سرانجام جهاد فی سبیل ناتو از کانال ترکیه و مفتی های ناتو

 سرانجام جهاد فی سبیل ناتو از کانال ترکیه و مفتی های ناتو

به قلم: ابوخالد کردستانی

اخیرا ترکیه نماینده ی ناتو با همکاری گروه جولانی  وارد حومه ی ادلب شد . ورود این نیروها  در نتیجه یتوافقات و همکاریهای بین آمریکا و روسیه و ناتو بوده است. با آنکه با به بن بست رسیدن روند سازش آستانه معاملاتی بر سر فروش ادلب به عنوان یکی از سرنوشت سازترین مرحله ی جنگ در سوریه وجود دارد، هدف اولیه ی این همکاری و معامله فعلا بر سر نیروهای مزدور و خائن حزب کمونیستی اوجالانpkk اعلام شده است   که هم از طرف ترکیه به عنوان گروهی تروریستی شناخته می شود و هم از طرف آمریکا ارباب فعلی این گروه .

ناتو از کانال ترکیه جنگ زمینی خود در عملیات شاخه زیتون را با ۲۵۰۰۰نفر از مسلمان زاده هایی به پیش میبرد که متشکل از گروه ارتش آزاد و سایر مزدبگیرانی هستند که در قالب داوطلب وارد این معارک شده اند که مستقیما تحت کنترل سازمان اطلاعات MITترکیه عمل می‌کنند. از جمله این گروه ها .فیلق الشام، جیش النصر، جبهه الشامیه، احرار الشام، گردان‌های نورالدین زنگی، صقورالجابر، گردان سلطان مراد، گردان سمرقند، گردان  منتصر بالله، شاخه سلطان مراد، گردان سلطان محمد فاتح، گروه حمزه، طوفان شمالی، حزب گردان صلاح الدین و… هستند.”

در حمایت از جهاد فی سبیل ناتو از کانال ترکیه قبلا ابوبصیر طرطوسی فتواهای خودش رو صادر کرده بود، حالا نوبت رسیده به عبدالرزاق المهدی که به صراحت می گوید: “هرکس به ارتش ترکیه حمله کند یا از غلات است و یا هم جاهل و یا هم نوکر نصیری ها است!”

جهاد فی سبیل آمریکا و ناتو همان چیزی است که سالها پیش مسلمین به چنین خیانت آشکاری هشدار داده بودند، بدون شک همچنانکه پس از آنهمه خدمت و نوکری مزدوران کافر و مرتد حزب کارگران اوجالان pkk مسیلمه ی کذاب فعلی کوردها برای آمریکا و روسیه و… در نهایت بر سر آنها معامله شد و فروخته شدند باید منتظر بمانیم پس از اتمام کار چگونه به دارودسته ی جولانی و سایر مزدوران چوب حراج زده می شود.  این سرانجام هر خائن و سرانجام هر جاهلی است که ابزار دست دشمنان آشکار قانون شریعت الله می شود .

 

1 دیدگاه دربارهٔ «سرانجام جهاد فی سبیل ناتو از کانال ترکیه و مفتی های ناتو»

  1. ئەوەی لەو جەنگەی عەفرین دەتۆپێت هەردوو لایان بۆ جەهەننەمە
    چ لە كوردە مولحیدەكان بێت یان لە سوپای ڕیدەی توركی، هەردوولایان لە پێناو پەرستراوە باتڵەكانیان دەجەنگن
    هەر بەهۆی ئەو تاقیكردنەوانەشە مونافیقه کان كوفر و شیركی خۆیان زیاتر دەردەخەن
    داواكارین لە الله تعالی كافران ڕیسوا بكات لە هەموو شوێنێك و لەناویان بەرێت

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید