آنچه ترشیده ی شبکه ی کلمه از انقلاب تونس برای ملت ایران توصیه می کنن؟

آنچه ترشیده ی شبکه ی کلمه از انقلاب تونس برای ملت ایران توصیه می کند؟

به قلم: ناصر الکوردی

مصاحبه ی این شبکه های فارسی زبان وابسته به رژیم فاسد آل سعود چون کلمه و نور و … با سکولاریستهای مرتد کومله ها و دموکراتها و سایر سکولاریستها بر همه روشن شده و همچنین همه می دانند که اینها هدفی جز تبلیغ سکولاریسم و دموکراسی سکولاریستی ندارند. اخیرا ترشابی ترشیده ی شبکه ی فارسی زبان کلمه ی وابسته به رژیم فاسد آل سعود به ایرانیان سفارش کرد که ملت ایران باید خواهان انقلابی مثل تونس باشند و…

جالب است بدانید که انقلاب مردم مسلمان  تونس توسط اخوان الشیاطین آن کشور به رهبری غنوشی دزدیده شد . از اقدامات این انقلاب مصادره شده  توسط اخوان الشیاطین بستن ۸۰ مسجد در یک نوبت بود و اخیرا جریان‌های ضد اسلامی  در تونس دامنه فعالیت آن‌ها حتی به تعطیلی رادیو قرآن این کشور هم رسید . کاری که استعمار گران و طاغوتهای سکولار نتوانسته بودن نسبت به مساجد و قران انجامش دهند انقلاب دزدیده شده توسط اخوان الشیاطین و مزدوران دین فروش آن را انجام داد .
گفتنی است، چندی پیش فعالیت‌های شبکه رادیو قرآن تونس به دلیل نداشتن مجوز قانونی متوقف شد و تجهیزات و ممتلکات آن از سوی نیروهای امنیتی این کشور مصادره شد.

از جمله امور نادر که در تونس اتفاق افتاد و شاید در دیگر کشورها در هزار سال یک بار هم اتفاق نیفتد این است که در تونس رادیو «شمس اف ام» که اولین امواج صوتی را برای حمله به مساجد و ساخت و ترمیم آن‌ها ارسال کرد، اکنون برای ایجاد اولین رادیوی مخصوص همجنسگرایان در جهان عرب اقدام کرده است.
بنا بر گزارش‌های رسیده، هلند سرمایه‌گذار و حامی راه‌اندازی رادیو همجنس‌گرایان در تونس بوده و هانس وان فولتن دیسولت، سفیر هلند در تونس در صفحه شخصی خود در توئیتر، حمایت کشورش از راه‌اندازی این رادیو را اعلام کرده است.

این همان چیزی است که امثال ترشابی ترشیده  در شبکه های وابسته به رژیم فاسد آل سعود قصد دارند برای مسلمین ایران به صورت عام و اهل سنت به صورت خاص به ارمغان بیاورند. قانونی کردن هم جنس بازها باز ار دستاوردهای اخوان الشیاطین تونس و ترکیه بود. کدام مسلمانی حاضر است به چنین خفتی راضی شود. اینها  هرگز حرفی از قانون شریعت الله و حکومت اسلامی نمی زنند و تنها مردم را به سکولاریسم و دموکراسی سکولاریستی و بی بندوباری و فاحشه گری دعوت می کنن .

اهل سنت نباید فریب این الرویبضه و دین فروشان را بخورند، فقط کافی است که دقت کنند اینها به چه چیزی دعوت می کنن؟ آیا به قانون شریعت الله و تشکیل حکومت اسلامی تمرکز دارند یا به حمایت از کفار و دشمنان اسلام و ملت ما؟

7 دیدگاه دربارهٔ «آنچه ترشیده ی شبکه ی کلمه از انقلاب تونس برای ملت ایران توصیه می کنن؟»

 1. ۱-باطل که معلومه .
  مثلا بشخصه کسب رو ندیدم که بره نصرانی بشه (البته هستن احمق هایی که میرن و نصرانی میشن ولی تعدادشان حقیقاتا کم هست و کسایی که نصرانی میشن بیشتر به خاطر به خاطر ویزا و پول و… که فرقی نمیکنه همش کفره ) .
  اما چیزی که مردم رو بسیار تهدید میکنه کسایی هستن که بخشی از حق رو میگن و بخشی از باطل رو میگن ، این افراد شر و فتنه یشان بسیار هست .
  مثلا شبکه های نور و کلمه و وصال و توحید در مورد توحید در دعا کردن خوب حرف میزنن و حق رو میگن اما در مورد تحکیم شریعت بسیار کم و یا در برخی شبکه ها اصلا حرف نمیزنن و در مورد کفر به طاغوت بشخصه که چند سال این شبکه ها رو دنبال میکردم ندیدم کلمه ای درمورد تکفیر طواغیت که به قرآن و سنت حکم نمیکنن حرف بزن .

  پاسخ
 2. .
  ۲-
  و در مدتی اینقدر کفریات از این شبکه ها شنیدم ( مثلا مهمان های کافری که داشتن یا جائز قرار دادن انتخابات ورای گیری و خوارج خواندن کسایی که اردوغان علمانی رو تکفیر میکنن توسط ملازاده در شبکه توحید و همینطور رحمت فرستادن به طاغوت سابق عربستان عبدالله، توسط ملازاده و …) که مجبور شدم که این شبکه هارو حذف کنم .
  چرا که به راستی کفر و ایمان در شخصی جمع نمیشن و ضرر این شبکه ها از نفعش بیشتر هست .
  اما باید بگم که در زمینه توحید دعا خوب کار کردن و عقیده کفری رو واقعا منفجر کردن .(اما بازم متاسفانه در این شبکه ها کفر ها و تهمت ها و ضد جهاد بودن رو میشه به کثرت دید)

  پاسخ
  • در مورد بحث با فرق مختلف توانایی بالایی دارند؛ ولی اهلسنت عالم کم ندارد که با فرق باطل مناظره کند! اینها دارند تبلیغ دموکراسیت و وطنیت میکنند(مخصوصا در جریان اعتراضات اخیر) و این بر کسی که ماهواره دارد پوشیده نیست؛
   اما جای تعجب اینست که همین ها در همین ماهواره خودشان فتوا دادند که دموکراسی کفر است؛

   (یه مثال کوتاه: ابوماریه ویندوز در که قبلا در دولت اسلامی بود جوگیر شد و گفت هرکس به دارالکفر برود کافر است و به قدرت الله خودش به دارالکفر فراری شد!)

   نمیدانم اهل غلاه و ارجاء امروزی چرا اینطور شده اند و با اذهان مردم بازی میکنند و کماکان عقاید و فتواهای خود را عوض میکنند!!!

   پاسخ
 3. در زمان خطر ناکی هستیم بسیار خطرناک،حواسمان باشد که پیرو دجال های کوچک این زمانه نشیم و بت درست نکنیم هر کس کفری گفت و یا انجام داد در صورت نبود مانع تکفیرش کنیم و نگیم که چون ادم مشهوری هست نمیشه تکفیرش کرد یا شرم کنیم که تکفیرش کنیم و جرائت تکفیر کردن نداشته باشیم .
  به این فکرکنیم که اون شخص از خدا نمیترسه و کفر میکنه پس من چرا باید خجالت بکشم تکفیرنکنم؟!!

  پاسخ
 4. شبکه کلمه چرا داره از معترضین حمایت میکنه؟ خیلی از معترضین(نه همشون) اسلام رو قبول ندارن..
  مگه هرکی دشمن دشمن شماست دوست شماست؟

  این اشتباهه چون ممکنه دشمن دشمن شما بدترین دشمن خود شما هم باشد!
  مراقب باشین تو هچل نبوفتین شبکه کلمه ای ها..

  )از ما گفتن بود! اگه فردا پس فردا این ملحدین(دو درجه بدتر از سکوولار) بیاد رو تخت قدرت از ترامپ هم بدتر میشه…
  چرا اینقدر نگاه صفر تا صدی داره شبکه کلمه…والا؟
  اصلا چیکار سیاست ایران داره شبکه کلمه باید کاری کنه همه چی به نفع سنی ها باشه نع به ضررشون!!!
  شبکه کلمه باید روی مذهب شیعه تمرکز کند.
  یکی بهش زنگ بزنه اینو بگه

  پاسخ
 5. بهش بگه که شیعه رو نقد کن چیکار این کارا داری مردم رو به سمت مشتی نژادپرست هدایت نکنه..
  والا بخدا شبکه کلمه رو دوس دارم ولی دیگه داره زیاده روی میکنه ها!!

  پاسخ
 6. شیخ بی کتاب!
  سال اول طلبگی کتاب های زیادی از علما را مطالعه میکردم.تقریبا بیشتر علما دارای اثر و کتابی بودند.اما هرچه گشتم و گشتم کتابی از مولانا عبدالحمید یا همان شیخ الاسلام پیدا نکردم.جالب بود برایم،مگر میشود کسی شیخ الاسلام باشد و کتابی نداشته باشد؟ چند وقت قبل نیز یکی از طلبه ها به من گفته بود که شیخ الاسلام وقتی کتاب « حجه الله البالغه» را درس می دهد باب اجتهاد را که مطالب سخت و سنگین دارد حذف کرده و تدریس نمی کند. چند مدت پیش نیز وبلاگ “حفظ و نشر آثار و دست نوشته های علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان” به آدرس http://sb-olama.blogfa.com که نام کتب و آثار علما را در وبلاگش معرفی میکند در پیامی اعلام کرد از بیشتر علمای استان به جز مولانا عبدالحمید کتاب و اثری یافت شده است و همچنین در خواست کرده بود اگر کسی کتابی از ایشان یافت کرد برایش ارسال کند.امروز که بعد از گذشت چند ماه به وبلاگش سر زدم همانطور که حدس میزدم شیخ الاسلام ما هیچ اثری از خود ندارد…..
  مگر میشود یک شیخ الاسلام کتابی نداشته باشد!!!

  خودتان فکر کنید…..
  عبدالسلام بلوچ

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید