شبکه های کلمه و نور و … ادامه دهنده ی دارودسته ی رجوی در میان اهل سنت

 شبکه های کلمه و نور و … ادامه دهنده ی دارودسته ی رجوی در میان اهل سنت  

به قلم: ابوصلاح الدین الکوردی

برادران و خواهران گرامی در جریان هستند که شبکه های وابسته به آل سعود که خود را به دروغ به اهل سنت نسبت داده اند این روزها کفریات خود را آشکار کرده و به صراحت از دین سکولاریسم و دموکراسی سکولاریستی و تمام مرتدین بدون در نظر گرفتن باورهای آنها حمایت می کنن .

علاوه بر آن طبق دین سکولاریسم با تمام کفار و مرتدین متحد شده اند . قبلا با کسانی چون عمر ایل خانی زاده رهبر یکی از شاخه های حزب کمونیست کومله مصاحبه داشتند که دستش به خون هزاران جوان اهل سنت کورد و غیره کورد آلوده شده است و به دنبال آن با خالد عزیزی رهبر یکی از حزبهای دمکرات کوردستان ایران هم مسیر و هم صدا شده بود . علاوه بر آن با سکولاریستهای کافر دیگری و مرتدینی از میان شیعه ها چون محمد حسینی همکاری و هم مسیر شده است که این شخص به صراحت به الله و رسول الله صلی الله علیه وسلم و قرآن و دین اسلام توهین و تمسخر می کند .

اینها و دهها نفر دیگر از هم مسیران این شبکه های فاسد آشکارا به دین الله توهین می کنند و با هم جمعی را تشکیل داده اند که به هر چیزی نزدیک است جز اصول اهل سنت و جماعت. در نگاه اهل سنت اگر در جمعی به الله توهین شود و شما از آن جمع خودت را خارج نکردی شما هم مشمول حکم این افراد کافرمی شوی و توهم مثل آنها هستی. این یعنی شما ناخواسته در این جمع قرار گرفتید ودر این جمع همچنین چیزی بر خلاف میل شما  گفته می شود. حالا اگر کافر مرتدی را به این جمع دعوت کردی و کفریات خودش را بیان کرد چه؟  بدن شک پشتیبانی از کفار چه با دست باشه چه با زبان و تبلیغی بر علیه مسلمین یکی از نواقض اسلام است که شخص منافق را از صف منافقین جدا می کنن و تبدیلش می کنه به کافری آشکار.

الله تعالی می فرمایند: وَقَدْ نَزَّلَ عَلَیْکُمْ فِی الْکِتَابِ أَنْ إِذَا سَمِعْتُمْ آیَاتِ اللّهِ یُکَفَرُ بِهَا وَیُسْتَهْزَأُ بِهَا فَلاَ تَقْعُدُواْ مَعَهُمْ حَتَّى یَخُوضُواْ فِی حَدِیثٍ غَیْرِهِ إِنَّکُمْ إِذاً مِّثْلُهُمْ إِنَّ اللّهَ جَامِعُ الْمُنَافِقِینَ وَالْکَافِرِینَ فِی جَهَنَّمَ جَمِیعاً ‏(نساء/۱۴۰)خداوند در کتاب (قرآن، این حکم را) بر شما نازل کرده است که چون شنیدید به آیات خدا کفر ورزیده می‌شود و آیات خدا به بازیچه گرفته می‌شود، با چنین کسانی منشینید تا آن گاه که به سخن دیگری بپردازند (و دست از کفر و شوخی نابهنجار خود بردارند ) . بیگمان در این صورت (که با ایشان همنشین می‌شوید و به استهزاء آنان گوش فرا می‌دهید) شما هم مثل آنان خواهید بود (و در استهزاء به قرآن شریک ایشان خواهید گشت) . شک نیست که خداوند منافقان و کافران را همگی در دوزخ گرد می‌آورد؛ (پس از مخالطه و مجالسه ایشان بپرهیزید تا همراه آنان به آتش دوزخ گرفتار نیائید.)

در زمان عمر بن عبدالعزیز رحمه الله ۵ نفر را به جرم نوشیدن شراب آوردند، یکی از اینها روزه بود و تنها نزد این ۴ نفر نشسته بود گفتند چکار کنیم؟ . عمربن عبدالعزیزرحمه الله  با ذکر این آیه فرمود حد را از همین شخصی شروع کنید که روزه بوده،  اینهم یکی مثل آنهاست.

رسول الله صلی الله علیه وسلم می فرماید:  مَنْ رَأَى مِنْكُمْ مُنْكَرًا فَلْيُغَيِّرْهُ بِيَدِهِ فَإِنْ لَمْ يَسْتَطِعْ فَبِلِسَانِهِ فَإِنْ لَمْ يَسْتَطِعْ فَبِقَلْبِهِ وَذَلِكَ أَضْعَفُ الإِيمَانِ . كسيكه از شما كار زشت و منكری را ديد بايد آن را با دست خود تغيير دهد، اگر نتوانست با دست تغيير دهد، با زبان و گفتار خود تغيير دهد، و اگر نتوانست با زبان تغيير دهد، با دل خود آن را انكار كند و اين مرحله يعنی انكار به وسيله دل ضعيف ترين ايمان است.

در این صورت شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی عرصه ی زبان و قلب است، اگر با زبان نتوانستی این منکر را تغییر دهی باید با قلبت آنرا انکار کنی و انکار با قلب هم یعنی مبارزه ی منفی . حداقل صداقت شما در مبارزه ی منفی هم کناره گیری و همراهی نکردن با این مجرمین است.اگر کناره گیری نکردی  نشان از عدم صداقت شماست.  چون عمل قلب و قصد انسانها در دنیا تنها از طریق اعمال ظاهری مشخص می شوند. مادام که  شما با اینها هستی نشان میدهد که واقعا با این مجرمین هستی و عضوی از همین دارودسته هستی .

شبکه هایی چون کلمه و نور و غیره که ظالمانه قصد دارند اهل سنت ایران را با نام دین و دفاع از اهل سنت در راه اهداف دشمنان اهل سنت خرج کنن، و با سوء استفاده از احساسات  اهل سنت بر علیه شیعه ها عده ای را دور خودشان جمع کرده اند، در واقع دین را بازیچه و ابزاری در دست دین سکولاریسم و سکولاریستهای جهانی از کانال رژیم فاسد آل سعود کرده اند . اینها ادامه ی دارودسته ی رجوی در میان اهل سنت هستن که با همان ادبیات یک وظیفه را انجام می دهند و بر اهل سنت واجب است که مواظب عقاید و فرزندانش باشد که فریب این دعوتگران به درهای جهنم ( دُعَاةٌ عَلَى أَبْوَابِ جَهَنَّمَ) را نخورند که رسول الله صلی الله علیه وسلم بعد از دجال از اینها بر امتش ترس و هراس داشت . اهل سنت باید هوشیار باشد و حق ندارد این مزدوران جنگ روانی آنها را در راه اهداف دین سکولاریسم و دموکراسی سکولاریستی خرج کنند .

 

1 thought on “شبکه های کلمه و نور و … ادامه دهنده ی دارودسته ی رجوی در میان اهل سنت”

 1. سبحان الله .
  آدم پیدا نکردن گه با محمد حسینی و…
  مصاحبه کنن!! (متاسفانه این کار ها رو هم برای خودش شرف میدونن!!!)
  این شبکه ها در اوایل خوب بودن بعد کم کم‌ منحرف شدن .
  و در حال حاضر شر شان از خیرشان بیشتر شده .
  الله یا هدایتشان دهد و یا نابودشان کند اگر قابل هدایت نیستن.

دیدگاه‌تان را بنویسید: