چون ملحدن؛؛راست میگویید ولیکن هم نگفتید که : نباید با ظالم کافر ویهودی همراه شد!!! شما مشکوک میزنید!!!!!!!!! والله بالله ذلیلی دیگر بس است … نیست عزتی در این زمان مگر با توحید وجهاد

   پاسخ
  • بله ما میجنگیم که شریعت الله بر روی زمین تحکیم شود و این عده که اهلسنت را گیج میکنند در اشتباهند؛؛ هر دو دو روی یک سکه هستند و ما ملت وامت رسول الله صلی الله علیه وسلم با ظالم وکافر حربی و با مرتدین یک معامله میکنیم: شمشیر و شمشیر و شمشیر همانطور که انان شروع کننده ی جنگ بودند و به ما ظلم کردند!

   پاسخ
 20. در مورد بعضی از معترضین(نه همشون) بگم ای سنی ها ای مسلمونا خواهش میکنم با این کافرا همراه نشییییییین!!! اگر میخواین اعتراص کنین جداگانه این کار بکنید. ملحدان کثیف باید بدونن اسلام ما تو اولویته

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید