فتاحی یکی از زیر دستان جولانی خائن و سقوط در سراشیبی توهمات جبهه ی لیبرال اقمار آل سعود

فتاحی یکی از زیر دستان جولانی خائن و سقوط در سراشیبی توهمات جبهه ی لیبرال اقمار آل سعود

به قلم: ابوخالد کوردستانی

کسانی که با ادبیات جهاد در طی این چند سال گذشته آشنائی مختصری داشته باشند متوجه شده اند که جولانی یکی از همان تاجران دین و خون و ناموس و وطن مردم مسلمان سوریه است که با خیانت به امیر خودش ابوبکر بغدادی و فریب ایمن الظواهری به کار خود ادامه داده تا به ابزاری در دست ناتو(از طریق حکومت سکولار ترکیه) تبدیل شده است .

حالا این شخص معلوم الحال دسته هائی از مهاجرین اهل سنت اکثرا ترک زبان (مثل اویغورهای ترکستان شرقی و ازبکها و ترکمنها) و حتی چچنی ها و تاجیکها و ایرانیها و کلا مخالفین روسیه و چین و ایران را سالهاست تحت پوشش خود قرار داده است. البته بسیاری از این مهاجرین مخالف روسیه و چین و طبعا ایران، ناتو(از کانال ترکیه) را به عنوان حامیان خود انتخاب کرده اند که سالها در ترکیه به سر برده اند و تبدیل به حیات خلوت آنها شده است .

حالا آن تعداد از اهل سنت مهاجری که دورو بر فتاحی را گرفته اند و در زیر پروبال این دایه در حال فعالیت هستند می خواهند به صورت زبانی خودشان را طرفدار القاعده بنامند و از این طریق برای خودشان طرفدار جمع کنند، چون جولانی بی آبرو تر از آنیست که بتوان با اسم آن برای خودشان نیرو جمع کنند .

اما این سخنان تنها نوعی دروغگوئی آنها را می رساند، چون اولا امیرشان جولانی خائن القاعده را دور زد و به امیر القاعده هم خیانت کرد، که ایمن الظواهری این را واضح برای همه بیان کرد؛ و ثانیا القاعده برای خودش گروه جداگانه ای در سوریه تشکیل داده که بسیاری از افرادش توسط دارودسته ی جولانی یا زندانی یا کشته شده اند. اینم از واقعیتهای روشن سوریه ست . حالا چرا دارودسته ی کوچک فتاحی به این صراحت دروغ می گوید می تواند به دلیل عدم شناخت مخاطبینش باشد . چون خیال می کند با مشتی انسان کم سواد و مقلد طرف است. اما در عصر رسانه ها این اشتباه بزرگی است که همه بر آن واقف هستیم .

اما نکته ی جالبتر قضیه همسو شدن دارودسته ی کوچک فتاحی با کسانی است که تحت پوشش ناتو(حکومت سکولار و طاغوتی ترکیه) یا آل سعود جبهه ای ناهموگونی به اسم اهل سنت ایران تشکیل داده اند که ادعای فدرالیسم برای ایران را دارند و آن روی سکه ی شبکه ی دموکراسی خواه و سکولار «کلمه» و «نور» شده اند. این جبهه فعلا هدفش جمع کردن نیرو است آنهم به هر قیمتی، حتی به قیمت همسو شدن با سکولاریستهای مرتد محلی، و غیر از فدرالیسم (یعنی یک کاسه ی تو خالی) برنامه ی مشخص دیگری برای اهل سنت ایران ارائه نمی دهد و نمی گوید در داخل این فدرالیسم (کاسه) چه می ریزد؟ قانون شریعت الله یا قانون دین سکولاریسم و دموکراسی را؟

با آنکه فتاحی مخالفت زبانی خودش را با دموکراسی اعلام داشته اما عملا هنوز در خط این افراد و اربابان اولیه ی آنها چون ترکیه و آل سعود قرار دارد و این تضاد قول با عمل تنها این گزینه را در اختیار ناظرین قرار می دهد که بر عمل شخص قضاوت کند، و عمل فتاحی و کسانی مثل عالی و دیگران همسو شدن با سایر فکار جهانی به رهبری امریکا و نوچه های محلی آنها مثل ترکیه و آل سعود و امارات بر علیه جناح روسیه- چین – ایران را می رساند.

سالهای سال است که تاریخ سرزمینهای مسلمان نشین مثل افغانستان و صومالی و یمن و عراق و سوریه و لیبی و …ثابت کرده که جهاد فی سبیل آمریکا و ناتو و نمایشات سیاسی شبهه انقلابی تحت پوشش اینها نتیجه ای جز خیانت به دین و ملت و نابودی و یأس و نا امیدی نداشته و نخواهد داشت. آمریکا و ناتو هرگز متحد نخواسته اند آنها تنها مزدور می خواهند و هروقت کارشان با این مزدوران تمام شد در یک بازی حساب شده آنها را مورد معامله قرار می دهند.

 فَاعْتَبِرُوا يا أُولِي الْأَبْصارِ (حشر/۲) پس عبرت گیرید ای صاحبان چشم و ای هوشیاران و صاحبان بصیرت.

3 دیدگاه دربارهٔ «فتاحی یکی از زیر دستان جولانی خائن و سقوط در سراشیبی توهمات جبهه ی لیبرال اقمار آل سعود»

 1. این ابو خالد کردستانی کیه؟
  پیشنه اش چیه؟
  اصلش از کجاس؟
  اصلا کسی دیدتش؟
  اصلا کسی باهاش به طور صوتی یا متنی حرف زده؟
  پیش کی درس علمی خونده؟
  اصلا درس علمی خونده؟
  ……..
  .
  .
  .
  . (پاره ای از دیدگاههای این بازدیدکننده که جنبه ی توهین داشت از طرف مدیریت سایت ویرایش گردید/ النفیر)

  پاسخ
 2. اون بازدیدکننده بنده بودم و تا جایی که یادم بیاد توهینی نکردم اونجایی که شما نزگذاشتی تا جایی که یادم بیاد گفتم به طور خلاصه که دنبال هرکسی راه نیفتیم و افراد رو بشناسیم و بعد ازشون پیروی کنیم .
  این کجاش توهین بود؟!!!

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید