دارودسته ی فتاحی در سوریه ادامه دهندگان راه اسامه بن لادن یا هم مسیران جولانی و ناتو؟

دارودسته ی فتاحی در سوریه ادامه دهندگان راه اسامه بن لادن یا هم مسیران جولانی و ناتو؟

به قلم: ابوخالد کوردستانی

اخیرا گروه واعتصمو  وابسته به دارودسته ی ملاعبدالرحمن فتاحی اقدام به نشر مطالبی  تحت عنوان « مختصری از فعالیت جنگجویان ایرانی در سوریه» ارائه داد که توسط کانال مدافعان امت نشر یافت که این کانال هم وابسته به دارودسته ی فتاحی است. در این نوشته که به معرفی سابقه ی دارودسته ی ملا فتاحی می پردازد آشکارا دروغهائی نشر شده که نه شایسته ی یک مسلمان است و نه شایسته ی سکوت . من تنها به چند مورد از این دروغپردازیها اشاره می کنم تا شما عزیزان بفهمید که مسیر حرکت دارودسته ی فتاحی به کدام سو درحرکت است.

  • دارودسته ی فتاحی در قسمت اول این مجموعه در مورد ایرانیهای مهاجر در سوریه می آورند:” آن ها در ابتدا بیش تر جذب گروه سلفی جهادی «جبهه النصره» می شدند ولی پس از جدایی «داعش» از این گروه در اوایل سال ٢٠١٤، ایرانی ها بیش تر جذب گروه «ابوبکر بغدادی» شدند.”

ج: همه ی ما و حتی دشمنان دوله هم می دانند که جبهه النصره توسط ابوبکر بغدادی درست شد و جولانی یکی از سربازان ابوبکر بغدادی در خاک سوریه بود که کل هزینه های آن هم توسط دوله تأمین میشد . حالا اگر یک سرباز از فرمانده خود سرپیچی کند و گروهی از سربازان را با خود جدا کند در این صورت او از فرمانده جدا شده یا فرمانده از او جدا شده ؟  تمام دوستان و دشمنان دوله می دانند که جولانی دچار خیانت شد و از آن جدا شد .

مسلمان نیازی به دروغ و تحریف واقعیتهای تاریخی ندارد و اسلام هر گز با دروغ به پیش نرفته است و نمی رود. کل قرآن و سنت را زیر و رو کنی تنها یک دروغ هم در آن پیدا نمی کنی . چه نسبت به فرعونها باشد چه نسبت به مسلمین مخالف و…

  • در قسمت دوم همین مجموعه می آورند: ” بعد از جدا شدن داعش و جبهه النصره از یک دیگر، ایرانیان طرفدار القاعده نتوانستند در مناطق تحت کنترل دولت اسلامی عراق و شام باقی بماند چون داعش اجاره فعالیت آزادانه را به هیچ گروهی نمی داد و همه باید به بغدادی بیعت می دادند. کسانی هم که حاضر به دادن بیعت نبودند را تکفیر و خون‏شان را حلال می کرد.”

ج:  همیشه گفته اند که دروغگو حافظه ی ضعیفی دارد ، در این بخش می گوید که داعش و جبهه النصره از هم جدا شدند ، فراموش کرده اند که در قسمت اول گفته بودند:جدایی «داعش» از این گروه” . در هر صورت دروغ آشکار دیگری که همیشه دشمنان دوله نشر داده اند را دوباره تکرار می کنند و آن اینکه دوله همه را مجبور به بیعت می کرد . همه ی ما می دانیم که این دروغ آشکاری است که کسی هنوز نتوانسته است آن را ثابت کند . همین الان هم گروههایی چون جیش خالد بن ولید وجود دارند که به دوله بیعت نداده اند و هنوز وجود دارند . این دروغ باعث جذب بسیاری از جوانان به دوله شده است . علاوه بر آن دارودسته ی فتاحی به این دروغ و تهمت آشکار بسنده نمی کنند و در کمال تعجب می گویندهر کسی به دوله بیعت نمی داد دوله آنها را تکفیر می کرد و خونشان را حلال می کرد .!!! باور کنید این دروغ شاخدار به اندازه ای تنفر آمیز و آشکار است که شایسته ی آن است که از طرف کفار آشکاری چون یهود و سکولاریستها و نصارا و سایر کفار گفته شود نه مسلمانی که ادعای پیروی از رسول الله صلی الله علیه وسلم دارد و به قیامت خود اهمیت می دهد.

در قسمت سوم و آخر همین مجموعه می گوید : ” این گروه در رمضان ٢٠١٦ از انصار جدا شدند و به جبهه النصره بیعت دادند…. این حرکت با هدف فعالیت بعنوان فرع القاعده ایرانی از انصارالاسلام جدا شده و به جبهه نصره بیعت داده است .”

ج: در این دروغ آشکار هم چند نکته قابل توجه است:

  • گروه جولانی جهت فریب اعضای خود و جلب مهاجرین و توجیه خیانت خود به دوله ابتداء اعلام کرد که به القاعده بعیت داده است و الظواهری ساده لوح هم این خیانت آشکار او را تحت عنوان بیعت پذیرفت، اما جولانی پس از مدتی که از جنگ روانی ناشی از خیانتش به دوله گذشت  و به اصطلاح آبها از آسیاب افتاد بیعت خودش با الظواهری را نیز شکست و الظواهری رسما او را خائن نامید . کسانی که فریب جولانی را خورده بودند و خیال می کرند جولانی در بیعتش با القاعده صادق است و به او پیوسته بودند پس از این خیانتش از او جدا شدند و گروه مجزائی تشکیل دادند اما چند مدت پیش همه دیدیم که همین گروه جولانی که دارودسته ی فتاحی به او بیعت داده اند به همین اعضای القاعده هم رحم نکردند و همه را اسیر کردند و در خیانت و غدر کار را به جایی رساندند که صدای ابومحمد مقدسی و ابوقتاده را هم درآوردند .

کانال ابومحمد مقدسی نوشته است؛ اگر خبر این انشقاق از جماعت جولانی و مصادره سلاح و عتادشان از آنها صحت داشته باشد پس👈تف 💦کنید به چهره‌ی اونایی که ادعای توخالیِ جهاد امت می کنند ‼️

دارودسته ی فتاحی خیال می کند برای فارس زبانهایی دروغسازی می کند که از هیچ چیزی خبر ندارند تا مثل جولانی خائن عده ای را با نام القاعده و و ادعای توخالی جهاد به خود جذب کند و فریب دهد .  به نظر شما شایسته است که یک مسلمان تا این اندازه دروغگو و حیله گرباشد؟ آیا هدف وسیله را توجیه می کند؟ این را از قرآن آموخته اند یا از سنت یا از سلف صالح این امت یا از خائنینی چون جولانی که با دین و خون و ناموس و وطن مسلمین تجارت می کنند؟

  • مدعی هستند که اینا شاخه ی القاعده ی ایران هستند و… . اولا القاعده ی الظواهری از کسانی چون القاعده ی هند بیعت می گیرد که اصلا وجود نداشته و ندارد حالا چگونه دارودسته ی فتاحی شاخه ی القاعده شدند و کسی خبر ندارد؟ این دروغ هم شایسته ی آن نیست و ارزش آن را ندارد که به ان بپردازیم، اما فاجعه ی این دروغ زمانی انسان را متعجب می کند که دارودسته ی فتاحی به همراه گروه جولانی در حال سرکوب طرفداران القاعده در سرزمینهای تحت تسلط خود هستند . و علاوه بر آن الظواهری دارودسته ی جولانی را خائن نامیده است .

شما هم تعجب کردید؟ جای تعجب هم دارد. یعنی گروهی به اصطلاح جهادی می تواند تا این اندازه دروغگو و عوام فریب باشد؟

 

در بخش دیگری از همن قسمت سوم می گویند: ” حرکت مهاجرین اهل سنت ایران در دایره گروه های سلفی جهادی جای می گیرد و به لحاظ فکری، بیش تر به گروه هایی هم چون القاعده، انصار اسلام و جبهه النصره(القاعده سوریه) شبیه است.”

ج: اگر ما کسانی چون عبدالله عزام رحمه الله و اسامه بن لادن رحمه الله را نمونه ی سلفی های جهادی بدانیم بدون شک اینا ارتباطی به سلفیت جهادی ندارند . چون اسامه بن لادن رحمه الله دشمن سرسخت آمریکا و ناتو بود، اما دارودسته ی جولانی که گروه فتاحی به آن بیعت داده اند از طریق ترکیه در مسیر اهداف آمریکا وناتو در حال جنگ هستند . همین الان هم با گروههای متحد ترکیه(ناتو) و حزب مزدوران اوجالان pkk (آمریکا) در حال جنگ نیستند . گروه جولانی هم اکنون یکی از متحدین ناتو از کانال حکومت طاغوتی و سکولارترکیه شده است . مگر همه نمی بینیم که در اطراف ادلب و سایر مناطق تحت کنترل دارودسته ی جولانی چه می گذرد؟

اهل سنت ایران نباید اجازه دهند جولانی خائن از خودش برای آنها فتوکپی بگیرد و نباید اجازه دهند همان بلائی که جولانی خائن بر سر ملت خود آورده بر آنها آورده شود .  سکوت در برابر چنین خائنینی خیانت به دین الله و بندگان الله می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید