علت بله گفتن اهل سنت ایران در انقلاب ۵۷ و نه گفتن آنهابه اغتشاشات اخیر

علت بله گفتن اهل سنت ایران در انقلاب ۵۷ و نه گفتن آنهابه اغتشاشات اخیر

به قلم: ابوصلاح الدین الکوردی

می دانیم که در انقلاب سال ۵۷ بر علیه رژیم سکولار پهلوی عموم اهل سنت به صورت گسترده ای حضور فعال داشت.  علت حضور آنها در این انقلاب شعارهای اسلامی و محافظت از دین آنها در برابر سکولاریستهای کافر و بخصوص سکولاریستهای کمونیست و جنایتکار بود . یعنی انگیزه ی اصلی همراهی اهل سنت با شیعیان دفاع از دین و جنگ با دشمن مشترک آنها بود .

قبل از این هم شیعیان با اهل سنت کوردستان جهت جنگ با سکولاریستهای شوروی در زمان سنجر خان  متحد شده بودند و شیعیان تحت رهبریت اهل سنت متحدا با روسها وارد جنگ شدند حتی آنها را تا نزدیک پل منجیل در شمال تعقیب کردند .

واضح و روشنه که انگیزه ی اتحاد اهل سنت ایران و بخصوص کوردستان با شیعیان ایران در انقلاب ۵۷ محافظت از دینشان در ببرابر سکولاریستهای کافر و مرتد بود . اما در اغتشاشات اخیر حرکت به کدام سو بود ؟ دقیقا به سمت و سوی سکولاریسم .

به همین دلیل اهل سنت ایران با وجود تبلیغات گسترده ی سکولاریستهای کافر جهانی و منطقه ای و با وجود تبلیغات گسترده ی شبکه های مزدور وابسته به دستگاه آل سعود چون نور و کلمه و غیره  اهل سنت به تمام تبلیغات آنها جواب نه دادند .

 اهل سنت ایران با وجود تمام انتقاداتی که به شیوه های مدیرتی مسئولین محلی دارند، که اکثرا بومی هم هستند، با این وجود حاضر نشدند اجازه دهند که سکولاریستهای جنایتکار به رهبری آمریکا و دین فروشان خائن به رهبری دستگاههای تبلیغاتی آل سعود با احساسات قومی و مذهبی آنها بازی کنند و آنها را در مسیر اهداف خودشان خرج کنند . اهل سنت هرگز در راه کفر سکولاریسم و دموکراسی آن خودش را قربانی نمی کند.

 

4 دیدگاه دربارهٔ «علت بله گفتن اهل سنت ایران در انقلاب ۵۷ و نه گفتن آنهابه اغتشاشات اخیر»

 1. پیروان دیروز ملازاده امروز خود بتی هستند که مردم اون ها رو میپرستند .
  مثلا عبدالحمید زاهدان که دمکراسی که دینی غیر از اسلام هست رو صحیح میدونه و…

  پاسخ
  • علت رد کردن تفکرات مولوی عبدالحمید توسط اندیشمندان موحد اینست:
   -نه تنها به طاغوت کفر نورزید بلکه مردم را به سوی”سربازی و انتخابات” فرا خواند؛ و ایشان یکی از حامیان “حسن روحانیِ طاغوت”بود در زمان انتخابات!

   -ولاء با سران و بزرگان وعلماءِ شیعه که مردم را به سمت شرک بدعت وخرافه میکشانند”

   -دفاع از مرگ شخصی بنام ” باقر النمر” که شیعه ی متعصبی بود و دعوت به قمخ زنی و شرک وتوهین به امهات المومنین میکرد! “به نامه ایشان نگاه کنید”

   -ودفاع ایشان از دموکراسی”دفاع که هیچ ولی ایشان دعوت میدهد”

   -ایشان به نماز جنازه رفسنجانی “ظالمِ ایران” شرکت کرده .

   اما در آخر:

   ایشان جایزه صلح نوبل دریافت کردند.آیا دیده اید یکی از شیوخ اهلسنت که اهل انصاف است چنین جایزه ای از طرف “کفار حربی” داشته باشد؟؟

   پاسخ
 2. بعضی از اغتشاشگرا ((نه همشون چون بعضیا واقعا واسع اعتراض اومدن))خیلی دیو.ثن.. لیدر یکی ا همین اغتشاشاتگران مدیرهمون کانال تلگرامی قران سوزی هست. وحتی عده ای از همینا (نه همشون) بهشون گفتم چرا حجاب ممنوع بشه مگه شما زنت دیده بشه وسط جمع با پای لخت خوشت میاد؟ باورکنید والا میگفت لذت داره!
  اینا فقط وفقط واسه کاواره هاوس.ک..س آزاد توخیابون! اعتراض میکنن( البته همه معترضا مث این کافرا نیستن مثلا کردها سنی ها بلوچا مسلمونای دیگه که فقط وفقط بخاطر ازادی بیان و گرانی وازادی عقیده وفقر اومدن اعتراض) ..

  خلاصه من به معترضین بگم اولا اینها را (کافران) را از خودتان پالایش کنید
  دوما شما با این خبثا فرق دارید شما فرهنگ دارید اصالت دارید دین دارید ولی این ملحدا مشتی شیطان پرست یهودی هستن که واسه بت خودشون یعنی س..ک..س اومدن اعتراض..
  ازمدیریت بابت الفاظ زشت معذرت میخوام حرف دلمو زدم

  پاسخ
  • درسته خودمم دیدمشون اینقدر خر نیستیم که بفهمیم اینا چه کسافت هایی هستند و لی تو چه راهکاری داری برای براندازی جنایات حکومت اخوندی؟

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید