شبکه ی ماهواره ای «نور» در خدمت اهل سنت یا دشمنان اهل سنت و دین سکولاریسم؟

شبکه ی ماهواره ای «نور» در خدمت اهل سنت یا دشمنان اهل سنت و دین سکولاریسم؟

به قلم: ناصر مریوانی

در طی این چند سال گذشته ما شاهد مصاحبه های مختلفی از شبکه های ماهواره ای چون نور و کلمه از دشمنان سرسخت مسلمین و بخصوص سکولاریستهای کافر و مرتدی چون عمر ایلخانی زاده رهبر حزب کمونیستی کومله زحکمتشان کوردستان و رضا پهلوی سکولار و ضد قانون شریعت الله و همچنین اخیرا مصاحبه با خالد عزیزی رهبر حزب سکولاریستی دموکرات کوردستان ایران بوده ایم .

برای کسانی که عمر ایلخانی زاده رهبر کمونیستهای کومله را نمی شناسند فقط کافی است که بدانند این حزب جنایتکار دهها عالم اهل سنت را تنها به جرم اسلام و مسلمان بودن به قتل رسانده است و سالهای سال به همراه حزب دمکرات کردستان ایران برای صدام حسین بعثی مزدوری کرده و باعث مرگ هزاران کورد اهل سنت شده اند . عمر ایلخانی زاده در برنامه به عبارت دیگر بی بی سی فارسی به صراحت اعلام داشت که ما با رژیم صدام حسین دوستی و ارتباط نزدیکی داشتیم و این را مخفی نمی کنیم!

عکسهای خالد عزیزی با مقامات اسرائیلی هم که بر کسی پوشیده نبوده و نیست . این سکولاریستهای کافر و مرتد به صراحت بر علیه تمام نمادهای شریعت الله در همین شبکه های صحبت می کنند . آنها به بهانه ی حجاب، ممنوعیت احزاب کمونیستی و هم جنس بازی و ممنوعیت شراب خوری و غیره تحت شعار آزادی و دموکراسی به حکومت شیعه مذهب ایران حمله می کنند . یعنی انها در اساس با قانون شریعت الله مشکل دارند و برایشان فرق نمی کند که این قانون توسط حکومت شیعه مذهب ایران اجرا شود یا توسط طالبان یا توسط دوله یا توسط هرکسی باشد .

بدون شک این شبکه ها که به ناحق خودشان را به اهل سنت وصل کرده اند بلندگوهای جنگ روانی رژیم فاسد آل سعود بر علیه کل اهل سنت هستند که به بهانه ی مبارزه با حکومت شیعه مذهب ایران تیشه به ریشه ی اهل سنت می زنند و به صورت تدریجی باورهای سکولاریستی را در میان اهل سنت تبلیغ می کنند . اینها دارودسته ی منافقین و سکولارزده هایی هستند که جهت حفظ ایمان باید از انها «حذر» کرد . وَإِذَا رَأَیْتَهُمْ تُعْجِبُکَ أَجْسَامُهُمْ وَإِن یَقُولُوا تَسْمَعْ لِقَوْلِهِمْ کَأَنَّهُمْ خُشُبٌ مُّسَنَّدَةٌ یَحْسَبُونَ کُلَّ صَیْحَةٍ عَلَیْهِمْ هُمُ الْعَدُوُّ فَاحْذَرْهُمْ قَاتَلَهُمُ اللَّهُ أَنَّى یُؤْفَکُونَ ‏ (منافقون/۴)

هنگامی که ایشان را می‌بینی، پیکر، و سیمایشان تو را می‌گیرد و به شگفت می‌آورد ( و به خود می‌گوئی: چه انسانهای باوقار و برازنده‌ای ! ) و هنگامی که به سخن درمی‌آیند ( به علّت حلاوت کلامشان ) به سخنانشان گوش فرا می‌دهی.  ( با وجود این جذبه سیما و گیرائی گفتار) آنان انگار تخته‌هائی هستند که (بر دیوار) تکیه داده شده باشند ( بی‌جان و بی‌ایمان، هیکلهای توخالی، درونهای بی‌نور و صفا، نقشهائی بر در و دیوارها) . هر فریادی را بر ضدّ خود می‌پندارند و هر آوازی را به زیان خویش! آنان را دشمن بشمار و از ایشان برحذر باش . خدایشان بکُشاد ! چگونه ( از حق ) برگردانده می‌شوند ( و منحرف می‌گردند؟ ! ).‏

دیدگاهتان را بنویسید