کشته و زخمی شدن ۷۰ سکولار مرتد حزب کارگران اوجالان PKK در سوریه

 کشته و زخمی شدن ۷۰ سکولار مرتد حزب کارگران اوجالان PKK در سوریه

ارائه دهنده: ابوعبدالله موکریانی

حزب مزدوران اوجالان PKK که نوبتی برای تمام دولتهای همجوار مزدوری کرده است هم اکنون برای آمریکا در حال نوکری و مردم کشی است و کوردها را در راه اهداف آمریکا قربانی می کند . همه می دانند که آمریکا هرگز متحد نداشته و هرگز متحد نمی خواهد بلکه او جهت تأمین منافعش فقط مزدور می خواهد، و وقتی که کارش تمام شد در بهترین حالت آنها را رها می کند و گرنه به راحتی آنها را در یک معامله خرج می کند و می فروشد  همچنانکه همین چند ماه پیش مزدوران کوردستان عراق را فروخت و کمتر از چند ساعت بیشتر از ۵۰ درصد زمینهایشان را از دست دادند .

حالا کی نوبت به حزب مزدوران اوجالان می رسد به زمانی بستگی دارد که آمریکا به منافعش رسیده باشد و دیگر نیازی به این دستمال توالتها نداشته باشد . این مزدوران تا کنون هزاران کورد سوریه را در راه اهداف آمریکا قربانی کرده اند و در جدیدترین خبر در شمال شرقی روستای بحره  ۵۰ نفر از این مزدوران کشته و زخمی شدند و دیروز هم در همین روستا ۲۰ نفر از این سکولاریستهای مرتد به هلاکت رسیدند که در بین آنها فرماندهان نظامی نیز  وجود داشتند.

مزدوران انگلیس و آمریکا شایسته است به خود بیایند و بدانند که چنانچه در راه اهداف آمریکا و انگلیس و سایر کفار به ملت خود ضربه بزنند بدون شک ملت از گناه و خیانت  آنها نخواهد گذشت و روزی آنها را به محاکمه خواهد کشید .

 

دیدگاهتان را بنویسید