ازجمهوری کارتونی قاضی محمد در مهاباد تا نمایش خودگردانی مزدوران اوجالانpkk در شمال سوریه

ازجمهوری کارتونی قاضی محمد در مهاباد تا نمایش خودگردانی مزدوران اوجالانpkk در شمال سوریه

به قلم: هیمن مهابادی

ماموستا ابوحمزه المهاجر هورامی  حفظه الله می گوید: «کوردهای مسلمان به قدر کافی خوابیده اند، وبیش ازحد برده گی کفار سکولار جهانی و مرتدین سکولار محلی را پذیرفته اند و در راه این کفار قربانی داده اند که ارتباطی به آنها و دین اسلام نداشته ، وقت آن است بیدار شوند وپنجه ظلم را بشکنند»

 

تاریخ واضح و روشن به ما نشان می دهد که قاضی محمد مرتد به سفارش استالین اولین حزب ارتدادی را در کوردستان تشکیل داد و به دنبال آن سوسیالیستهای شوروی به راحتی به دلیل گرفتن امتیاز نفت شمال او را فروختند و چون از حمایت مردمی برخوردار نبود بدون کوچکترین مخالفتی از طرف مردم و بلکه به درخواست مردم کوردستان در جلو چشمهایشان اعدام شد .

به دنبال این سناریو ما شاهد تکرار سناریوهای مشابه از طرف بازماندگانش چون حزب دمکرات کردستان ایران و کومله و پارتی و یکیتی و غیره بوده ایم که نوبتی برای کسانی چون صدام حسین و ترکیه و آمریکا و روسیه مزدوری کرده اند و در نهایت سرنوشتشان بهتر از قاضی محمد مرتد نبوده است. نمونه ی تازه ی آن از دست دادن بیشتر از ۵۰درصد خاک کوردهای عراق همچون کرکوک و خانقین و توزخورماتو و مخمور و… در عرض چند ساعت توسط حشد شعبی عراق و با هماهنگی و چراغ سبزآمریکای سکولار بود .

نمونه ی تازه ی آن هم حملات اخیر حکومت سکولار ترکیه به عفرین و مناطق تحت کنترل کوردهای کافر و مرتد حزب کارگران اوجالان است که روسیه ی سکولار آنها را به قیمت انتقال لوله ی نفت و گاز از خاک ترکیه به دریای مدیترانه فروخت و آمریکای سکولار هم میدان را برای کشتار آنها خالی کرده است. این سکولاریستهای کافر و مرتد محلی از زمان قاضی محمد مرتد تا کنون حکم دستمال توالت را برای قدرتهای سکولاریستهای جهان داشته اند که پس از پایان یافتن کار اشغالگران به دور ریخته شده اند. کسی یافت نمی شود که دستمال توالت را پس از اتمام کارش نزد خود نگهدارد .

پس از سفر “حلوصی آکار” رئیس ستاد ارتش سکولار ترکیه به مسکو، وزارت دفاع ترکیه اعلام کرد که عملیات علیه جدایی‌طلبان با هماهنگی روسیه قطعا انجام خواهد و رایزنی‌ها بر سر زمان آغاز عملیات ادامه دارد. به دنبال آن نیروهای پشتیبانی “درع فرات” برای همکاری نظامی با ارتش سکولار ترکیه به سمت منطقه “عفرین” حرکت کردند. هماهنگ با این ، روسیه هم تمام نیروهایش را از منطقه عفرین و سایر مناطق تحت کنترل مزدوران اوجالان در شمال حلب خارج کرد.

حکومت سکولارترکیه عملیات “سپر فرات” را برای مقابله با چریک‌های حزب کارگان اوجالان در سوریه شروع کرد، اما باتوجه به برخورد با مصالح روسیه و آمریکا، ناچار به توقف و بسنده کردن به مناطقی که از دست نیروهای دوله گرفته بود، گردید .

به شیوه‌ای که آمریکای سکولار نیروهای خود را در شمال “منبج” مستقر کرد تا نیروهای سکولارترکیه نتوانند به داخل شهر منبج وارد شوند و روسیه ی سکولار هم برای جلوگیری از امتداد حکومت سکولارترکیه به جنوب منبج اقداماتی انجام داد، همچنین روسیه ی سکولار پایگاه‌های خود را در شرق عفرین قرار داد تا مانع از کامل شدن عملیات نظامی حکومت سکولار ترکیه در آن مناطق شود. اما معاملات پشت پرده طبق روال عادی آن در طول تاریخ در نهایت مزدوران خائن به ملت و دین را در معرض فروش و مبادله قرار داد .

آمریکای سکولار و روسیه ی سکولار خوب میدانند که مناطق “عفرین” اهمیتی ندارد و چیزی که آینده منطقه را مشخص میکند شرق سوریه است، به همین خاطر درخواست روسیه از مزدوران سکولار حزب کارگان اوجالان پ.ک.ک، بازگرداندن مناطق نفتی یا بیشتر آن به نظام اسد است. این چیزی است که حتی اگر جدایی‌طلبان هم بخواهد اجازه آن را ندارد چون آن منطقه دست نیروهای تحالف است و در غیر اینصورت قربانی نزاع و اختلافات آمریکا و روسیه میشود.

همچنین جدایی‌طلبان به روسیه اعلام کرده‌اند که حاظرند تا مناطق شرق حلب و منطقه عفرین را که در دست دارد به نظام بشار اسد واگذار نماید، اما روسیه شرق فرات را میخواهد و وجود ترکیه در عفرین دلالت دارد بر چراع سبز روسیه به او و اینطور دیده میشود که حضور رئیس ستاد ارتش ترکیه در روسیه برای رسیدن به چیزی مکتوب  شده است. همچنین برای اجازه گرفتن جهت استفاده از آسمان عفرین و حرکت جنگنده‌های ترکیه در آن.

روسیه ی سکولاراین نقشه را می کشد که ابتدا حکومت سکولارترکیه را وارد درگیری با مزدوران سکولار حزب کارگان اوجالان پ.ک.ک نماید، سپس نیروهای سکولار بشار در تمام مناطق مزدوران سکولار حزب کارگان اوجالان پ.ک.ک اقدام به عملیات نمایند ، مخصوصا اگر اینکه مزدوران سکولار حزب کارگان اوجالان پ.ک.ک دچار اشتباه شود و از مناطق تحالف اقدام به هجوم به نیروهای حکومت سکولار ترکیه بنماید باعث میشود که عملیات ترکیه در عفرین تبدیل به عملیات همه جانبه ضد مزدوران سکولار حزب کارگان اوجالان پ.ک.ک از سوی ترکیه و نظام سکولار بشار شود.

این همان سرانجامی است که مزدوران سکولار حزب کارگان اوجالان پ.ک.ک همچون قاضی محمد مرتد باید انتظارش را بکشند و مزد حماقتها و مردم فروشی ها و قربانی کردن کوردها در راه اهداف دشمنان سکولار ملت کورد را دریافت کنند .  تنها تفاوت آنها با قاضی محمد مرتد ممکن است این باشد که نابود نشوند بلکه در جای دیگری و برای ضربه زدن به منافع ملت مسلمان کورد و به کار گرفته شوند و در جای دیگری آنها را به بازی بگیرند و در جای دیگری خون جوانان فریب خورده ی کورد را در راه اهدافشان خرج کنند .

پس از حملات توپخانه‌ای چند روز اخیر ارتش سکولار ترکیه به مواضع مزدوران سکولار حزب کارگران اوجالان  ، سرانجام در ۲۰/ژانویه رجب طیب اردوغان، رئیس‌ جمهور سکولار ترکیه اعلام کرد که ارتش ترکیه با همکاری ارتش آزاد سوریه (درع فرات) عملیات نظامی را تحت عنوان شاخه زیتون (اشاره به حفظ امنیت ترکیه) در “عفرین” آغاز کرده‌اند.

جنگنده‌های حکومت سکولار ترکیه با چراغ سبز روسیه پشتیبانی هوایی نیروهای ارتش آزاد را برعهده دارند و طبق اعلام ارتش ترکیه، تاکنون ۱۰۸ بار مواضع مواضع مزدوران سکولار حزب کارگران اوجالان  را بمباران کرده‌اند. پیش از این کنترل آسمان “عفرین” در دست روسیه بود، اکنون روسیه اعلام کرده‌ است که برای حفظ امنیت سربازانش، به نیروهای روسی دستور عقب‌نشینی از “عفرین” را صادر کرده است.

کوردهای کافر و مرتد حزب کارگران اوجالان به خوبی میدانند که آنها از حمایت مردمی برخوردار نیستند و اینهم می دانند که تنها با پشتوانه ی هوایی و زمینی بلای ۷۰ کشور دنیا توانستند کوبانی را حفظ کنند و  پیشرویهائی در خاک سوریه داشته باشند . یعنی ابتداء با حملات هوایی و موشکباران ۷۰ کشور جهان منجمله ترکیه و آمریکا و اردن و عربستان و امارات و…. منطقه خالی از سکنه می شد و بعد اینها با خیال راحت وارد آن مناطق می شدند . در این صورت اینها به خوبی واقعیت خودشان را می دانند هر چند که در رسانه هایشان طبق معمول دروغهایی را منتشر کنند .

ویزی حجازی از رهبران برجسته ی مزدوران اوجالان (پ.ک.ک) که از اعزاز فرار و خود را تسلیم نیروهای مخالف سوریه و متحد حکومت سکولار ترکیه و آمریکا کرده است، گفت: کسی فریب نمایش های رسانه ای پ.ک.ک را نخورد، ترکیه چند مدت بعد از آغاز عملیات در عفرین خواهد بود.

برای به تأخیر انداختن این نابودی سریعشان همزمان با شروع شدن عملیات تصرف  «عفرین» توسط سکولاریستهای ترکیه و متحدین کورد و عربش، حزب مزدوران اوجالان در مناطق مختلف دست به دستگیری برخی از اهالی منطقه نموده اند، همچنین از چند روز گذشته از خروج شهروندان جلوگیری نموده اند و از مردم به عنوان سپرهای انسانی استفاده می کنند و آنها را تهدید کرده‌اند که در صورت خروج، املاکشان را مصادره خواهند کرد. استفاده مزدوران حزب کارگران اوجالان  از غیرنظامیان به عنوان سپر انسانی، باعث شده است که علی‌رغم اعلام ارتش سکولارترکیه مبنی بر هدف قراردادن مواضع، پناهگاه و انبارهای سلاح مزدوران حزب کارگران اوجالان، طی این بمباران‌ها، تعدادی از غیرنظامیان زخمی شوند. “درع الفرات” ادعا می‌کند که  تعدادی از چریک‌های حزب کارگران اوجالان در نزدیکی شهر “مارع” خود را تسلیم این نیروها کرده‌اند.

فرمانده ی نیروهای حکومت سکولاریست ترکیه اعلام کرده است که ؛ عملیات عفرین (سیف الفرات – -شمشیر فرات) از طریق محاصره ی منطقه با نیروهای درع الفرات “سپر فرات” (غالبا ارتش آزاد) و پوشش هوایی انجام خواهد شد.

در برابر این حملات ارتش سکولار ترکیه به سکولاریستهای حزب کارگران اوجالان مسیلمه  ی کذاب معاصر کوردها، این مزدوران پری شب گذشته… در پی حملات توپخانه‌ای از “عفرین” به بیمارستان‌های روانی و زنان و زایمان در شهرستان “اعزاز” در حلب، دست‌کم ۱۲ نفر از بیماران روانی و زنان در حال وضع حمل و زائو را مجروح کردند که حال بعضی از آنها به همراه اطفالشان وخیم اعلام شده است .

برادران و خواهران گرامی همه ی ما می دانیم که جنگ سکولاریستهای کورد از زمان قاضی محمد مرتد تا کنون با کفار سکولار و اشغالگر خارجی جنگ بین سکولاریستها با هم بوده است و ارتباطی به ملت مسلمان کورد ندارد ، بلکه ملت مسلمان کورد با تبلیغات ریاکارانه و دروغین سکولاریستها تنها قربانی و هیزم این جنگ بوده اند. آنچه برای کوردهای مسلمان باقی مانده است قربانی شدن و ویرانی و آوارگی و بیچارگی بوده است .  آیا قرار نیست ملت کورد بیدار شوند و یک بار برای همیشه لگد جانانه ای به این سکولاریستهای جنایتکار و مردم فروش و وطن فروش بزنند؟

 

2 دیدگاه دربارهٔ «ازجمهوری کارتونی قاضی محمد در مهاباد تا نمایش خودگردانی مزدوران اوجالانpkk در شمال سوریه»

  1. بیش از ٣٠٠٠ مسلمان کورد و عرب ستم‌دیده سوریه در زندان‌ها و سیاه‌چاله‌های گروهک ملحد پ.ک.ک. در اوضاع بسیار نامناسب و هولناک به‌سرمی‌برند.

    پاسخ
    • این گروه آلت دست”صلیبیون” در جنگ با اسلام است.. الله اینها را نابود کند و زندانیان را آزاد سازد آمین

      پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید