اخوان الشیاطین و رژیم فاسد آل سعود لیبی را تقدیم کفار سکولار جهانی کردند

اخوان الشیاطین و رژیم فاسد آل سعود لیبی را تقدیم کفار سکولار جهانی کردند

به قلم: ابوخالد کوردستانی

زمانی که انقلاب و جنگ فی سبیل آمریکا و ناتو و دین سکولاریسم قرار می گیره، زمانی که انقلابیون به طاغوتهای دست نشانده ی حاکم بر مسلمین چون آل سعود و ترکیه و امارات و غیره  دل می بندند و به آنها اعتماد می کنند در واقع به صورت مستقیم و غیر مستقیم در راه دین سکولاریسم قتال می کنند و نتیجه ی نهائی و ثمره ی تمام کشته ها و ویرانی ها در نهایت به جیب کفار سکولار جهانی و دین سکولاریسم می رود .

پس از آنهمه کشت و کشتار و آوارگی و از بین رفتن آنهمه ناموس و مال و خانه و کاشانه ی مسلمین، به پشتوانه ی سکولارزده های وابسته به اخوان الشیاطین (شاخه ی انحرافی اخوان المسلمین) و رژیم فاسد آل سعود، دولت فرانسه درنشست نیویورک در رابطه با لیبی می گوید لازم است امنیت لیبی را بگیریم و مردم لیبی باید با کشورهای دیگر همکاری داشته باشند. نماینده کویت نیز ضمن تائید سخنان طرف فرانسوی اش می گوید لازم است با هیئتی از کشور ها انتخابات برگذار شده و پایبندی به قوانین سازمان ملل نیز واجب است.

این ثمره ی تفرق و جنگ داخلی میان مسلمین و ثمره ی جهاد فی سبیل آمریکا و سایر کفار جهانی و ثمره ی دل بستن به طاغوتهای محلی است که در نهایت باید کفار سکولار جهانی برای مسلمین تصمیم بگیرند و مشرکین سکولار برای مسلمین قانون و برنامه ی زندگی تعیین کنند .

 

1 دیدگاه دربارهٔ «اخوان الشیاطین و رژیم فاسد آل سعود لیبی را تقدیم کفار سکولار جهانی کردند»

  1. من تازه به سایتتون اومدم. ولی مطالب کمی با هم متفاوتن. برادر همه مسلمانیم اون وقت یه شخصی اشتباه میکنه بهش گوشزد کنیم وراهنمایش کنیم

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید