ماهیت گروههای مسلح جامعه ی اهل سنت سوریه و شیوخ دارالکفر نشین آنها

 ماهیت گروههای مسلح جامعه ی  اهل سنت سوریه و شیوخ دارالکفر نشین آنها

به قلم: ابوخالد کردستانی

متأسفانه گروههای مسلح سوری به صورت مستقیم یا غیر مستقیم هر کدام برای ارباب سکولار خارجی کار می کنند. گاه دیده می شود که چند گروه خاص در راستای منافع یک ارباب می جنگند اما باز بین خودشان هم سازگاری ندارند و هر از چند گاهی لوله ی اسلحه ها و فتواهایشان را به سمت همدیگر می گیرند .

به عنوان مثال همه می دانیم که ابوبصیر طرطوسی و هانی السباعی برای انگلیس و ناتو کار می کنند، در برابر جبهه ی جولانی هم باز از کانال ترکیه همان وظیفه را در قالب دیگری انجام می دهد،اما باز اینها هر یک روی دیدن همدیگر را ندارند و برنامه ریزی اربابان سکولار خارجی و طاغوتهای محلی چنان است که در صورت دفع دشمنان بزرگتری چون دوله اینها هم به جان هم بیوفتند و همدیگر را ضعیف و نابود کنند .

تا رسیدن به این مرحله هر کدام سعی دارند ماهیت خودشان را پنهان کنند ،اما می بینیم که سحر ساحران به خودشان بر می گردد و هر از چند گاهی الله تعالی آنها را رسوا می کند .

ابوحسن کویتی(شرعی سابق جولانی) هانی السباعی (تایید کننده ی جولانی در لندن) را رسوا نموده و می گوید: هانی برای سازمان جاسوسی انگلیس کار می کند . انگلیس از هانی حمایت می کند و تمامی جرائم جولانی و فتواهایش به گردن هانی است.

واقعیت هم این است مگر هانی نمی بیند که جولانی با حکومت سکولار و طاغوتی ترکیه چه ارتباطاتی دارد؟ چرا می بیند. اما هم هانی و ترکیه و هم انگلیس در خدمت یک پیمان نظامی به نام ناتو کار می کنند. یکی با اسلحه و جنگ گرم و هانی و ابوبصیر و امثالهم با فتواها و جنگ روانی شان .

اهل سنت ایران حق ندارد و نباید بعد از اینهمه نشانه های روشن در راه جهاد فی سبیل ناتو و آمریکا قربانی شود، حالا فرق ندارد از کانال ترکیه و هانی و ابوبصیر انجام شود یا از کانال اردن(حیات خلوت اسرائیل و مرکز اطلاعاتی امریکا در منطقه) و مفتی های آن چون ابوقتاده و دیگران .

 

2 دیدگاه دربارهٔ «ماهیت گروههای مسلح جامعه ی اهل سنت سوریه و شیوخ دارالکفر نشین آنها»

  1. ابو بصیر همونیه که فنوای جواز شرکت در درع صلیب رو داد و همونیه که وقتی حزب کافر اردوغان طاغوت اکثریت مجلس کفری و شرکی قانون گزاری رو به دست آورد نامه تبریک به طاغوت ترکی اردوغان ارسال کرد .(مثل اینه که یکی بتی بسازه و مردم به عبادت اون بت مشغول بشن بعد ابوبصیر بیاد بگه تبریک که بت شما رو مردم عبادت میکنن)

    پاسخ
  2. چرا که در مجالس کفری قانون گزاری میشه و این کار خلاف دین اسلام هست چرا که قانون گزاری و حلال و حرام تعیین کردن فقط کار الله هست برای اطلاعات بیشتر مراجعه شود به کتاب اسلام و دمکراسی

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید