حکومت سکولار ترکیه وچشم بندی مسلمین در حوادث اخیر فلسیطن

حکومت سکولار ترکیه وچشم بندی مسلمین در حوادث اخیر فلسیطن

به قلم: ابوصلاح الدین الکوردی

ما در داخل سرزمینهای خودمان شاهد طیف خاصی از دارودسته ی منافقین ( سکولار زده ها) هستیم که حکومت سکولار ترکیه به عنوان یکی از بازوهای اصلی ناتو در سرزمینهای مسلمان نشین است را به عنوان الگو به مسلمین معرفی می کنند .

بر کسی پوشیده نیست که حکومت سکولار ترکیه به عنوان عضو ارتش کفار ناتو تا به حال دستش به خود هزاران زن و بچه و پیرو جوان و مجاهد اهل سنت آلوده شده است . نمونه ی های صومالی و لیبی و افغانستان و عراق و سوریه نمونه های زنده ای هستند که بر کسی پوشیده نیست .

این حکومت سکولار و جنایتکار «عملا» در مسیر منافع کفار سکولار جهانی و قتل عام اهل سنت حرکت می کند اما «با زبان» بازی های خیمه شب بازی و نمایشهای دروغینی را نشان می دهد تا این «اعمال» جنایتکارانه اش را لاپوشانی کند و با عوام فریبی و حیله و مکر نقشه های کثیف کفار را به پیش ببرد .

به عنوان مثال در مورد فلسطین:

  • در هنگام حمله ی هوائی و زمینی ارتش سکولار صهیونیستها به مردم اهل سنت غزه حکومت سکولار ترکیه تمام بنزین هواپیماهای آنها را تأمین می کند اما در یک نمایش مضحک تبلیغاتی جلسه ی صحبت کردن با نخست وزیر رژیم صهیونیستی را ترک می کند
  • در هنگام آتش گرفتن جنگلهای رژیم صهیونیستی حکومت سکولار ترکیه هلیکوپتر و هواپیماهای خاموش کردن آتش برایش روانه می کند.
  • حکومت سکولار ترکیه یکی از شرکای اصلی تجاری حکومت سکولار صهیونیستها در فلسطین است .
  • حکومت سکولار ترکیه با حکومت سکولار صهیونیستها پیمان امنیتی بسته است. بر اساس این پیمان امنیت حکومت سکولار صهیونیستها مساویست با امنیت حکومت سکولار ترکیه به همین دلیل می بینیم که خواهر مهاجر و مسلمان ما را در ترکیه دستگیر نموده و تحویل صهیونیستها می دهند .
  • در روزهای اخیر هم در حالی که صدها مسلمان توسط ارتش سکولار صهیونیستها به دلیل انتقال پایتخت آمریکا به قدس کشته شده اند و هزاران نفر هم زخمی گشته اند، حکومت سکولار ترکیه استقلال و ۷۰ سالگی دولت اسرائیل را جشن می گیرد، اما برای عوام فریبی و زمینه سازی برای انتخاباتی که نزدیک است عربده می کشند که :دولت تروریستی اسرائیل و حامی‌اش آمریکا باید هرچه زودتر قدس را ترک کنند !

اردوغان و سایر دروغ گویان حقه باز مگر خیال می کنند مسلمین نمی دانند که پایگاه اصلی آمریکا در انجرلیک و در خاک ترکیه است که هزاران مسلمان اهل سنت را تا به حال در سوریه و عراق قتل عام کرده است؟

اگر حکومت سکولار ترکیه  که از متحدین اصلی کفار ناتو و آمریکا در منطقه است قصد دارد در جنگی روانی و نرم از طرق تبلیغات دروغین و منافقین محلی دست به عوام فریبی بزند و اهل سنت را انسانهائی ساده اندیش و … فرض کرده است، چرا نخبگان اهل سنت در اقدامی «عملی» در برابر این جنگ کثیف آنها واکنشی مناسب نشان نمی دهند؟ تا کی قرار است با عقل و شعور اهل سنت توسط این جنایتکاران سکولار بازی شود؟ تا کی قرار است این جنایتکاران در پوشش این دروغها به قتل عام و کشت و کشتار اهل سنت بپردازند؟ آیا وقت آن نرسیده است که اهل سنت به تمام سکولاریستها بگوید: بس است .

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید