دعوت مزدوران اوجالان و راهپیمائی مرتدین و منافقین و سکولار زده های کورد در ایران

دعوت مزدوران اوجالان و راهپیمائی مرتدین ، منافقین و سکولار زده های کورد در ایران

به قلم: هیمن مهابادی(دانشجو)

اخیرا و طی حملات اتحادیه ی اروپا (ناتو) از کانال حکومت سکولار و کافر ترکیه به کوردهای کافر و مرتد حزب کارگران اوجالان (مسیلمه ی کذاب فعلی کوردها) در عفرین، و فروش این کوردهای مزدور توسط روسیه و آمریکا به ناتو، بار دیگر سناریوی سکولاریستهای مرتدی چون قاضی محمد و بارزانی و طالبانی و غیره برای کوردهای سکولار تکرار شد، اما عده ای قصد ندارند به هویت و دین خود برگردند و دست از خیانت به دین و ملت خود بردارند .

اخیرا دارودسته ی مزدور و مافیائی اوجالان از طریق «ک.ج.ک» فراخوانی را در حمایت از سکولاریستهای کافر pkk در عفرین صادر نمود که در پی آن گروهی در شهرهای ایران هم در بعدازظهر روز دوشنبه ۲۱ اسفند، به آن جواب دادند و تظاهراتی در تهران، کامیاران، سنندج، مریوان، ماکو و بوکان برگزار کردند .

سازماندهندگان این راهپیمائیها جزو بی اخلاق ترین و فاسد ترین کوردهای ایران بودند که برای همه شناخته شده هستند . اما متأسفانه عده ای از مردم نا آگاه و فریب خورده توسط رسانه های ماهواره ای قاطی دارودسته ی منافقین و سکولار زده ها شده بودند که که همگی توسط این سازماندهندگان تبهکار و فاسد به دادن شعارهای احساساتی  به خیابانها کشانده شده بودند .

ازمسلمانی تعجب میکنم که بخاطر آتش زدن آیات قرآن توسط ملحدین کورد دم فرو می بندد و هیچ نمی گوید اما از کردهای ملحدی که به نماز وقرآن و پیامبر و دین اهانت می کنند دفاع می کنند. این کوردهای مسلمان فریب خورده باید به خودشان بیایند و قبل از مرگ توبه کنند و گرنه طبق فرموده ی رسول الله صلی الله علیه وسلم جزو همین گروه کافر و مرتد حساب می شوند« مَنْ تَشَبَّهَ بِقَوْمٍ فَهُوَ مِنْهُمْ » ( رواه أبو داود) و در روز قیامت هم با همین کفار مرتدی که دوستشان دارند حشر می شوند: «الْمَرْءُ مَعَ مَنْ أَحَبَّ».(متفق علیه)

 نکته ی مهم در این راهپیمائی ها این است که هیچ برادری طبق همیشه حق ندارند کوچکترین واکنشی در برابر این مزدوران و فریب خوردهایی که با مجوز رسمی و علنا وارد خیابانها شده اند برخورد کنند، هر گونه جنگ و درگیری با این مزدوران در کوردستان ایران غیر شرعی است . اینها مثل یک ابزار بوده و هستند که همه می توانند از آنها استفاده کنند و در راه اهدافشان خرجشان کنند، ما حق نداریم ابزار دست دیگران شویم، اینها اولین بارشان نیست که دست به دست می شوند و تا هستند مثل زنان هر جائی دست به دست خواهند شد .

دیدگاهتان را بنویسید