مزدوران حزب کارگران اوجالان pkk از مذاکره جهت فروش عفرین تا حمله به مساجد در اروپا

مزدوران حزب کارگران اوجالان pkk از مذاکره  جهت فروش عفرین تا حمله به مساجد در اروپا

به قلم: ابوخالد کردستانی

مزدوران کورد از قاضی محمد تا مصطفی بارزانی تا کومله ها و دموکراتها و اخیر بارزانی ها و طالبانی در اقلیم کوردستان عراق و در نهایت مزدوران وطن فروش و خائن اوجالان در کوردستان سوریه نمونه های بارز خیانت به دین و ملت و خاک و خون و ناموس ملت خود در تمام دنیا هستند .

اخیرا مشاهده کردیم که پایگاه‌های سربازی وابسته به مزدوران حزب کارگران اوجالان pkk در برخی شهرها اقدام به بازداشت جوانان دارای سنین بین ۱۸ تٱ ۳۳ سال، به استثنای دانش آموزان، نموده است تا آنان را به سربازی اجباری مجبور کند تا خون این جوانان را در راه اهداف آمریکا و سایر متحدین آمریکا خرج کند.

در برابر عملیات شاخه زیتون در شمال سوریه از طرف حکومت سکولار ترکیه روسیه از مزدوران حزب کارگران اوجالان pkk خواسته است که منطقه را تحویل نظام بشار اسد بدهند تا عملیات ترکیه پایان یابد .”سیامند ولات” یکی از بزرگ مزدور حزب کارگران اوجالان pkk اعلام کرد که در صورت لزوم سایر نیروهای خود را از دیگر مناطق تحت تصرف خود در سوریه به عفرین اعزام می شوند. از سویی دیگر آمریکا اعلام کرد عناصر پ.ک.ک/پ.ی.د حاضر در شمال شرق سوریه در صورت حرکت به سمت عفرین، حمایت آمریکا را از دست خواهند داد.

سرانجام مزدوران حزب کارگران اوجالان pkk  با روسیه و سوریه وارد مذاکرات شده اند تا عفرین را با وساطت روسیه به نظام سوریه بسپارند!! و در این وسط بازهم فصائل به اصطلاح انقلابی و مزدور ترکیه  همچون  مزدوران حزب کارگران اوجالان pkk مانند دستمال نظافت فقط مصرف شدند و به سطل آشغال ریخته شدند و خون مرده هایشان در راه  معاملات حکومت سکولار ترکیه و روسیه خرج شد!!

در کنار این بازی مزدوران حزب کارگران اوجالان pkk با خون و مال و ناموس کوردها و معامله ی آمریکا و ترکیه(نماینده ی ناتو) با خون و ناموس و مال کوردها و سایر به اصطلاح انقلابیون سوریه،  طرفداران حزب کارگران اوجالان pkk در اروپا به مساجد مسلمین حمله کردند و با توهین به مساجد مسلمین ماهیت ضد اسلامی خود را به نمایش گذاشتند .

سکولارهای جهانی چون آمریکا و روسیه و ناتو از کانال ترکیه از طریق مزدوران حزب کارگران اوجالان pkk به دین و وطن و ناموس و مال کوردها خیانت کرده اند اما این جانوران فاسد و احمق به مساجد مسلمین حمله و اهانت می کنن. این ماهیت کسانی است که عده ای از مسلمین فریب خورده از آنها حمایت می کنند .

 

2 دیدگاه دربارهٔ «مزدوران حزب کارگران اوجالان pkk از مذاکره جهت فروش عفرین تا حمله به مساجد در اروپا»

 1. اين احزاب كورد از اولش تا الان مزدور ، وخائن بودن .
  از زمان مصطفي بارزاني كه اولش نوكر شوروي بود بعد نوكر آمريكا شد .
  تا مسعود بارزاني و طالباني ملعون كه در جنگ صلیبی کفار رو یاری دادن و حزب pkkهم که نوکری اش برای شرق و غرب ، واضح هست .
  حقیقاتان کفار نوکری بهتر از احزاب کوردی نداشتن ازشون انداع استفاده رو میکنن ودر نهایت نه میزارن حکومت کوردی تشکیل بشه و نه متطقه ای دستشون بمونه .
  این نتیجه اطمینان به صلیبی ها و کفار هست خواری و ذلت .

  پاسخ
 2. من کاری به هیچ گروهکی ندارم . ولی آخه چجور کردی میره اروپا به مساجد مسلمانان حمله میکنه اینا یا کرد نیستن یا اکه کردن پس از همون ملحد پلحد های جوگیر سکس پرست هستن…

  ..اشک ادم در میاد یه مسجد تو کشور اروپایی راحته اونوقت یک احمق اینوری بره اونجا حمله کنه؟ واقعا متاسفم واسه همچین افکاری

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید